Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Stożek

2.2020
001001672

Zabezpiecz swój dom i ochroń swoją rodzinę przez niespodziewanym atakiem. Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV 370 ml to doskonały wybór dla każdego, kto ceni swoje bezpieczeństwo i najbliższych. Wysoka dawka gazu oraz ogromna moc unieszkodliwi większość napastników w mgnieniu oka.

  • Barwnik: UV
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 2.2020
  • Marka: Walther
  • Pojemność [ml]: 370
  • Producent: Umarex
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 199,00 zł Regular Price 329,00 zł
DostępnyDostępny
001001672
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Stożek

Jeśli jesteś mieszkańcem rejonów, gdzie często dochodzi do napaści lub masz po prostu obawy czy Twój rewir domowy jest wystarczająco bezpieczny, to powinieneś pomyśleć nad odpowiednią ochroną. Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Stożek to skuteczne narzędzie do skutecznego obezwładniania potencjalnych napastników. Jest to duża butla z gazem pieprzowym o pojemności 370 ml, przeznaczona do ochrony mieszkań lub otoczenia obiektów przemysłowych, hal sportowych, jak i mienia prywatnego. Dzięki dużym wymiarom gazu pieprzowego możesz mieć pewność, że wystarczy on na bardzo długo. Dodatkowo została wyposażona w uchwyt z zabezpieczeniem. Strumień gazu sięga, aż do 8 metrów co zapewni odpowiedni dystans i bezpieczeństwo w razie ataku.

Gaz pieprzowy Walther ProSecur home Defence

łatwa obsługa

Skuteczny środek przeciwko napastnikowi

Napady oraz rabunki najczęściej mają miejsce w momencie, którym ofiara spodziewa się tego najmniej. Może to mieć miejsce podczas spaceru z psem, po wyjściu z pracy czy nawet w obrębie domu. W takiej sytuacji warto zabezpieczyć się odpowiednio wcześniej przed taką ewentualnością i zabezpieczyć swoją rodzinę oraz mienie przed nieproszonymi gośćmi. Szeroka dysza i stożkowa forma gazu tworzy chmurę, która pozwoli Ci na zneutralizowanie nawet kilku przeciwników jednocześnie.


Złodziej w domowym rewirze

wytrzymałość

Poprawiona formuła gazu Walther ProSecur UV Stożek

Dzięki poprawionej formule gazu pieprzowego Walther ProSecur UV Stożek uzyskano lepsze parametry oraz charakterystykę gazu. Zawarta w nim kapsaicyna o sile 2 miliona SHU działa drażniąco na błony śluzowe oraz oczy napastnika nawet do 30 minut po rozproszeniu. Pozwoli Ci to bezpiecznie oddalić się z miejsca napaści i powiadomienie odpowiednich władz. Co więcej, substancję wzbogacone markującymi cząsteczkami, które widoczne są jedynie pod światłem UV. Dzięki temu można z łatwością zidentyfikować agresora nawet po wielu dniach od momentu ataku.  

Gaz pro secur home Defence w pokrowcu

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły gazów pieprzowych. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
BarwnikUV
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta2.2020
MarkaWalther
Pojemność [ml]370
ProducentUmarex
Rodzaj strumieniaStożkowy
Rodzaj substancjiPłyn
Substancja aktywna2% MC
Substancja drażniąca15% OC
Waga [g]550
Wysokość [mm]235
Zasięg maksymalny [m]8

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Stożek
Polecane produkty: