Luneta celownicza Delta Optical Entry 3-9x40 IR AO 1'' MD

DO-2109
001001636

Luneta celownicza Delta Optical Entry 3-9x40 AO IR to nowoczesny przyrząd optyczny, który pomoże Ci odnieść sukces w czasie treningu. Jest przeznaczony do karabinków pneumatycznych, replik ASG, a nawet broni palnej. Posiada tubus wypełniony azotem i krzyż typu Mil-Dot.

  • Marka: DeltaOptical
  • Waga [g]: 414.00
  • Dołączone akcesoria: Osłonki na okular i obiektyw, Ściereczka, Bateria CR2032 3V, Instrukcja w języku polskim, Gwarancja
  • Długość [mm]: 348.00
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Powiększenie: 9.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
299,99 zł
luneta

Luneta celownicza Delta Optical Entry 3-9x40 AO IR

Jesteś fanem strzelectwa? A może chcesz zwiększyć możliwości swojej repliki ASG? Wypróbuj lunetę celowniczą Delta Optical Entry 3-9x40 AO IR. Wyposażona w regulowane powiększenie i zestaw powłok antyrefleksyjnych, pozwoli Ci odnosić sukcesy w czasie treningów i potyczek ASG. Wraz z lunetą otrzymujesz osłonki na okular i obiektyw, ściereczkę, baterię CR2032 3V, instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną. 

Sprawdź, jak Luneta celownicza Delta Optical Entry 3-9x40 IR AO 1'' MD wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
wytrzymałość

Nowoczesne materiały wysokiej jakości

Mimo, że luneta Entry 3-9x40 AO IR jest przeznaczona do rekreacyjnego strzelania, stworzono ją z solidnych materiałów. Obudowa chroniąca wrażliwe części optyki wytrzymuje strzały o mocy dochodzącej do 3000 J.

Matowa warstwa ochronna w kolorze czarnym, naniesiona na obudowę jest trwała i nie uszkodzi się w czasie instalacji w opcjonalnym uchwycie. Optyka z wielowarstwowymi powłokami antyodblaskowymi gwarantuje kontrastowy i ostry obraz celu. Wypełnienie wnętrza azotem, skutecznie zapobiega parowaniu szkieł układu optycznego.

luneta z soczewka

celownik

Krzyż celowniczy Mil-Dot

Luneta optyczna od firmy Delta Optical została wyposażona w podświetlany krzyż typu Mil-Dot. Jest to jedna z najbardziej zaawansowanych siatek celowniczych, stosowana również w modelach snajperskich. Posiada ramiona z naniesionymi kropkami, które pozwolą Ci odpowiednio wycelować broń.

Dużą zaletą modelu Entry 3-9x40 AO IR jest możliwość regulacji przybliżenia w zakresie od 3x do 9x. Lunety serii Entry o oznaczeniu AO, posiadają również regulację paralaksy, umieszczoną na obiektywie. Jest to udogodnienie rzadko spotykane w tej klasie cenowej.

Delta Optical Entry 3-9x40 AO IR

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka DeltaOptical
Waga [g] 414.00
Dołączone akcesoria Osłonki na okular i obiektyw, Ściereczka, Bateria CR2032 3V, Instrukcja w języku polskim, Gwarancja
Długość [mm] 348.00
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta DO-2109
Powiększenie 9.00
Producent Delta Optical
Przybliżenie zmienne x3-9
Rodzaj krzyża Mil-Dot
Średnica obiektywu 40.00
Średnica tubusu [mm] 25.40

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Luneta celownicza Delta Optical Entry 3-9x40 IR AO 1'' MD
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.