Alkomat elektrochemiczny XBLITZ Alcontrol Mini

Alcontrol Mini
001001681

Jeśli potrzebujesz małego i poręcznego alkomatu, który sprawdzi twoją zdolność do prowadzenia pojazdu to mamy dla Ciebie propozycję. XBLITZ Alcontrol Mini będzie idealnym rozwiązanem. Jego kompaktowe wymiary oraz zasilanie za pomocą ogólnodostępnych baterii sprawi, że będziesz często z niego korzystał.

  • Kolor: Czarny
  • EAN: 5902479670522
  • Gotowość do pracy [s]: 35
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: Alcontrol Mini
  • Marka: Xblitz
Przewiń do pełnej specyfikacji
229,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001681
alkomat

Alkomat elektrochemiczny XBLITZ Alcontrol Mini - tester trzeźwości

Alkomat XBLITZ Alcontrol Mini jest kompaktową wersją standardowego alkomatu marki XBLITZ. Jest to również zaawansowane technicznie urządzenie, wykonane w celu badania stężenia procentowego alkoholu w wydychanym powietrzu. Jeśli dzień wcześniej nie ominęła Cię mocna impreza i nie masz pewności czy aby na pewno możesz kierować pojazdem, powinieneś zaopatrzyć się w to niewielkie urządzenie. 

Lekka i poręczna budowa urządzenia sprawi, że jego używanie będzie dla Ciebie przyjemnością. Z łatwością zmieścisz go w torebce czy kieszeni i wyciągniesz, gdy będzie Ci potrzebny. Duży ekran LCD powoduje, że interfejs wyświetlający wynik jest bardzo przejrzysty. 

Do alkomatu załączone są 3 sterylne ustniki jednorazowego użytku. 

Sprawdź, jak Alkomat elektrochemiczny XBLITZ Alcontrol Mini wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

alkomat

Wysoka czułość

Alkomat XBLITZ Alcontrol Mini jest w stanie zmierzyć zawartość procentową alkoholu w wydychanym powietrzu z ogromną dokładnością, co jak na tak niewielkie urządzenie jest doskonałym wynikiem. Co więcej, masz możliwość skalibrowania swojego testera przez cały rok od momentu kupna. Specjalny procesor oparty o przewodniki elektrochemiczne to nowatorska konstrukcja południowokoreańskich naukowców. Zapewnia on niespotykaną dotąd precyzję pomiaru. 

Alkomat pracuje w zakresie detekcji od zera do czterech promili w wydychanym powietrzu. Tak obszerny zakres pozwala sprawdzić nawet osoby w silnym stanie upojenia alkoholowego. Zatem nie musimy mieć obaw o to, że zabraknie nam skali lub wynik będzie niemiarodajny. 

Przyjaciele na imprezie

alkomat

Wysoka higiena urządzenia

Zastosowania 3 ustników jednorazowego użytku podnosi znacząco higienę w trakcie użytkowania urządzenia. Dzięki temu, w nagłej sytuacji nie tylko Ty będziesz mógł skorzystać z jego pomocy, ale również Twoi znajomi. 

Uruchomienie alkomatu XBLITZ Alcontrol Mini jest banalnie proste. Wystarczy, że po wyjęciu z pudełka zainstalujesz baterie obecne w zestawie i naciśniesz duży przycisk na środku urządzenia. Od teraz możesz dokonać pomiaru dmuchając w rurkę wystająca z urządzenia. W zestawie z alkomatem XBLITZ Alcontrol Mini dostajesz zestaw baterii 1.5 V 2 x AAA.

Kontrola stanu trzeźwości

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
EAN5902479670522
Gotowość do pracy [s]35
Gwarancja24 miesiące
Kod producentaAlcontrol Mini
MarkaXblitz
ProducentXblitz
Rodzaj wyświetlaczaPodświetlany LCD
Szerokość [mm]35
Temperatura pracy [°C]5-40
Typ czujnikaElektrochemiczny IV generacji
Waga [g]51.10
Wysokość [mm]111
Zakres pomiarowy [‰]0.00 ~ 2.00mg/l BrAC / 0.00 ~ 4.00‰ Promile

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Alkomat elektrochemiczny XBLITZ Alcontrol Mini
Polecane produkty: