Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Punktowy

2.2016
001001674

Gaz pieprzowy to niezawodne narzędzie do samoobrony. Jest tak łatwy w obsłudze, że mogą go używać nawet osoby starsze. Dzięki niewielkim wymiarom z łatwością schowasz go do torby czy kieszeni skąd w razie konieczności będziesz mógł go szybko wydobyć.

  • Barwnik: UV
  • EAN: 4000844480842
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 2.2016
  • Marka: Walther
  • Pojemność [ml]: 74
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 79,00 zł Regular Price 99,00 zł
Produkt dostępny
001001674
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Punktowy 74 ml

Zagwarantuj sobie bezpieczeństwo podczas wieczornych powrotów z pracy, podczas spacerów czy kiedy jesteś w miejscu o dużym współczynniku przestępczości. Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV punktowy to jeden z najmocniejszych dostępnych gazów na rynku. Został on doceniony przez użytkowników na całym świecie, a to ze względu na silne właściwości podrażniające błony śluzowe napastnika.

Gaz pieprzowy Walther ProSecur

łatwa obsługa

Praktyczne właściwości i bezpieczeństwo

Sytuacja zagrażające życiu bądź zdrowiu zdarzają się niezwykle często i z reguły wtedy kiedy najmniej się tego spodziewasz. Wiele ludzi na świecie w celu zabezpieczenia się przed taką ewentualnością, zakupuje różne akcesoria obronne o większej lub mniejszej skuteczności. Gaz Walther ProSecur jest doskonałym rozwiązaniem w tej sytuacji. Zapewni Ci doskonałą ochronę przed atakiem i pozwoli na bezpiecznie oddalenie się od napastnika. Gaz posiada formę punktowego strumienia, co pozwala na działanie z zachowaniem bezpiecznego dystansu i skoncentrowaną moc. Dzięki temu doskonale sprawdzi się, gdy niespodziewany atak przydarzy się na wąskiej klatce schodowej, przejściu podziemnym lub nawet w ciasnej windzie.

 Bójka w skateparku

wytrzymałość

Poprawiona formuła gazu Walther ProSecur UV Punktowy

Nowo formuła gazu Walther ProSecur posiada cechy niespotykane w innych gazach tej marki. Jego skład został wzbogacony o nanocząsteczki widoczne jedynie pod światłem UV. Dzięki temu możliwe jest późniejsze zidentyfikowanie napastnika w momencie jego ucieczki. Wysokie stężenie Oleoresin Capsicum powoduje silne pieczenie i podrażnienie błoń śluzowych oraz oczu. Co więcej, strumień pozwala razić agresora na dystansie nawet do 5 metrów. Efekt działania utrzymuje się nawet do 30 minut od momentu rozpylenia. Pozwoli Ci to bezpiecznie oddalić się z miejsca napaści i powiadomienie odpowiednich władz.

 Gaz pro secur w pokrowcu

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły gazów pieprzowych. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
Barwnik UV
EAN 4000844480842
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 2.2016
Marka Walther
Pojemność [ml] 74
Producent Umarex
Rodzaj strumienia Punktowy
Rodzaj substancji Płyn
Substancja aktywna 1% MC
Substancja drażniąca 10% OC
Waga [g] 125
Wysokość [mm] 20
Zasięg maksymalny [m] 4

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Punktowy
Polecane produkty: