Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack XTREME stożkowy 3 szt.

2.1906.SET
001001658

Czy często spacerujesz wieczorami po mieście i odczuwasz potrzebę dodatkowe zabezpieczenia przed potencjalnym napastnikiem? Jeśli tak, to mamy zestaw specjalnie dla Ciebie. Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack XTREME to doskonały środek drażniący, który działa już w pierwszych sekundach od użycia. Zestaw zawiera 3 sztuki.

  • Barwnik: Nie
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 2.1906.SET
  • Marka: Perfecta
  • Pojemność [ml]: 40
  • Producent: Umarex
Przewiń do pełnej specyfikacji
74,00 zł
DostępnyDostępny
001001658
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack XTREME stożkowy 3 szt.

Zatroszcz się o swoje bezpieczeństwo korzystając z silnego gazu pieprzowego Umarex Perfecta Stop Attack XTREME. Solidne stężenie środka aktywnego, jakim jest kapsaicyna pozwoli Ci skutecznie obronić się przed napastnikiem bądź agresywnym psem. Niewielki pojemnik możesz zmieścić w każdej torebce lub kieszeni.

Atutem Perfecta Stop Attack Extreme jest działanie na osoby będące pod wpływem alkoholu lub środków psychotropowych. Prezentowany zestaw zawiera 3 gazy i wystarczy na wiele miesięcy użytkowania.

Gaz pieprzowy Umarex Perfecta Stop Attack EXTREME - stożek 40 ml

wytrzymałość

Skutecznie działanie w każdych warunkach

Niespodziewany atak może nadejść z każdej strony, bez względu na miejsce zamieszkania. Sprzyjają temu okoliczności takie jak długie wieczory, późne powroty z pracy czy puste podziemne parkingi. W takich sytuacjach przydaje się narzędzie, które pozwoli szybko zneutralizować napastnika. Z pomocą przychodzi wtedy gaz pieprzowy.

Kobieta w ciemnej ulicy

łatwa obsługa

Sprawdzone właściwości gazu pieprzowego Perfecta Stop Attack XTREME stożkowy 3 szt.

Duże stężenie Oleoresinum Capsicum wywołuje sile podrażnienie skóry i błon śluzowych, a co za tym idzie wyłącza atakującego z jakichkolwiek działań. Szeroki zasięg efektywnego korzystania z gazu zwiększa Twoje szanse skutecznej samoobrony, bez konieczności przebywania w bezpośrednim kontakcie z napastnikiem. Środek podrażnia błony śluzowe powodując zwężenie się naczyń krwionośnych i tkanek, co utrudnia oddychanie. 

stożek, zasięg 4 metry

wydajność

Błyskawiczna obrona

W odróżnieniu od innych technik samoobrony gaz pieprzowy nie wymaga uprzedniego przeszkolenia. Nie musisz też uzyskiwać żadnych pozwoleń. Efekt substancji drażniącej utrzymuje się przez około 30 minut dzięki czemu możesz oddalić się od napastnika na bezpieczną odległość. Warto więc pamiętać, że za bardzo małą cenę możesz zapewnić bezpieczeństwo sobie w wielu bardzo trudnych sytuacjach.

Noc w parku

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły gazów pieprzowych. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
BarwnikNie
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta2.1906.SET
MarkaPerfecta
Pojemność [ml]40
ProducentUmarex
Rodzaj strumieniaStożkowy
Rodzaj substancjiPłyn
Substancja drażniąca15% OC
Waga [g]50
Zasięg maksymalny [m]4

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy Perfecta Stop Attack XTREME stożkowy 3 szt.
Polecane produkty: