Fotopułapka LTL Acorn TV-6240 HD pamięć SD

TV-6240
001001683

Fotopułapki to sprytne urządzenia będące zarazem kamerami, jak i aparatem. Dodatkowo posiadają one funkcje pozwalające na nagrywanie w specyficznych warunkach jak brak oświetlenia czy ekstremalne temperatury. Posiadają też własne zasilanie oraz możliwość zamocowania w dowolnym miejscu.

  • Marka: LTL Alcorn
  • Waga [g]: 112.00
  • Balans bieli: Automatyczny
  • Ekran: LCD
  • Ilość czujników ruchu: 3
  • Lampa doświetlająca: Tak
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 449,00 zł Regular Price 899,00 zł

 

Fotopułapka LTL Acorn TV-6240 pamięc SD

Fotopułapka LTL Acorn TV-6240 to nowoczesne urządzenie do specjalnych zadań. Jest ono połączeniem aparatu fotograficznego oraz kamery z możliwością montażu w dowolnym miejscu. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego maskowania można ją bez problemów ukryć w środowisku leśnym. Ten typ fotopułapki pozwala na obserwacje nocne w podczerwieni. Dzieje się to za sprawą fal o długości 940 nanometrów, a więc niewykrywalnych dla ludzkiego oka. Rozmiary fotopułapki to 135 × 90 × 50, jest więc to bardzo kompaktowe urządzenie, które dobrze umieszczone nie będzie rzucać się w oczy.

Sprawdź, jak Fotopułapka LTL Acorn TV-6240 HD pamięć SD wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
alkomat

Różnorodne zastosowanie

Fotopułapka TV-6240 to urządzenie posiadające szereg uniwersalnych zastosowań. Najczęściej kamery tego typu wykorzystuje się do prowadzenia obserwacji zwierzyny na terenach łowisk lub w celu weryfikacji liczebności ich populacji. Jednak kamera sprawdzi się też do monitorowania dzikich wysypisk czy prób kradzieży drewna. Możesz ją zainstalować przy wejściu do domu, przy parkingu, na terenie ogródka działkowego czy też przy nadzorowaniu placu budowy. Dzięki zastosowaniu trzech czujników ruchu udało się zminimalizować liczbę fałszywych alarmów. 

Kamery w przeciwieństwie do podobnych modeli posiada konstrukcję oparta na jednej bryle. Baterie wkłada się tutaj od spodu, gdzie również znajduje się ekranik do obsługi urządzenia.

Fotopułapkę cechuje bardzo niski pobór mocy, co przekłada się na długi czas działania. W trybie czuwania kamera bez problemu będzie funkcjonować od 4 do 6 miesięcy.

Fotopułapka w pniu

Szeroki przekrój możliwości

Fotopułapka LTL Acorn TV-6240 jest urządzeniem posiadającym szereg możliwości ustawień oraz modułów. Dzięki nim dostosujesz pracę kamery do swoich potrzeb. Główne cechy produktu to między innymi: wysoka rozdzielczość zdjęć sięgająca 12-megapikseli oraz filmów w rozdzielczości 1440 × 1080, tryb kamery i zdjęć gdzie podczas nagrywania są wykonywane jednocześnie zdjęcia przy wykryciu ruchu, działanie w ekstremalnych temperaturach od -30 do 50 stopni Celsjusza czy szybki czas wyzwalania poniżej jednej sekundy. Warto też zaznaczyć, że kamera może nadawać kod dla danej lokalizacji i wyświetlać go na 2-calowym ekranie. W sytuacji, gdy będziemy potrzebowali jedynie aparatu wystarczy odłączyć go od reszty urządzenia. 

Konstrukcja obudowy jest wodoszczelna (IP66) i ma w zestawie pasy mocujące, pozwalające na montaż na słupach czy drzewach. 

Fotopułapka zamocowana w lesie

Interfejs wejściowy i karta pamięci

Fotopułapka TV-6240 jako urządzenie wielofunkcyjne została zaopatrzona w odpowiednie wejścia i wyjścia dla innych urządzeń. Jest tutaj standardowe gniazdo USB, pozwalające podłączyć kamerę do komputera w celu przeglądania zdjęć i filmów oraz ich zgrywania. Co więcej, jeśli miałbyś ochotę obejrzeć całość nagrań w TV kamera ma też klasyczne wejście telewizyjne. 

W zestawie z kamerą otrzymujesz kartę SD o pojemności 8 Gb. Jej duża pojemności pozwoli zapisać Ci wiele godzin nagrań i zdjęć, a jeśli zacznie brakować na niej miejsca aparat może automatycznie usuwać stare nagrania. 

Kamera działa na 2 rodzaje zasilania: Pierwszym z nich jest wewnętrzne na baterie 12 x AAA, drugim zasilacz o napięciu 6 V. Ten drugi pozwala na zainstalowanie kamery w miejscu gdzie jest podłączona sieć elektryczna. Fotopułapka działa wtedy jak typowa kamera przemysłowa.Fotopułapka zamocowana w lesie

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka LTL Alcorn
Waga [g] 112.00
Balans bieli Automatyczny
Ekran LCD
Ilość czujników ruchu 3
Kod producenta TV-6240
Lampa doświetlająca Tak
Maksymalna rozdzielczość filmów 1440x1080, 15 klatek/s, AVI
Maksymalna rozdzielczość zdjęć 4000x3000, 12 MP
Materiał korpusu Kompozytowo - polimerowy
Matryca 12 MP, CMOS
Nagrywanie w pętli Tak
Obiektyw F = 3.1
Ochrona hasłem Tak
Powiększenie 12.00
Producent LTL Alcorn
Szerokość [mm] 85.00
Temperatura pracy [°C] -30 do 50
Wysokość [mm] 140.00
Zapis daty i czasu na zdjęciu Tak
Zapis filmów z dźwiekiem Tak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Fotopułapka LTL Acorn TV-6240 HD pamięć SD
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.