Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Punktowy

2.2016
001001674

Gaz pieprzowy to niezawodne narzędzie do samoobrony. Jest tak łatwy w obsłudze, że mogą go używać nawet osoby starsze. Dzięki niewielkim wymiarom z łatwością schowasz go do torby czy kieszeni skąd w razie konieczności będziesz mógł go szybko wydobyć.

  • Barwnik: UV
  • EAN: 4000844480842
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 2.2016
  • Marka: Walther
  • Pojemność [ml]: 74
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 85,00 zł Regular Price 159,00 zł
DostępnyDostępny
001001674
Gaz pieprzowy

Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Punktowy 74 ml

Zagwarantuj sobie bezpieczeństwo podczas wieczornych powrotów z pracy, podczas spacerów czy kiedy jesteś w miejscu o dużym współczynniku przestępczości. Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV punktowy to jeden z najmocniejszych dostępnych gazów na rynku. Został on doceniony przez użytkowników na całym świecie, a to ze względu na silne właściwości podrażniające błony śluzowe napastnika.

Gaz pieprzowy Walther ProSecur

łatwa obsługa

Praktyczne właściwości i bezpieczeństwo

Sytuacja zagrażające życiu bądź zdrowiu zdarzają się niezwykle często i z reguły wtedy kiedy najmniej się tego spodziewasz. Wiele ludzi na świecie w celu zabezpieczenia się przed taką ewentualnością, zakupuje różne akcesoria obronne o większej lub mniejszej skuteczności. Gaz Walther ProSecur jest doskonałym rozwiązaniem w tej sytuacji. Zapewni Ci doskonałą ochronę przed atakiem i pozwoli na bezpiecznie oddalenie się od napastnika. Gaz posiada formę punktowego strumienia, co pozwala na działanie z zachowaniem bezpiecznego dystansu i skoncentrowaną moc. Dzięki temu doskonale sprawdzi się, gdy niespodziewany atak przydarzy się na wąskiej klatce schodowej, przejściu podziemnym lub nawet w ciasnej windzie.

 Bójka w skateparku

wytrzymałość

Poprawiona formuła gazu Walther ProSecur UV Punktowy

Nowo formuła gazu Walther ProSecur posiada cechy niespotykane w innych gazach tej marki. Jego skład został wzbogacony o nanocząsteczki widoczne jedynie pod światłem UV. Dzięki temu możliwe jest późniejsze zidentyfikowanie napastnika w momencie jego ucieczki. Wysokie stężenie Oleoresin Capsicum powoduje silne pieczenie i podrażnienie błoń śluzowych oraz oczu. Co więcej, strumień pozwala razić agresora na dystansie nawet do 5 metrów. Efekt działania utrzymuje się nawet do 30 minut od momentu rozpylenia. Pozwoli Ci to bezpiecznie oddalić się z miejsca napaści i powiadomienie odpowiednich władz.

 Gaz pro secur w pokrowcu

play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły gazów pieprzowych. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
BarwnikUV
EAN4000844480842
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta2.2016
MarkaWalther
Pojemność [ml]74
ProducentUmarex
Rodzaj strumieniaPunktowy
Rodzaj substancjiPłyn
Substancja aktywna1% MC
Substancja drażniąca10% OC
Waga [g]125
Wysokość [mm]20
Zasięg maksymalny [m]4

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Gaz pieprzowy Walther ProSecur UV Punktowy
Polecane produkty: