Ręczny miotacz gazu pieprzowego do rewolweru T4E HDR 50

2.4757.2
001001668

Dodatkowy miotacz gazu pieprzowego skonstruowany specjalnie do rewolweru HDR 50 marki Umarex. Zapewnia dodatkową ochronę w razie napaści lub ataku dzikich zwierząt. Dzięki zastosowaniu uniwersalnej szyny montażowej jest łatwy do zamocowania nawet dla laika.

  • Waga [g]: 12.00
  • Rodzaj napędu: Brak danych
Przewiń do pełnej specyfikacji
99,99 zł
pistolet

Podlufowy miotacz gazu do rewolweru HDR 50

Podlufowy miotacz gazu pieprzowego do rewolweru HRD 50 to doskonała alternatywa dla każdego, kto chciałby, aby jego narzędzie do samoobrony było jeszcze bardziej skuteczne. Konstrukcja miotacza została tak ukształtowana, aby idealnie wpasowywała się w obrys rewolweru. Można ją zamocować do rewolweru bez użycia narzędzi, gdyż jest w pełni kompatybilna z szyną montażową 22 mm, w którą wyposażony jest HDR 50.

Podlufowy miotacz gazu do rewolwru HDR 50

łatwa obsługa

Narzędzie do ochrony osobistej

Sytuacje zagrożenia w życiu codziennym zdarzają się niezwykle często. Z uwagi na spore ryzyko kradzieży bądź uszczerbku na zdrowiu warto odpowiednio się zabezpieczyć. Ręczny miotacz gazu pieprzowego do rewolweru T4E HDR 50 zapewnia wystarczający poziom ochrony poprzez łatwość w użyciu jak i duży zasięg. Wiązka gazu, którą wystrzeliwuje miotacz jest w stanie dosięgnąć atakującego zanim dojdzie do walki na bliskim dystansie. Gaz w zależności o zastosowanego stężenia jest w stanie skutecznie powstrzymać napastnika bądź nawet wykluczyć go z dalszej walki.skutecznosc1

łatwa obsługa

Prosty w obsłudze

Ręczny miotacz gazu pieprzowego do rewolweru T4E HDR 50 jest przystępny w obsłudze. Kartridż ze stężonym gazem podrażniającym umieszcza się bezpośrednio w lufie, po jej wcześniejszym odchyleniu na bok, a cały proces zajmuje kilka sekund. Następnie wystarczy nacisnąć spust od miotacza, aby wystrzelić strumień gazu. 

Zasięg skuteczny środka wystrzeliwanego z miotacza gazu pieprzowego do rewolweru T4E HDR 50 to 6 m. W ten sposób możesz zwiększyć szanse skutecznej samoobrony, bez konieczności walki wręcz.

*Prezentowany na zdjęciu gaz nie jest częścią zestawu i ma jedynie charakter poglądowy.

Miotacz z wkładem HDR 50

wytrzymałość

Polimerowa konstrukcja

Konstrukcja miotacza to wysokiej jakości polimer, dzięki czemu jest on lekki i jednocześnie odporny na uszkodzenia mechaniczne. Charakterystyczne kształty i dopasowanie do rewolweru HDR 50  powodują, że nie wychodzi on mocno poza obrys broni podstawowej. Niewielki wymiar umożliwia  błyskawiczną reakcję w trakcie niebezpiecznej sytuacji. Duży kabłąk daje możliwość korzystania z pistoletu także w rękawiczkach, co jest szczególnie ważne trakcie okresu jesienno-zimowego.

Miotacz podlufowy HDR 50

 

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 2.4757.2
Waga [g] 12.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Ręczny miotacz gazu pieprzowego do rewolweru T4E HDR 50
Twoja ocena