Fotopułapka LTL Acorn TV-5440 pamięć SD

TV-5440
001001682

Jeśli poszukujesz sprzętu do nagrywania zarówno w dzień, jak i w nocy w warunkach polowych, to Fotopułapka TV-5440 będzie doskonałym wyborem. Jest to proste urządzenie z możliwością montażu na dowolnej powierzchni, zaopatrzone w kamerę z aparatem oraz własne zasilanie. Sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych i może posłużyć od obserwacji dowolnych miejsc.

  • Balans bieli: Automatyczny
  • Ekran: LCD
  • Ilość czujników ruchu: 1
  • Kod producenta: TV-5440
  • Kątowe pole widzenia: 41.00
  • Lampa doświetlająca: Tak
Przewiń do pełnej specyfikacji
699,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001682

Fotopułapka LTL Acorn TV-5440 pamięć SD

Fotopułapka LTL Acorn TV-5440 to specjalistyczne urządzenie łączące w sobie cechu aparatu i precyzyjnej kamery, zamkniętych w szczelnej obudowie. Dzięki niej będziesz mógł obserwować zwierzęta w ich naturalnym środowisku lub dyskretnie monitorować otoczenie swego domu, lub firmy.

Wyposażono ją w szerokokątny czujnik ruchu, współpracujący z matrycą CMOS o rozdzielczości 12 Mp, która pozwala robić doskonałe zdjęcia i nagrywać filmy. Jeśli chcesz, aby urządzenie pracowało wydajnie w nocy, skorzystaj z lampy doświetlającej zainstalowanej nad obiektywem. W zestawie znajdziesz kartę SD, na której zapiszesz ciekawe i ważne zdarzenia zarejestrowane przez fotopułpke. O bezpieczeństwo dostępu zadba hasło, które ustawisz w menu urządzenia.

Sprawdź, jak Fotopułapka LTL Acorn TV-6240 HD pamięć SD wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ikona

Solidna budowa i praca w trudnych warunkach

Dobra kamera leśna powinna charakteryzować się wytrzymałą obudową, która sprosta trudnym warunkom atmosferycznym. Model TV-5440 posiada solidną obudowę z naniesionym leśnym kamuflażem, która spełnia wymogi normy IP54. Dzięki temu niestraszny jej śnieg i deszcz. Kluczowe podzespoły elektroniczne, mogą pracować w temperaturach wahających się od -20° C do +60° C

We wnętrzu obudowy znajduje się miejsce na opcjonalne baterie oraz panel sterujący z ekranem LCD o przekątnej 2 cali. Nagrania zrobione przez kamerę możesz zabezpieczyć przed osobami postronnymi, za pomocą hasła.

Fotopułapka na drzewie

alkomat

Wiele zastosowań

Fotopułapka TV-5440 jest wszechstronnym urządzeniem i posiada wiele zastosowań. Najczęściej jest wykorzystywana przez leśników i myśliwych do monitoringu obszarów leśnych, ale sprawdza się również do monitorowania takich miejsc jak: tereny posesji, miejsca postojowe, podjazdy, parkingi, działki, place budowy czy otoczenia gdzie trzymamy zwierzynę. Wysoka rozdzielczości na poziomie dwunastu megapikseli zapewni wyraźny i przejrzysty obraz w każdych warunkach.

Fotopułapka na drzewie

Różnorodność funkcji fotopułapki LTL Acorn TV-5440

Fotopułakpa LTL Acorn TV-5440 jest urządzeniem posiadającym wiele funkcji oraz dodatkowych modułów. Kamera ma możliwość wykonywania automatycznych zdjęć, nagrywania nocnego obrazu w podczerwieni, tryb TimeLapse pozwalający na nagrywanie określonego wycinka czasu. Ponadto posiada wyzwalacz ustawiony na 0,6 sekundy, tryb łączony kamery i aparatu uruchamiający się po wykryciu najmniejszego ruchu, możliwość zrobienia 10 zdjęć  w trybie jednej serii czy opcja ustawienia kamery na konkretny dzień i godzinę, w której ma się uruchomić.

Fotopułapka zamocowana w lesie

Specyfikacja

Więcej informacji
Balans bieliAutomatyczny
EkranLCD
Ilość czujników ruchu1
Kod producentaTV-5440
Kątowe pole widzenia41.00
Lampa doświetlającaTak
Maksymalna rozdzielczość filmów1920x1080, 30 klatek/s, AVI
Maksymalna rozdzielczość zdjęć4000x3000, 12 MP
MarkaLTL Alcorn
Materiał korpusuKompozytowo - polimerowy
Matryca12 MP, CMOS
Nagrywanie w pętliTak
ObiektywF = 3.1
Ochrona hasłemTak
ProducentLTL Alcorn
Rodzaj zasilania12xAA
Szerokość [mm]120
Temperatura pracy [°C]-30 - 70
Waga [g]390
Wysokość [mm]150
Zapis daty i czasu na zdjęciuTak
Zapis filmów z dźwiekiemTak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotopułapka LTL Acorn TV-5440 pamięć SD