Airsoft Pistolet Walther PPQ M2 EBB 6 mm AEG Elektryczny

2.6389
001001669

Polimerowa wersja palnego modelu marki Walther - PPQ M2. Jest to kompaktowa konstrukcja zasilaną elektrycznie z baterii 4x AAA. Replika nadaje się zarówno dla leworęcznych, jak i praworęcznych graczy i jest przeznaczona głównie dla początkujących.

  • Bezpiecznik: Automatyczny
  • Długość [mm]: 178
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kaliber [mm]: 6
  • Kod producenta: 2.6389
Przewiń do pełnej specyfikacji
279,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001669
pistolet

Pistolet Walther PPQ M2 kal. 6mm BB Elektryczny

Pistolet Walther PPQ M2 w kalibrze 6 mm BB to jedna z najnowszych konstrukcji marki Umarex we współpracy z biurem konstrukcyjnym Walthera. Dzięki tej kooperacji stworzono wierną replikę AEG o napędzie elektrycznym. Zadbano tutaj nawet o oryginalne oznaczenia producenta. Pistolet jest zasilany ze standardowych 4x AAA, które nie są częścią sprzedawanego pistoletu. 

Sprawdź, jak Airsoft Pistolet Walther PPQ M2 EBB 6 mm AEG Elektryczny wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
mechanizm

Elektryczne zasilanie

Firma Umarex zdecydowała się w pistolecie Walther PPQ M2 na zastosowanie elektrycznego napędu za pośrednictwem wewnętrznego silnika. Było to podyktowane potrzebą stworzenia pistoletu mogącego strzelać ogniem pojedynczym bez konieczności każdorazowego przeładowywania. Model ten posłuży do różnych typów rozgrywek z przeznaczeniem głównie na początkujących graczy. 

Dzięki elektrycznemu mechanizmowi oraz automatycznym bezpiecznikom wewnętrznym, aby móc strzelać wystarczy załadować do pistoletu pełnym magazynek z kulkami ASG. 

PPQ M2 Walther podczas rozgrywki

łatwa obsługa

Realistyczne wzornictwo

W replice pistoletu Walther PPQ M2 wiernie oddano kształt i fakturę chwytu oraz umiejscowienie manipulatorów takich jak zatrzask magazynka czy zwalniacz zamka. Aby broń była bezpieczna w każdych warunkach, zainstalowano na języku spustowym oraz w przedniej części chwytu bezpiecznik automatyczny. Zapobiegają one gwałtownemu rozładowaniu baterii, podczas kiedy broń nie jest używana. Replika posiada system Blow-Back.

ppq M2 Z boku

nowość

Niewielkie wymiary i waga

Masa pistoletu nie przekracza 229 gramów, przy długości jedynie 178 mm. Czyni ją to jedną z najbardziej kompaktowych replik dostępnych na rynku. Zasilanie odbywa się z 16 strzałowego magazynka wpinanego w rękojeść.

Prędkość wystrzelonej kuli wynosi  70 m/s a jej energia wylotowa nie przekracza 0.5 dżula. Pistolet idealnie nadaje się więc do walki na bliskim dystansie typu CQB.

Walther PPQ M2

Specyfikacja

Więcej informacji
BezpiecznikAutomatyczny
Długość [mm]178
Energia kinetyczna [J]Poniżej 17
Gwarancja24 miesiące
Kaliber [mm]6
Kod producenta2.6389
MarkaWalther
Materiał korpusuPolimerowy
Pojemność magazynka [szt.]16
ProducentUmarex
PrzeładowanieAutomatyczne
Przyrządy celowniczeStałe
Prędkość początkowa [m/s]70
Rodzaj amunicjiKule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynkaRzędowy
Rodzaj napęduElektryczny
Ruchomy zamek [BLOW BACK]Tak
System spustowySingle Action
Szyna akcesoryjnaTak
Tryb ogniaPojedynczy/Ciągły
Waga [g]229

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Walther PPQ M2 EBB 6 mm AEG Elektryczny