Airsoft Karabinek Heckler & Koch G36 C 6 mm AEG Elektryczny

2.6442X
001001662

Przedstawiamy klasyczną Niemiecką konstrukcję zaprojektowaną przez biuro Heckler&Koch. Karabinek G36 C to skrócona wersja standardowej odmiany. Teraz konstrukcja została ulepszona o nowoczesny system szyn montazowych na przednim łoży oraz wygodną składaną kolbę z baka policzkową. Karabinek posiada napęd elektryczny i jest zasilany z baterii typu LiPo.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 675
  • Długość lufy [mm]: 250
  • EAN: 4000844657091
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gearbox: Specjalny
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 1 599,00 zł Regular Price 2 299,00 zł
2 w 1

Karabinek AEG H&K G36C kal. 6mm BB

Heckler&Koch G36 nowoczesny karabinek bojowy skonstruowany przez niemiecką firmę i wdrożony na wyposażenie niemieckich wojsk i sił specjalnych na całym świecie. Lekka polimerowa konstrukcja z minimalną ilością metalu nie obciążała dodatkowo użytkownika. Teraz dzięki marce Umarex mamy możliwość wypróbowania jest airsoftowej i poprawionej wersji. Karabinek jest zasilany elektrycznie. 

Karabinek zaopatrzono w lufę długości 250 mmm.

Sprawdź, jak Karabinek Heckler & Koch G36 C 6 mm AEG wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
bezpieczeństwo

Niezawodność i wysoka ergonomia

Karabinek identycznie jak w oryginale został w całości wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Posiada składaną kolbę zaopatrzoną w wygodną bakę policzkową. Istnieje możlwiośc jej złożenia zmniejszając wymiary broni do subkarabinka.

W karabinku jka i replice G36c zainstalowano obustronny skrzydełkowy bezpiecznik, pozwalający w szybki sposób jednym ruchem kciuka odbezpieczyć broń. Selektro pełni również funkcję przełącznika trybu ognia. Mamy tutaj również możliwość wymiany magazynka, który dla dodania realizmu został wykonany z przezroczystego odlewu z imitacją ułożonej w nim ostrej amunicji.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

wydajność

Szyny montażowe na akcesoria

Na górnej powierzchni karabinka G36c zainstalowano chwyt do przenoszenia broni ze zintegrowaną szyną w standardzie Picantinny 22 mm. Pozwala to na montaż różnego rodzaju akcesoriów czy urządzeń celowniczych. Dodatkowe trzy mniejsze szyny znajdują się na dole, po lewej i prawej stronie przedniego łoża.

Warto nadmienić, że broń wyposażona jest w mechaniczne przyrządy celownicze jak muszka i przeziernik. Do zestawu dołączony jest chwyt przedni z wewnętrznym schowkiem.

Żołnierze w zaroślach

mechanizm

Niezawodny elektryczny napęd

Prezentowana wersja karabinka jest zasilana za pomocą baterii typu LiPo. Dodatkowo posiada ona regulowany Hop-up z całkowicie metalowymi mechanizmami wewnętrznymi, co ma przełożenie na ich trwałość i niezawodność. Karabinek strzela ogniem ciągłym, serią, oraz pojedynczym. 

Dodatkowym atutem konstrukcji jest uzupełnienie kluczowych elementów o konstrukcje metalowe. Prowadnice kolby czy chwyt transportowy z szyną Picantinny są wykonane z odpornego stopu aluminium z cynkiem. Pozwoliło to zwiększyć wagę oraz realizm repliki. 

Karabinek G36 Umarex

Specyfikacja

Więcej informacji
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 675
Długość lufy [mm] 250
EAN 4000844657091
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gearbox Specjalny
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania 45
Kaliber [mm] 6
Kod producenta 2.6442X
Marka Heckler & Koch
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Na raty Tak
Napięcie akumulatora 11,1 V
Pojemność magazynka [szt.] 45
Producent Umarex
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Nieregulowana muszka, regulowany przeziernik
Prędkość początkowa [m/s] 95
Regulowana kolba Tak
Regulowany spust Nie
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynka Rzędowy
Rodzaj napędu Elektryczny
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
System spustowy Single Action
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy/Ciągły
Waga [g] 2815
Łoże Polimerowe

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Karabinek Heckler & Koch G36 C 6 mm AEG Elektryczny
Polecane produkty: