Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Stożek

2.2015
001001673

Jeśli spotkała Cię kiedyś sytuacja, w której musiałeś stanąć w swojej lub czyjeś obronie a napastnik miał znacząca przewagę, warto, abyś zabezpieczył się odpowiedni przed podobną sytuacją w przyszłości. Prezentowany gaz Walther ProSecur UV 74 ml to doskonały wybór w sytuacji, kiedy dużo podróżujesz lub często wracasz późno do domu z miasta. Wysokie stężenie gazu pieprzowego oraz duża butla zapewnią skuteczną ochronę.

  • Barwnik: UV
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 2.2015
  • Marka: Walther
  • Pojemność [ml]: 74
  • Producent: Umarex
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 79,00 zł Regular Price 99,00 zł
DostępnyDostępny
001001673
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Stożek 74 ml

Zapewnij sobie bezpieczeństwo, korzystając z praktycznego gazu pieprzowego Walther. Dzięki swoim właściwościom środek ten jest jednym z najmocniejszych i najlepszych gazów pieprzowych dostępnych na polskim rynku. Co wyróżnia go na tle jego tańszych odpowiedników to fakt, iż posiada on bardzo silne właściwości drażniące oraz dużą skuteczność wobec napastnika. Butla zawiera aż 74 ml gazu pieprzowego, przy jednoczesnym zachowaniu  stosunkowo niewielkich wymiarów. Możesz go bez problemu zabrać do samochodu, torby, plecaka czy kieszeni.

Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV

łatwa obsługa

Praktyczne właściwości i bezpieczeństwo

Sytuacje zagrażające twojemu zdrowiu bądź życiu mogą Ci się przytrafić w dowolnym miejscu - czy to podczas spaceru z rodziną, wyprawie rowerowej czy wieczornym spacerze po mieście. Oznacza to, że nieoczekiwane zagrożenie może nadejść w każdej chwili i warto się przed nim odpowiednio zabezpieczyć. Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Stożek 74 ml dzięki swojej pojemności oraz zasięgowi potrafi unieszkodliwić nawet większą ilość napastników. Moc gazu to prawie 2 miliony SHU.Defensywa za pomocą gazu

wytrzymałość

Ulepszona formuła z dodatkiem nanocząstek

Nowa poprawiona formuła gazów obronnych Walther ProSecur posiada wiele ulepszonych charakterystyk. Dodanie specjalnych nanocząsteczek do substancji pozwala naznaczyć cel w sposób widzialny tylko i wyłącznie dla światła UV. Umożliwia to późniejszą identyfikację napastnika nawet w przypadku jego ucieczki. Duże stężenie olejków oleoresin capsicum wywołuje silne podrażnienie oczu i błon śluzowych, a co za tym idzie, wyłącza atakującego z jakichkolwiek działań. Strumień gazu  w kształcie stożkowej chmury umożliwia efektywne korzystanie z niego w promieniu około pięciu metrów.Gaz ProSecur stożkowy

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły gazów pieprzowych. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
BarwnikUV
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta2.2015
MarkaWalther
Pojemność [ml]74
ProducentUmarex
Rodzaj strumieniaStożkowy
Rodzaj substancjiPłyn
Substancja aktywna2% MC
Substancja drażniąca10% OC
Waga [g]100
Wysokość [mm]125
Zasięg maksymalny [m]5

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Stożek
Polecane produkty: