Airsoft Karabinek Heckler & Koch G36 6 mm AEG Elektryczny

2.6440X
001001660

G36 to nowoczesna metalowo — polimerowa konstrukcja stworzona przez markę H&K na początku lat 90. Cechuje ją doskonała ergonomia, lekkość konstrukcji oraz uniwersalność. Prezentowana replika AEG jest wiernym odwzorowaniem palnej wersji i ma wszystkie cechy w niej występujące — włącznie z systemem blowback. Replika G36 zasilana jest ze standardowej baterii LiPo.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 945
  • Długość lufy [mm]: 540
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gearbox: Specjalny
  • Gwarancja: 24 miesiące
Przewiń do pełnej specyfikacji
2 699,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001660
2 w 1

Karabinek AEG H&K G36 kal. 6mm BB

Heckler & Koch G36 nowoczesny karabinek bojowy skonstruowany przez niemiecką firmę i wdrożony na wyposażenie niemieckich wojsk i sił specjalnych na całym świecie. Lekka polimerowa konstrukcja z minimalną ilością metalu nie obciążała dodatkowo użytkownika. Podstawowa wersja karabinka posiada długą na 540 mm lufę oraz przedłużony chwyt przedni. Teraz dzięki marce Umarex masz możliwość wypróbowania airsoftowej i zmodernizowanej wersji tego karabinka. G36 jest zasilany elektrycznie i posiada system Blow-back. 

Sprawdź, jak Karabinek Heckler & Koch G36 6 mm AEG wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
bezpieczeństwo

Nowoczesna konstrukcja z tworzywa

Karabinek identycznie jak w oryginale został w całości wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Posiada składaną kolbę zaopatrzoną w wygodną bakę policzkową. Istnieje możliwość jej złożenia zmniejszając wymiary broni do subkarabinka.

W karabinku, jak i replice G36 K zainstalowano obustronny skrzydełkowy bezpiecznik, pozwalający w szybki sposób jednym ruchem kciuka odbezpieczyć broń. Selektor pełni również funkcję przełącznika trybu ognia. Mamy tutaj również możliwość wymiany magazynka, który dla dodania realizmu został wykonany z przezroczystego odlewu z imitacją ułożonej w nim ostrej amunicji.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

wydajność

Szyny akcesoryjne

Na górnej powierzchni karabinka G36 K zainstalowano chwyt do przenoszenia broni ze zintegrowaną szyną w standardzie Picantinny 22 mm. Pozwala to na montaż różnego rodzaju akcesoriów czy urządzeń celowniczych. Dodatkowe mniejsze szyny oraz montaż KeyMod znajdują się na przednim łożu karabinka.

Warto nadmienić, że broń wyposażona jest w mechaniczne przyrządy celownicze jak muszka i przeziernik.

Żołnierz z G36

mechanizm

Elektryczne zasilanie oraz selektor ognia

Prezentowana wersja karabinka G36 K jest zasilana za pomocą baterii typu LiPo. Dodatkowo posiada ona regulowany Hop-up z całkowicie metalowymi mechanizmami wewnętrznymi, co ma przełożenie na ich trwałość i niezawodność. Karabinek strzela ogniem ciągłym, serią, oraz pojedynczym. 

Dodatkowym atutem konstrukcji jest uzupełnienie kluczowych elementów o konstrukcje metalowe. Prowadnice kolby czy chwyt transportowy z szyną Picantinny w standardzie 22 mm są wykonane z odpornego stopu aluminium z cynkiem. Pozwoliło to zwiększyć solidność konstrukcji oraz zmienić jej środek ciężkości. 

Karabinek G36 Umarex

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikManualny
Długość [mm]945
Długość lufy [mm]540
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
GearboxSpecjalny
Gwarancja24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania45
Kaliber [mm]6
Kod producenta2.6440X
MarkaHeckler & Koch
Materiał korpusuMetalowo - polimerowy
Pojemność magazynka [szt.]45
ProducentUmarex
PrzeładowanieAutomatyczne
Przyrządy celowniczeNieregulowana muszka, regulowany przeziernik
Prędkość początkowa [m/s]100
Regulowana kolbaTak
Regulowany spustNie
Rodzaj amunicjiKule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynkaRzędowy
Rodzaj napęduElektryczny
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Tak
System spustowySingle Action
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy/Ciągły
Waga [g]3135
ŁożeAluminiowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Karabinek Heckler & Koch G36 6 mm AEG Elektryczny
Polecane produkty: