Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Punktowy

2.2016
001001674

Gaz pieprzowy to niezawodne narzędzie do samoobrony. Jest tak łatwy w obsłudze, że mogą go używać nawet osoby starsze. Dzięki niewielkim wymiarom z łatwością schowasz go do torby czy kieszeni skąd w razie konieczności będziesz mógł go szybko wydobyć.

  • Marka: Walther
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Pojemność [ml]: 125.00
  • Waga [g]: 125.00
  • Wysokość [mm]: 20.00
  • Rodzaj strumienia: Punktowy
Przewiń do pełnej specyfikacji
99,00 zł
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Punktowy 74 ml

Zapewnij sobie bezpieczeństwo, korzystając z praktycznego gazu pieprzowego Walther. Dzięki swoim właściwościom jest to jeden z najmocniejszych i najlepszych gazów pieprzowych dostępnych na polskim rynku. Stworzony przez niemiecką markę Walther, spełnia wymagania wymagających użytkowników, ze względu na swoje silne właściwości drażniące oraz skuteczność wobec napastnika. 

Gaz pieprzowy Walther ProSecur

łatwa obsługa

Praktyczne właściwości i bezpieczeństwo

Niebezpieczne sytuacje najczęściej przydarzają się nagle. Mogą Cię spotkać podczas spaceru, joggingu, drodze do pracy czy spacerze z psem. Wiele osób na świecie zabezpiecza się przed taką ewentualnością, nosząc przy sobie gaz pieprzowy. Gaz ten nie tylko zapewnia odpowiednią ochronę, ale jest również dyskretny.

Z pewnością więc docenisz fakt, że Walther ProSecur UV Punktowy to świetne połączenie kompaktowych wymiarów i silnego efektu działania. Gaz obronny rozpylany jest w formie punktowego strumienia, co pozwala skutecznie używać go w kiepskich warunkach atmosferycznych, takich jak wiatr i deszcz.

 Bójka w skateparku

wytrzymałość

Ulepszona formuła

Nowa poprawiona formuła gazów Walther ProSecur, posiada wiele cech charakteryzujących profesjonalne gazy obronne i obezwładniające. Dodanie nanocząsteczek UV do płynu pozwala zaznaczyć cel w sposób widzialny tylko w świetle UV. Pozwala to zidentyfikować napastnika nawet wiele dni po ataku.

Duże stężenie oleoresin capsicum wywołuje sile podrażnienie skóry i błon śluzowych, a co za tym idzie, wyłącza atakującego z jakichkolwiek działań. Strumień gazu, umożliwia efektywne działanie na odległość około pięciu metrów.

 Gaz pro secur w pokrowcu

Specyfikacja

Więcej informacji
Producent Umarex
Kod producenta 2.2016
Marka Walther
Gwarancja 24 miesiące
Pojemność [ml] 125.00
Waga [g] 125.00
Wysokość [mm] 20.00
Rodzaj strumienia Punktowy
Rodzaj substancji Płyn
Substancja aktywna 1% MC
Substancja drażniąca 10% OC
Zasięg maksymalny [m] 4.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Punktowy