Airsoft Pistolet Ruger P345 6 mm ASG CO2

2.5637
001001671

Poznaj nowoczesny i kompaktowy pistolet Ruger P345 6 mm ASG CO2 stworzony przy współpracy z Niemiecką firmą Umarex. Dzięki wydajnemu zasilaniu każdy Twój strzał będzie perfekcyjny. Światłowodowe przyrządy celownicze pozwolą Ci doskonalić umiejętności strzeleckie.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 195
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 60
  • Kaliber [mm]: 6
Przewiń do pełnej specyfikacji
249,00 zł
Brak w magazynie
001001671
pistolet

Pistolet ASG Ruger P345 6 mm CO2

Marka Ruger to jedna z najbardziej znanych i cenionych marek produkujących broń palną na świecie. Szczególną estymą szczyci się w stanach zjednoczonych, gdzie mieści się jej siedziba. Jej długa historia sięga początków broni palnej i przez ten okres wypracowała sobie jakość, jakiej może pozazdrościć niejedna konkurencja. 

Teraz dzięki współpracy z marką Umarex powstała doskonała replika jednego z najbardziej znanych modeli marki Ruger - P345. Pistolet jest zasilany sprężonym CO2 i jest wykonany z połączenia polimeru oraz metalu. 

Sprawdź, jak Airsoft Pistolet Ruger P345 6 mm ASG CO2 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
stoper

Poznaj Pistolet Ruger P345 ASG

Chciałbyś lepiej poznać Pistolet Ruger P345 ASG? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

ikona

Nowoczesna i solidna konstrukcja

Replikę pistoletu ASG Ruger P345 wykonano w podobnej technologii jak palny oryginał. Zastosowano tutaj polimerową konstrukcję szkieletu oraz zamka wraz z metalowymi elementami wewnętrznych prowadnic. Dzięki temu konstrukcja została solidnie wzmocniona, jednocześnie utrzymując lekkość konstrukcji. Sprawdzi się to na polu walki gdzie waga każdego elementu wyposażenia jest bardzo istotna.

Osoba z kaburą i bronią

 
gearbox

Zasilanie oraz zabezpieczenia

Replika ASG pistoletu Ruger P345 to konstrukcja, w której marka Umarex postarała się o wierne odwzorowanie zasady działania broni palnej, jak i wszystkich manipulatorów na niej umiejscowionych. Mamy nieruchomy  zamek oraz imitacje manipulatorów w postaci dźwigni zrzutu zamka czy manualnego bezpiecznika skrzydełkowego. Dzięki temu ostatniemu będziesz zawsze miał pewność, że pistolet będzie bezpieczny w momencie, którym nie będziesz go używał. 

ASG Pistolet ruger P345

Specyfikacja

Więcej informacji
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 195
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania 60
Kaliber [mm] 6
Kod producenta 2.5637
Marka Ruger
Materiał korpusu Polimerowy
Na raty Nie
Pojemność magazynka [szt.] 15
Producent Umarex
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 140
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynka Rzędowy
Rodzaj napędu CO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
System spustowy Double Action Only
Szyna akcesoryjna Tak
Tryb ognia Pojedynczy
Waga [g] 500

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Ruger P345 6 mm ASG CO2
Polecane produkty: