Alkomat elektroniczny XBLITZ Spirit

Spirit
001001678

Niezawodne urządzenie służące do pomiarów procentowych alkoholu w wydychanym powietrzu. Alkomat Xblitz Spirit to doskonały sprzęt do własnoręcznego badania. Jeśli nie masz pewności czy możesz prowadzić pojazd po mocno zakrapianym wieczorze dzień wcześniej, powinieneś spróbować jego możliwości.

  • Kolor: Czarny
  • EAN: 5902479671239
  • Gotowość do pracy [s]: 40
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: Spirit
  • Marka: Xblitz
Przewiń do pełnej specyfikacji
119,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001678
alkomat

Alkomat elektroniczny XBLITZ Spirit - tester trzeźwości

Każda odpowiedzialna osoba ma świadomość niekorzystnego działania alkoholu na ludzki organizm. To samo dotyczy jego wpływu na ocenę sytuacji, gdy będziesz w trakcie jazdy autem. W takim momencie, kiedy nie wiesz, czy możesz prowadzić, powinieneś mieć przy sobie alkomat. Alkomat elektrochemiczny XBLITZ Spirit to niewielkie i poręczne urządzenie do mierzenia poziomu procentów w wydychanym powietrzu. Jest to idealny alkomat dla każdego, kto poszukuje sprzętu do pomiaru o wysokiej dokładności i łatwej obsłudze. 

Do alkomatu załączonych jest 5 sterylnych ustników jednorazowego użytku. 

Sprawdź, jak Alkomat elektroniczny XBLITZ Spirit wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

alkomat

Duża dokładność pomiaru

Alkomat elektrochemiczny XBLITZ Spirit cechuje wysoka dokładność pomiarowa, co ma ogromne znaczenie w sytuacji, kiedy dzień wcześniej byłeś na mocnej imprezie, a następnego dnia nie masz 100% pewności czy będziesz mógł bezpiecznie siąść za kółkiem. Dodatkowo z każdym zakupionym modelem otrzymujesz rok darmowej kalibracji systemu, co zmniejsza do zera ryzyko nieprecyzyjnych obliczeń i błędnych danych.

Urządzenie jest banalnie proste w obsłudze, nawet dla osób niedoświadczonych ze sprzętem elektronicznym. Po wciśnięciu przycisku Power On na obudowie alkomat jest gotowy do działania już po 40 sekundach.

Przyjaciele na imprezie

alkomat

Duża mobilność i małe wymiary

Niewielkie wymiary alkomatu XBLITZ Spirit sprawdzą się zwłaszcza w podróży. Możesz go schować w dowolnym miejscu w aucie a dzięki zasilaniu z baterii 1,5 V zamieszczonych w zestawie, będzie on działał przez wiele dni. Alkomat posiada również specjalne kontrolki, informujące użytkownika o momencie, w którym powinien dmuchnąć w ustnik. Wysoka jakość wykonania sprzętu to efekt zastosowania chropowatego polimeru odpornego na ścieranie oraz pęknięcia. 

Alkomat Xblitz Spirit w uzyciu

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
EAN5902479671239
Gotowość do pracy [s]40
Gwarancja24 miesiące
Kod producentaSpirit
MarkaXblitz
ProducentXblitz
Rodzaj wyświetlaczaPodświetlany LCD
Szerokość [mm]44
Temperatura pracy [°C]0-50
Typ czujnikaPółprzewodnikowy
Waga [g]95
Wysokość [mm]123
Zakres pomiarowy [‰]0.00 ~ 2.00‰ Promila

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Alkomat elektroniczny XBLITZ Spirit