Wiatrówka Colt Defender + ZESTAW CO2 30 szt BB 1500 szt

5.8310.SET.30
001001655

Jeśli jesteś pasjonatem strzelectwa i spędzasz długie godziny trenując dynamiczne strzelanie z różnych replik, to mamy zestaw idealny dla Ciebie. Kompaktowa wiatrówka Colt Deffender wraz z zestawem 30 kapsuł CO 2 i opakowaniem śrutu kulistego sprawdzi się na długie sesje strzeleckie.

  • Marka: Colt
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Kaliber [mm]: 4.50
  • Waga [g]: 724.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 177.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
319,00 zł
pistolet

Pistolet wiatrówka Colt Defender

Colt Defender to niezawodna wiatrówka stworzona z myślą o pasjonatach strzelectwa dynamicznego oraz rekreacyjnego. Jej konstrukcja bazująca na sprawdzonym modelu Colta M1911 jest rozpoznawalna na całym świecie i ceniona ze względu na swoją elegancką linię i ergonomię. 

Kompaktowy szkielet oraz zamek został pokryty warstwą ochronną w kolorze czarnym. Napęd wiatrówki stanowi montowany w rękojeści standardowy nabój CO2 o wadzę 12 g, który wraz z mechanizmem spustowym DAO umożliwia prowadzenie ognia bez konieczności dodatkowych operacji przy broni. 

Specjalnie dla Ciebie, firma Combat przygotowała zestaw zawierający 30 sztuk kapsuł CO2 oraz śrut okrągły Umarex BB w ilości 1500 sztuk. Dzięki temu będziesz mógł wydłużać treningi zwiększając swoje umiejętności strzeleckie.

Wiatrówka Colt Defender
stoper

Poznaj wiatrówkę Colt Defender BB

Chciałbyś lepiej poznać wiatrówkę Colt Defender BB? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

ikona

Kompaktowa konstrukcja i elegancki design

W celu zachowania szczegółów palnego oryginału, na zamek naniesiono oficjalne oznaczenia producenta marki Colt. Spowodowało to, że broń wygląda niemal nie do odróżnienia od wersji bojowej. Dzięki zastosowaniu ryflowanego chwytu pistolet świetnie trzyma się w dłoni. Niewielkie wymiary pozwalają na noszenie broni w kaburze za paskiem. 

Colt na stole

ikona

Spust Double Action

Ze względu na zastosowanie w wiatrówce systemu bez odrzutu zamka (blow-back), koniecznym stało się wyposażenie go w ręcznie napinany system spustowy DAO. Wyróżnia się on długą drogą spustu i większą twardością w stosunku do wersji SA lub SA/DA. 

Spust Double Action Colt Deffender
ikona

Śrut kulisty i gazowe zasilanie

Magazynek Colta Deffendera pomieści 16 kulistych śrucin BB. Ich ładowanie odbywa się bezpośrednio do komory umiejscowionej  w linii otworu gdzie normalnie mieści się magazynek. Dzięki zasilaniu z 12 gramowej kapsuły CO2 wiatrówka strzela w trybie półautomatycznym, nadając śrucinie dużą prędkość wylotową. Cold Deffender doskonale nada się do strzelań do puszek czy bliskich tarcz. 

Duża moc i prędkość wylotowa

Bezpieczeństwo użytkowania i możliwość rozbudowy

Wiatrówkę wyposażono w wygodny bezpiecznik znajdujący się nad spustem. Zapewnia to użytkownikowi łatwy dostęp do niego i wygodną obsługę w każdej sytuacji.

Rozbuduj swoją wiatrówkę poszerzając jej funkcjonalności. Pistolet Umarex Colt Defender posiada zintegrowaną z korpusem uniwersalną szynę montażową. Pozwala ona zainstalować dodatkowe akcesoria takie jak celownik laserowy lub latarkę.

Możliwość rozbudowy
ikona

Kapsuły CO2 - 30 szt

Colt Defender to znakomity pistolet. Jednak aby móc w pełni cieszyć się jego możliwościami, potrzebujesz kilku niezbędnych dodatków. Oferowany zestaw obejmuje elementy, które pomogą Ci rozpocząć przygodę ze strzelectwem.

Kapsuły CO2 firmy Umarex, nadające się do zasilania różnych rodzajów broni, pozwolą Ci oddawać silne strzały, dzięki wysokiemu ciśnieniu panującemu wewnątrz. Wykonanie ich ze stali nierdzewnej zapewnia czystość gazu i wysoką jakość. Opakowanie zawiera 10 kapsuł o wadze 12 gramów.

Kapsuły CO2
śrut BB

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

Dobra wiatrówka bez odpowiedniego śrutu nie pozwoli Ci osiągnąć rezultatu o jakim marzysz. Tylko z dobrej jakości śrutem, będziesz mógł cieszyć się celnymi trafieniami. Właśnie dlatego, powstał Umarex steel BB's. Dzięki niemu Twój trening będzie skuteczny, a każde trafienie przyniesie maksimum radości.

Stworzono go z myślą o wiatrówkach wyposażonych w gładkie lufy, nie posiadające bruzd, strzelających śruciną o kalibrze 4,5 mm. Mimo, że nie jest on tak precyzyjny jak śruciny typu Diabolo, świetnie sprawdza się na krótkich i średnich dystansach. Nadaję się również znakomicie do wiatrówek samopowtarzalnych, wyposażonych w pojemne magazynki.

Śrut okrągły Umarex steel BB's kal 4,5 mm

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Colt
Rodzaj napędu CO2 12 g
Kaliber [mm] 4.50
Waga [g] 724.00
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 177.00
EAN 6090010016553
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jedn zas 60.00
Kod producenta 5.8310.SET.30
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 16.00
Producent Umarex
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 130.00
Rodzaj amunicji Śrut BB (okrągły)
Rodzaj magazynka Rzędowy
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
System spustowy Double Action Only
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiatrówka Colt Defender + ZESTAW CO2 30 szt BB 1500 szt
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.