Wiatrówka Beretta Elite II + ZESTAW CO2 30 szt BB 1500 szt

5.8090.SET.30
001001648

Sprawdź znakomity zestaw przygotowany przez firmę Combat. W jego skład wchodzi wiatrówka Beretta Elite II napędzana sprężonym dwutlenkiem węgla, 30 sztuk kapsuł CO2, śrut okrągły typu BB marki Umarex i okulary ochronne. Dzięki niemu zorganizujesz amatorskie zawody w gronie przyjaciół zaraz po wyjęciu zestawu z opakowania.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 220
  • Długość lufy [mm]: 142
  • EAN: 6090010016485
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
269,00 zł
pistolet

Wiatrówka Umarex Beretta Elite II

Chcesz skupić się na treningu i zwiększać swoje umiejętności strzeleckie ? Wypróbuj znakomitą wiatrówkę Beretta Elite II z zestawem akcesoriów przygotowanym specjalnie dla Ciebie. W jego skład wchodzi 30 kapsuł CO2, 1500 sztuk śrutu marki Umarex oraz okulary ochronne.

Po wyjęciu broni z opakowania przekonasz się, że replika stworzona we współpracy z firmą Umarex, posiada szynę akcesoryjną na dodatkowe wyposażenie oraz system spustowy Double Action Only. Wszystko to sprawia, że strzelanie będzie czystą przyjemnością.

Sprawdź, jak wiatrówka pistolet Beretta Elite II 4,5 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
stoper

Poznaj wiatrówkę Beretta Elite II BB

Chciałbyś lepiej poznać wiatrówkę Beretta Elite II BB? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

tarcza

Sprawdzony system spustowy DOA i zasilanie 

Jeśli chcesz trenować swoją celność, na pewno docenisz intuicyjny system spustowy, zastosowany w modelu Elite II marki Beretta. Double Action Only to technologia, która sprawia, że każdorazowe naciśnięcie spustu powoduje przeładowanie wraz z jednoczesnym przygotowaniem do strzału.

Brak odrzutu zamka sprawia, że cała energia generowana przez kapsułę CO2 jest przenoszona na śrucinę typu BB w kalibrze 4,5 mm. Dzięki temu, prędkość strzałów może dochodzić do 140 m/s.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Klasyczny design i bezpieczny trening

Pistolet pneumatyczny Elite II powstał przy współpracy niemieckiej firmy Umarex i znanego producent broni - marki Beretta. Pozwoliło to stworzyć wierną replikę oryginału z naniesionymi znakami szczególnymi. Dzięki temu jej kształt idealnie odzwierciedla prawdziwa bron palną.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo wiatrówkę wyposażono w bezpiecznik umieszczony na bocznej powierzchni broni. Zabezpiecza on przed oddaniem niekontrolowanego strzału w czasie przenoszenia lub konserwacji pistoletu.

Bezpieczeństwo użytkowania

ikona

Kapsuły CO2 - 30 szt

Beretta Elite II to model napędzany sprężonym dwutlenkiem węgla. Właśnie dlatego dodaliśmy do zestawu 30 kapsuł CO2 o wadze 12 gramów. Wykonane przez firmę Umarex kapsuły, idealnie zmieszczą się w komorze umiejscowionej w rękojeści broni. Dzięki wysokiemu ciśnieniu panującemu w ich wnętrzu będziesz mógł oddawać silne strzały w każdej sytuacji. Wykonanie ich ze stali nierdzewnej zapewnia czystość gazu i wysoką jakość. 

Kapsuły CO2
śrut BB

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

Wiatrówka Beretta Elite II strzela śruciną typu BB, której niewielki woreczek znajdziesz w pudełku. Jednak abyś mógł trenować dłużej, wzbogaciliśmy zestaw o duży pojemnik śrutu okrągłego Steel BB's marki Umarex.

Stworzono go z myślą o wiatrówkach wyposażonych w gładkie lufy, właśnie dlatego świetnie sprawdza się na krótkich i średnich dystansach.

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]220
Długość lufy [mm]142
EAN6090010016485
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Kaliber [mm]4.50
Kod producenta5.8090.SET.30
MarkaBeretta
Materiał korpusuPolimerowy
Na ratyTak
Pojemność magazynka [szt.]18
ProducentUmarex
PrzeładowaniePółautomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]140
Rodzaj amunicjiŚrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynkaRzędowy
Rodzaj napęduCO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Nie
System spustowyDouble Action
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy
Waga [g]678

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Beretta Elite II + ZESTAW CO2 30 szt BB 1500 szt