Alkomat elektrochemiczny XBLITZ Alcontrol Ultra

Alcontrol Ultra
001001680

Alkomat to praktyczne urządzenie, które każdy kierowca powinien mieć ze sobą podczas podróży. Pozwala z dużą dokładnością sprawdzać zawartość procentową alkoholu w wydychanym powietrzu. XBLITZ Alcontrol Ultra to właśnie takie urządzenie, które z pewnością nie raz oceni twoją zdolność do prowadzenia pojazdów.

 • Kolor: Czarny
 • EAN: 5902479671130
 • Gotowość do pracy [s]: 35
 • Gwarancja: 24 miesiące
 • Kod producenta: Alcontrol Ultra
 • Marka: Xblitz
Przewiń do pełnej specyfikacji
279,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001680
alkomat

Alkomat elektrochemiczny XBLITZ Alcontrol Ultra - tester trzeźwości

Alkomat XBLITZ Alcontrol Ultra to nowoczesny i łatwy w obsłudze alkomat skonstruowany z myślą o kierowcach, ochroniarzach, policji czy cywilach. Jeśli chcesz sprawdzić, czy po imprezie dzień wcześniej poziom procentów nie został drastycznie przekroczony to urządzenie jest właśnie dla Ciebie. 

Dzięki wysokiej jakości sprzętu i wielkiej precyzji możesz mieć pewność, że alkomat będzie wskazywał zawsze faktyczny i miarodajny wynik. XBLITZ Alcontrol Ultra został wyposażony w specjalny platynowy sensor skonstruowany przez południowokoreańskich naukowców.

Do alkomatu załączone są 3 sterylne ustniki jednorazowego użytku. 

Sprawdź, jak Alkomat elektrochemiczny XBLITZ Alcontrol Ultra wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

alkomat

Wysoka czułość urządzenia

Alkomat XBLITZ Alcontrol Ultra jest w stanie zmierzyć zawartość procentową alkoholu w wydychanym powietrzu z dużą precyzją. Przez to jest jednym z najdokładniejszych czujników powszechnie dostępnych na polskim rynku. Co więcej, wraz z zakupem alkomatu dostajesz w gratisie rok darmowej kalibracji urządzenia. Dzięki temu twoje wyniki będą zawsze w 100% prawdziwe a Ty nie będziesz musiał się obawiać o stworzenie niepotrzebnego zagrożenia na drodze. 

Zakres detekcji, w jakim pracuje alkomat to od zera do czterech promili. Pozwala to na sprawdzenie nawet najcięższych przypadków upojenia alkoholowego, nie martwiąc się brak skali. Przyjaciele na imprezie

alkomat

Wysoka higiena urządzenia

Zastosowanie 3 ustników jednorazowego użytku podnosi znacząco higienę w trakcie użytkowania urządzenia. Dzięki temu, w palącej sytuacji nie tylko Ty będziesz mógł skorzystać z jego pomocy, ale i osoby z twojego otoczenia. 

W zestawie z alkomatem elektrochemicznym XBLITZ Alcontrol Ultra dostajesz zestaw baterii 9 V, możesz zatem skorzystać z urządzenia zaraz po wyjęciu go z pudełka. 

Kontrola stanu trzeźwości

 

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
EAN5902479671130
Gotowość do pracy [s]35
Gwarancja24 miesiące
Kod producentaAlcontrol Ultra
MarkaXblitz
ProducentXblitz
Rodzaj wyświetlaczaPodświetlany LCD
Szerokość [mm]56
Temperatura pracy [°C]0-50
Typ czujnikaElektrochemiczny IV generacji
Waga [g]87
Wysokość [mm]125
Zakres pomiarowy [‰]0.00 ~ 4.00‰ Promila

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Alkomat elektrochemiczny XBLITZ Alcontrol Ultra
Opinie klientów

2 produkt(ów)

Pokaż na stronę
 1. Ocena
  100%

  Wysłany

  -
  Świetny alkomat, bardzo dokładne pomiary. Dobrze, że ma możliwość kalibracji.
 2. Ocena
  100%

  Wysłany

  -
  Porównywałem wyniki z alkomatem policyjnym - wyniki praktycznie identyczne. Prosty w obsłudze. Przydało by się tylko więcej ustników

2 produkt(ów)

Pokaż na stronę
Polecane produkty: