Airsoft Pistolet Smith & Wesson M&P 40 TS 6 mm ASG CO2

2.6448
001001659
Jeśli poszukujesz prostej w obsłudze, a zarazem eleganckiej repliki na strzelaninę w plenerze a przy okazji chciałbyś się móc wyróżnić to polecamy Pistolet Smith & Wesson M&P 40 TS. Jest replika ASG zasilana CO2 i posiadająca system Blowback oraz działające manipulatory. Dodatkowo producent zadbał o oryginalne oznaczenia marki S&W.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 110
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 15
  • Kaliber [mm]: 6
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 539,00 zł Regular Price 599,00 zł
pistolet

Pistolet ASG Smith & Wesson M&P 40 TS 

Odkryj połączenie wytrzymałości i funkcjonalności, które doceniły Amerykańskie służby mundurowe. Oto replika ASG pistoletu Smith&Wesson M&P40 TS od Umarex. Podczas produkcji zadbano o to, by replika była wierna oryginałowi zarówno pod względem wyglądu, jak i obsłudze.

Korpus wykonano z wytrzymałego matowego tworzywa ABS zapewniającego lekkość i pewny chwyt. Zamek oraz lufa są natomiast wykonana całkowicie z metalu. Napęd repliki stanowi ukryty w wymiennym magazynku, standardowy nabój CO2 o wadze 12 g.

Sprawdź, jak Airsoft Pistolet Smith & Wesson M&P 40 TS 6 mm ASG CO2 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ikona

Ergonomiczna konstrukcja

Pistolet ASG Smith & Wesson M&P 40 TS bazuje na sprawdzonej, uniwersalnej konstrukcji, używanej przez amerykańską policję oraz cywilów. Zastosowano w nim nowoczesne materiały, z których Smith&Wesson korzysta w produkcji prawdziwej broni. Metalowy zamek pokryto wytrzymałą wypiekaną farbą proszkową. Wyprofilowaną rękojeść z wytrzymałego tworzywa, wykończono antypoślizgowymi ryflowaniami i żłobieniami, dzięki czemu doskonale leży w dłoni, zapewniając pewny chwyt w trakcie oddawania strzału. Dodatkowo istnieje możliwość wymiany tylnych okładzin, które są załączone do pistoletu w 3 różnych wymiarach. 

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

blow back

Spust pojedynczego działania (SA) oraz Blowback

Spust repliki ASG M&P TS40 tak jak w oryginale działa w systemie pojedynczego działania. Oznacza to, że przygotowanie do strzału w M&P40 TS, następuje wraz odciągnięciem zamka a ruch spustu dokonuje się na krótkim dystansie. Co więcej, zastosowano tutaj realistyczny efekt odrzutu zamka - tzw. Blow-Back. Dzięki temu pistolet jest automatycznie przeładowywany po każdym strzale. Dodatkowo mocny odrzut samego zamka zwiększa realizm strzelania co pozytywnie wpływa na odczucia podczas rozgrywki.

Smith&Wesson M&p40 TS
ikona

Bezpieczeństwo podczas rozgrywki

S&W M&P TS40 posiada identycznie jak w oryginale dwa rodzaje zewnętrznych zabezpieczeń. Pierwszym z nich jest automatyczny bezpiecznik spustowy, dezaktywujący się jedynie w trakcie ściągania spustu. Drugim natomiast jest nastawny bezpiecznik skrzydełkowy umieszczony z lewej oraz prawej strony korpusu-tuż nad kciukiem strzelca. Razem zapobiegają one przypadkowemu oddaniu strzału, zwiększając bezpieczeństwo obsługi pistoletu w trakcie zabawy.

S&W M&P 40 TS

Specyfikacja

Więcej informacji
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 110
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania 15
Kaliber [mm] 6
Kod producenta 2.6448
Marka Smith & Wesson
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Na raty Tak
Napięcie akumulatora 1
Pojemność magazynka [szt.] 15
Producent Umarex
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 114
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynka Rzędowy
Rodzaj napędu CO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Tak
System spustowy Single Action
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy
Waga [g] 726

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Smith & Wesson M&P 40 TS 6 mm ASG CO2
Polecane produkty: