Alkomat elektrochemiczny XBLITZ Alcontrol Ultra

001001680
001001680

Alkomat to praktyczne urządzenie, które każdy kierowca powinien mieć ze sobą podczas podróży. Pozwala z dużą dokładnością sprawdzać zawartość procentową alkoholu w wydychanym powietrzu. XBLITZ Alcontrol Ultra to właśnie takie urządzenie, które z pewnością nie raz oceni twoją zdolność do prowadzenia pojazdów.

  • Zakres pomiarowy [‰]: 0.00 ~ 4.00‰ Promila
  • Dołączone akcesoria: Brak
  • Kolor: Czarny
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Temperatura pracy [°C]: 0-50
  • Waga [g]: 87.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
259,00 zł
alkomat

Alkomat elektrochemiczny XBLITZ Alcontrol Ultra - tester trzeźwości

Alkomat XBLITZ Alcontrol Ultra to nowoczesny i łatwy w obsłudze alkomat skonstruowany z myślą o kierowcach, ochroniarzach, policji czy cywilach. Jeśli chcesz sprawdzić, czy po imprezie dzień wcześniej poziom procentów nie został drastycznie przekroczony to urządzenie jest właśnie dla Ciebie. 

Dzięki wysokiej jakości sprzętu i wielkiej precyzji możesz mieć pewność, że alkomat będzie wskazywał zawsze faktyczny i miarodajny wynik. XBLITZ Alcontrol Ultra został wyposażony w specjalny platynowy sensor skonstruowany przez południowokoreańskich naukowców.

Do alkomatu załączone są 3 sterylne ustniki jednorazowego użytku. 

Alkomat Xblitz Alcontrol Ultra

alkomat

Wysoka czułość urządzenia

Alkomat XBLITZ Alcontrol Ultra jest w stanie zmierzyć zawartość procentową alkoholu w wydychanym powietrzu z dużą precyzją. Przez to jest jednym z najdokładniejszych czujników powszechnie dostępnych na polskim rynku. Co więcej, wraz z zakupem alkomatu dostajesz w gratisie rok darmowej kalibracji urządzenia. Dzięki temu twoje wyniki będą zawsze w 100% prawdziwe a Ty nie będziesz musiał się obawiać o stworzenie niepotrzebnego zagrożenia na drodze. 

Zakres detekcji, w jakim pracuje alkomat to od zera do czterech promili. Pozwala to na sprawdzenie nawet najcięższych przypadków upojenia alkoholowego, nie martwiąc się brak skali. Przyjaciele na imprezie

alkomat

Wysoka higiena urządzenia

Zastosowanie 3 ustników jednorazowego użytku podnosi znacząco higienę w trakcie użytkowania urządzenia. Dzięki temu, w palącej sytuacji nie tylko Ty będziesz mógł skorzystać z jego pomocy, ale i osoby z twojego otoczenia. 

W zestawie z alkomatem elektrochemicznym XBLITZ Alcontrol Ultra dostajesz zestaw baterii 9 V, możesz zatem skorzystać z urządzenia zaraz po wyjęciu go z pudełka. 

Kontrola stanu trzeźwości

 

Specyfikacja

Więcej informacji
Zakres pomiarowy [‰] 0.00 ~ 4.00‰ Promila
Dołączone akcesoria Brak
Kolor Czarny
Kod producenta 001001680
Gwarancja 24 miesiące
Temperatura pracy [°C] 0-50
Waga [g] 87.00
Wysokość [mm] 125.00
Rodzaj wyświetlacza Podświetlany LCD
Typ czujnika Elektrochemiczny IV generacji
EAN 5902479671130
Gotowość do pracy [s] 35.00
Szerokość [mm] 56.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Alkomat elektrochemiczny XBLITZ Alcontrol Ultra