Mikroskop Delta Optical BioLight 300

DO-3330
001001639

Mikroskopy są bardzo użytecznymi urządzeniami, jeśli chcemy mieć możliwość obserwacji świata niedostrzegalnego dla naszych oczu. Dzięki produktowi firmy Delta Optical teraz może stać się to możliwe. Model Optical BioLight 300 to wysokiej klasy mikroskop edukacyjny do codziennych obserwacji.

  • EAN: 5901691633315
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Głowica: Monokularowa
  • Klasa optyki: Achromatyczna
  • Kod producenta: DO-3330
  • Marka: Delta Optical
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 338,99 zł Regular Price 379,00 zł
DostępnyDostępny
001001639
oko

Mikroskop Delta Optical BioLight 300 

Doskonały mikroskop do celów edukacyjnych Delta Optical BioLight 300. Jest to uniwersalny przyrząd optyczny, który wykonano według wysokich standardów jakościowych. Optyka zainstalowana na nowoczesnym statywie została należycie dopracowana, dzięki czemu widziany obraz jest wyraźny i wolny od zniekształceń. Zasilanie sieciowe może zostać zastąpione opcjonalnymi bateriami, co znacznie ułatwi badania w terenie. Do zestawu dołączono również bogaty zestaw akcesoriów dodatkowych, które pozwolą Ci rozpocząć badanie świata od razu po wyjęciu go z opakowania.

Sprawdź, jak Mikroskop Delta Optical BioLight 300 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
regulacja

Doskonałe parametry optyczne i powiększenie

Mikroskop polskiej firmy Delta Optical został wyposażony w trzy achromatyczne obiektywy, umieszczone na rewolwerze okularowym. Dzięki nim uzyskasz powiększenie w zakresie od 40x do 400x, a z opcjonalnym okularem P16x ta wartość może wzrosnąć do 640x. Model BioLight 300 charakteryzuje się współosiowymi śrubami mikro i makro ogniskowania oraz mechanizmem przesuwu preparatu z wyraźnie zaznaczoną podziałką. Daje Ci to możliwość jego bardzo precyzyjnego ustawiania i znacznie ułatwia pracę badawczą.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

dioda led

Jasny obraz i zasilanie

W czasie badań mikroskopowych ważne jest dobre światło. W modelu BioLight 300 zastosowano diodę LED, która oświetla preparat światłem górnym odbitym i dolnym przechodzącym. Specjalny moduł zasilający zainstalowany wewnątrz urządzenia, pozwala na wybór sposobu zasilania. Dzięki temu użytkownik może zdecydować czy chce zasilać mikroskop za pomocą trzech baterii AA, czy wykorzysta zasilanie sieciowe. W przypadku użycia gniazdka należy bezwzględnie pamiętać, aby w mikroskopie nie znajdowały się baterie. W innym wypadku grozi to uszkodzeniem urządzenia, a nawet pożarem.

obserwacja mikroskopowa

regulacja

Bogaty zestaw akcesoriów w Delta Optical BioLight 300

Sam mikroskop nie wystarczy do badania preparatów. Aby odpowiednio przygotować się do odkrywania świata, potrzebujesz zestawu przydatnych akcesoriów. W zestawie z mikroskopem BioLight 300 otrzymasz: gotowe preparaty (5 szt.) igłę preparacyjną, patyczek preparacyjny, pęsetę pipetę, plastikowe pudełko na preparaty, plastikowy okrągły pojemnik z przykrywką, probówkę, przeciwkurzowy pokrowiec na mikroskop, przylepne etykiety do opisywania preparatów, specjalny papier do czyszczenia optyki, szkiełka nakrywkowe (10 szt.), szkiełka przedmiotowe (5 szt.) oraz zasilacz sieciowy.Zestaw akcesoriów dołączonych do mikroskopu

Specyfikacja

Więcej informacji
EAN5901691633315
Gwarancja24 miesiące
GłowicaMonokularowa
Klasa optykiAchromatyczna
Kod producentaDO-3330
MarkaDelta Optical
Pole widzenia okularów16 mm
Powiększenie400
ProducentDelta Optical
Regulacja ostrościmikro / makro
Rewolwer obiektywowyTrójobiektywowy
Rodzaj zasilania3xAA
Stolik mikroskopowy90 x 90 mm
Technika obserwacjiJasne pole
Źródło światłaLED

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mikroskop Delta Optical BioLight 300