Airsoft Pistolet Smith & Wesson M&P 40 TS 6 mm ASG CO2

2.6448
001001659
Jeśli poszukujesz prostej w obsłudze, a zarazem eleganckiej repliki na strzelaninę w plenerze a przy okazji chciałbyś się móc wyróżnić to polecamy Pistolet Smith & Wesson M&P 40 TS. Jest replika ASG zasilana CO2 i posiadająca system Blowback oraz działające manipulatory. Dodatkowo producent zadbał o oryginalne oznaczenia marki S&W.

  • Producent: Umarex
  • Kod producenta: 2.6448
  • Marka: Smith & Wesson
  • Kaliber [mm]: 6
  • Prędkość początkowa [m/s]: 114
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 435,00 zł Regular Price 799,00 zł
DostępnyDostępny
001001659
pistolet

Pistolet ASG Smith & Wesson M&P 40 TS 

Odkryj połączenie wytrzymałości i funkcjonalności, które doceniły Amerykańskie służby mundurowe. Oto replika ASG pistoletu Smith&Wesson M&P40 TS od Umarex. Podczas produkcji zadbano o to, by replika była wierna oryginałowi zarówno pod względem wyglądu, jak i obsłudze.

Korpus wykonano z wytrzymałego matowego tworzywa ABS zapewniającego lekkość i pewny chwyt. Zamek oraz lufa są natomiast wykonana całkowicie z metalu. Napęd repliki stanowi ukryty w wymiennym magazynku, standardowy nabój CO2 o wadze 12 g.

Sprawdź, jak Airsoft Pistolet Smith & Wesson M&P 40 TS 6 mm ASG CO2 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ikona

Ergonomiczna konstrukcja

Pistolet ASG Smith & Wesson M&P 40 TS bazuje na sprawdzonej, uniwersalnej konstrukcji, używanej przez amerykańską policję oraz cywilów. Zastosowano w nim nowoczesne materiały, z których Smith&Wesson korzysta w produkcji prawdziwej broni. Metalowy zamek pokryto wytrzymałą wypiekaną farbą proszkową. Wyprofilowaną rękojeść z wytrzymałego tworzywa, wykończono antypoślizgowymi ryflowaniami i żłobieniami, dzięki czemu doskonale leży w dłoni, zapewniając pewny chwyt w trakcie oddawania strzału. Dodatkowo istnieje możliwość wymiany tylnych okładzin, które są załączone do pistoletu w 3 różnych wymiarach. 

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

blow back

Spust pojedynczego działania (SA) oraz Blowback

Spust repliki ASG M&P TS40 tak jak w oryginale działa w systemie pojedynczego działania. Oznacza to, że przygotowanie do strzału w M&P40 TS, następuje wraz odciągnięciem zamka a ruch spustu dokonuje się na krótkim dystansie. Co więcej, zastosowano tutaj realistyczny efekt odrzutu zamka - tzw. Blow-Back. Dzięki temu pistolet jest automatycznie przeładowywany po każdym strzale. Dodatkowo mocny odrzut samego zamka zwiększa realizm strzelania co pozytywnie wpływa na odczucia podczas rozgrywki.

Smith&Wesson M&p40 TS
ikona

Bezpieczeństwo podczas rozgrywki

S&W M&P TS40 posiada identycznie jak w oryginale dwa rodzaje zewnętrznych zabezpieczeń. Pierwszym z nich jest automatyczny bezpiecznik spustowy, dezaktywujący się jedynie w trakcie ściągania spustu. Drugim natomiast jest nastawny bezpiecznik skrzydełkowy umieszczony z lewej oraz prawej strony korpusu-tuż nad kciukiem strzelca. Razem zapobiegają one przypadkowemu oddaniu strzału, zwiększając bezpieczeństwo obsługi pistoletu w trakcie zabawy.

S&W M&P 40 TS
play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły pistoletów zasilanych na Green Gas i CO2. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
ProducentUmarex
Kod producenta2.6448
MarkaSmith & Wesson
Kaliber [mm]6
Prędkość początkowa [m/s]114
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Ilość strzałów z jednostki zasilania60
Rodzaj napęduCO2 12 g
PrzeładowanieAutomatyczne
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Tak
Rodzaj amunicjiKule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynkaRzędowy
Pojemność magazynka [szt.]15
Tryb ogniaPojedynczy
System spustowySingle Action
BezpiecznikManualny
Szyna akcesoryjnaTak
Przyrządy celowniczeStałe
Materiał korpusuMetalowo - polimerowy
Długość [mm]110
Waga [g]726
Informacje dodatkoweLicencjonowane oznaczenia, Regulowany system Hop-Up, Możliwość wymiany nakładek na uchwyt
EAN4000844663818
Gwarancja24 miesiące
Na ratyTak