Ręczny miotacz gazu pieprzowego do rewolweru T4E HDR 50

2.4757.2
001001668

Dodatkowy miotacz gazu pieprzowego skonstruowany specjalnie do rewolweru HDR 50 marki Umarex. Zapewnia dodatkową ochronę w razie napaści lub ataku dzikich zwierząt. Dzięki zastosowaniu uniwersalnej szyny montażowej jest łatwy do zamocowania nawet dla laika.

  • Kolor: Czarny
  • Kod producenta: 2.4757.2
  • Marka: T4E
  • Materiał wykonania: Polimerowy
  • Producent: Umarex
  • Waga [g]: 12
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 69,00 zł Regular Price 169,00 zł
DostępnyDostępny
001001668
pistolet

Ręczny miotacz gazu pieprzowego do rewolweru T4E HDR 50

Ręczny miotacz gazu pieprzowego do rewolweru T4E HRD 50 to doskonały dodatek dla każdego, kto wymaga, aby jego narzędzie do samoobrony było jeszcze bardziej wszechstronne i skuteczne. Charakterystyczna konstrukcja miotacza została tak dobrana, aby wpasowywała się w obrys rewolweru T4E HDR 50. Miotacz jest mocowany na standardowej szynie akcesoryjnej 22 mm przy pomocy 2 zatrzasków. Zasilany jest za pomocą naboju gazowego Walther ProSecur UV 11 ml.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

łatwa obsługa

Proste i skuteczne narzędzie do samoobrony

Sytuacje, które zagrażają Twojemu zdrowiu bądź życiu mogą zdarzyć się w najmniej oczekiwanym momencie. Kradzieże, rozboje czy wyłudzenia mogą zakończyć się fatalnie. Dlatego zawsze warto się zawczasu zabezpieczyć przed takimi nieprzewidywalnymi sytuacjami. Ręczny miotacz gazu pieprzowego do rewolweru T4E HDR 50 jest prostym i skutecznym narzędziem do samoobrony. Duży zasięg oraz silna dawka gazu dosięgną napastnika, zanim zdąży zbliżyć się na bezpośredni dystans. W zależności od zastosowanej dawki możesz powstrzymać napastnika lub całkowicie go wykluczyć z walki. 

skutecznosc1

łatwa obsługa

Łatwa obsługa

Miotacz gazu pieprzowego do rewolweru T4E HDR 50 jest konstrukcją banalnie prostą w obsłudze. Katridż z odpowiednią substancją umieszcza się bezpośrednio w komorze lufy, po jej wcześniejszym wychyleniu. Cały proces jest bardzo szybki. Po tej czynności wystarczy już wycelować i wcisnąć spust. Zasięg skuteczny wiązki gazu wynosi około 6 metrów. Pozwoli Ci to na przewagę w walce dzięki zachowaniu dużego dystansu od napastnika. 


*Prezentowany na zdjęciu gaz nie jest częścią zestawu i ma jedynie charakter poglądowy.

Miotacz z wkładem HDR 50

wytrzymałość

Wytrzymały materiał ABS

Konstrukcja miotacza gazu pieprzowego do T4E HDR 50 bazuje na stopie ABS'u i wkomponowanych w niego elementach metalowych. Jest dzięki temu lekki i nie zmienia środka ciężkości samego rewolweru. Dopasowanie do rewolweru HDR 50  powoduje, że miotacz nie wychodzi poza obrys broni podstawowej. Szeroki kabłąk daje możliwość korzystania z pistoletu także w rękawiczkach, co jest szczególnie ważne w trakcie okresu jesienno-zimowego.

Miotacz podlufowy HDR 50

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
Kod producenta2.4757.2
MarkaT4E
Materiał wykonaniaPolimerowy
ProducentUmarex
Waga [g]12

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ręczny miotacz gazu pieprzowego do rewolweru T4E HDR 50