Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Stożek

2.2015
001001673

Jeśli spotkała Cię kiedyś sytuacja, w której musiałeś stanąć w swojej lub czyjeś obronie a napastnik miał znacząca przewagę, warto, abyś zabezpieczył się odpowiedni przed podobną sytuacją w przyszłości. Prezentowany gaz Walther ProSecur UV 74 ml to doskonały wybór w sytuacji, kiedy dużo podróżujesz lub często wracasz późno do domu z miasta. Wysokie stężenie gazu pieprzowego oraz duża butla zapewnią skuteczną ochronę.

  • Marka: Walther
  • Waga [g]: 100.00
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Pojemność [ml]: 100.00
  • Rodzaj strumienia: Stożkowy
  • Rodzaj substancji: Płyn
Przewiń do pełnej specyfikacji
99,00 zł
Produkt dostępny
001001673
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Stożek

Zapewnij sobie bezpieczeństwo, korzystając z praktycznego gazu pieprzowego Walther Dzięki swoim właściwościom, jest to jeden z najmocniejszych i najlepszych gazów pieprzowych dostępnych na polskim rynku. Stworzony przez niemiecką markę Walther jest uznanym rodzajem gazu ze względu na swoje silne właściwości drażniące oraz skuteczność wobec napastnika. 

Butla zawiera aż 74 ml gazu pieprzowego, przy jednoczesnym zachowaniu  stosunkowo niewielkich wymiarów. Możesz ją bez problemu zabrać do auta, torby, plecaka gdzie dzięki dużemu stężeniu środka drażniącego (10% OC) posłuży Ci wiele razy w sytuacji zagrożenia życia.

łatwa obsługa

Praktyczne właściwości i bezpieczeństwo

Sytuacja zagrażające twojemu zdrowiu bądź życiu mogą Ci się przytrafić w dowolnym momencie czy to podczas spaceru z rodziną, jeździe na rowerze, powrocie z miasta czy na działce.  Oznacza to, że zagrożenie może nadejść w każdej chwili i warto się przed nim odpowiednio zabezpieczyć. Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Stożek 74 ml dzięki swojej pojemności oraz zasięgowi potrafi unieszkodliwić nawet większą ilość napastników. Moc gazu to prawie 2 miliony SHU.Defensywa za pomocą gazu

wytrzymałość

Ulepszona formuła gazu pieprzowego Walther ProSecur UV Stożek

Nowa poprawiona formuła gazów obronnych Walther ProSecur posiada wiele ulepszonych charakterystyk. Dodanie nanocząsteczek UV do płynu pozwala zaznaczyć cel w sposób widzialny tylko dla światła UV. Pozwala to zidentyfikować napastnika nawet wiele miesięcy później.

Duże stężenie oleoresin capsicum wywołuje sile podrażnienie skóry i błon śluzowych, a co za tym idzie wyłącza atakującego z jakichkolwiek działań. Strumień gazu  w kształcie stożka umożliwia efektywne korzystanie z niego w promieniu około pięciu metrów.Gaz ProSecur stożkowy

Sprawdź, w jaki sposób działają gazy pieprzowe i czym się wyróżniają. 

Po dokonaniu zakupu gazu warto poszerzyć wiedzę na jego temat. Usiądź wygodnie i przygotuj się do lektury, ponieważ masz przed sobą rozbudowany poradnik stworzonych z myślą o nowych użytkownikach oraz już tych obeznanych z działaniem gazów do samoobrony. Kliknij link w tytule poradnika, a przeniesiesz się do tekstu prezentującego rodzaje gazów pieprzowych — przygotowanego przez ekspertów specjalnie dla Ciebie.

- Rodzaje gazów pieprzowych w pigułce

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Walther
Waga [g] 100.00
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 2.2015
Pojemność [ml] 100.00
Producent Umarex
Rodzaj strumienia Stożkowy
Rodzaj substancji Płyn
Substancja aktywna 2% MC
Substancja drażniąca 10% OC
Wysokość [mm] 125.00
Zasięg maksymalny [m] 5.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Stożek
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.