Wiatrówka Beretta Elite II + ZESTAW CO2 30 szt BB 1500 szt

5.8090.SET.30
001001648

Sprawdź znakomity zestaw przygotowany przez firmę Combat. W jego skład wchodzi wiatrówka Beretta Elite II napędzana sprężonym dwutlenkiem węgla, 30 sztuk kapsuł CO2, śrut okrągły typu BB marki Umarex i okulary ochronne. Dzięki niemu zorganizujesz amatorskie zawody w gronie przyjaciół zaraz po wyjęciu zestawu z opakowania.

  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Materiał korpusu: Polimerowy
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Marka: Beretta
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 220.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
248,99 zł
pistolet

Wiatrówka Umarex Beretta Elite II

Chcesz skupić się na treningu i zwiększać swoje umiejętności strzeleckie ? Wypróbuj znakomitą wiatrówkę Beretta Elite II z zestawem akcesoriów przygotowanym specjalnie dla Ciebie. W jego skład wchodzi 30 kapsuł CO2, 1500 sztuk śrutu marki Umarex oraz okulary ochronne.

Po wyjęciu broni z opakowania przekonasz się, że replika stworzona we współpracy z firmą Umarex, posiada szynę akcesoryjną na dodatkowe wyposażenie oraz system spustowy Double Action Only. Wszystko to sprawia, że strzelanie będzie czystą przyjemnością.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

tarcza

Sprawdzony system spustowy DOA i zasilanie 

Jeśli chcesz trenować swoją celność, na pewno docenisz intuicyjny system spustowy, zastosowany w modelu Elite II marki Beretta. Double Action Only to technologia, która sprawia, że każdorazowe naciśnięcie spustu powoduje przeładowanie wraz z jednoczesnym przygotowaniem do strzału.

Brak odrzutu zamka sprawia, że cała energia generowana przez kapsułę CO2 jest przenoszona na śrucinę typu BB w kalibrze 4,5 mm. Dzięki temu, prędkość strzałów może dochodzić do 140 m/s.

Beretta Elite II

Klasyczny design i bezpieczny trening

Pistolet pneumatyczny Elite II powstał przy współpracy niemieckiej firmy Umarex i znanego producent broni - marki Beretta. Pozwoliło to stworzyć wierną replikę oryginału z naniesionymi znakami szczególnymi. Dzięki temu jej kształt idealnie odzwierciedla prawdziwa bron palną.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo wiatrówkę wyposażono w bezpiecznik umieszczony na bocznej powierzchni broni. Zabezpiecza on przed oddaniem niekontrolowanego strzału w czasie przenoszenia lub konserwacji pistoletu.

Bezpieczeństwo użytkowania

ikona

Kapsuły CO2 - 30 szt

Beretta Elite II to model napędzany sprężonym dwutlenkiem węgla. Właśnie dlatego dodaliśmy do zestawu 30 kapsuł CO2 o wadze 12 gramów. Wykonane przez firmę Umarex kapsuły, idealnie zmieszczą się w komorze umiejscowionej w rękojeści broni. Dzięki wysokiemu ciśnieniu panującemu w ich wnętrzu będziesz mógł oddawać silne strzały w każdej sytuacji. Wykonanie ich ze stali nierdzewnej zapewnia czystość gazu i wysoką jakość. 

Kapsuły CO2
śrut BB

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

Wiatrówka Beretta Elite II strzela śruciną typu BB, której niewielki woreczek znajdziesz w pudełku. Jednak abyś mógł trenować dłużej, wzbogaciliśmy zestaw o duży pojemnik śrutu okrągłego Steel BB's marki Umarex.

Stworzono go z myślą o wiatrówkach wyposażonych w gładkie lufy, właśnie dlatego świetnie sprawdza się na krótkich i średnich dystansach.

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Brak
Producent Umarex
Materiał korpusu Polimerowy
Kod producenta 5.8090.SET.30
Kaliber [mm] 4.50
Marka Beretta
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 220.00
Długość lufy [mm] 142.00
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynka Rzędowy
Rodzaj napędu CO2 12 g
Prędkość początkowa [m/s] 140.00
Waga [g] 678.00
Bezpiecznik Manualny
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
System spustowy Double Action
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy
Pojemność magazynka [szt.] 18.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Beretta Elite II + ZESTAW CO2 30 szt BB 1500 szt