Scyzoryk Victorinox Huntsman 91 mm Celidor czerwony

1.3713
001001721

Scyzoryk Victorinox Huntsman 91 mm Celidor to szwajcarska technologia zamknięta w niewielkiej obudowie. Dzięki niemu, żadne wyzwanie nie będzie dla Ciebie problemem. W jego wnętrzu zainstalowano wiele narzędzi ze stali nierdzewnej, które są odporne na korozję i bardzo solidne.

  • Piła: Tak
  • Kolor: Czerwony
  • Kolor ostrza: Srebrny
  • Nożyczki: Tak
  • Ostrze: Tak
  • Otwieracz do kapsli: Tak
Przewiń do pełnej specyfikacji
145,00 zł
noze

Scyzoryk Victorinox Huntsman 91 mm Celidor czerwony

Poznaj legendę, którą zna cały świat. Scyzoryk Victorinox Huntsman 91 mm Celidor w kolorze czerwonym to narzędzie czerpiące z najlepszych wzorców i sprawdzonych rozwiązań w dziedzinie produkcji noży.

Ten znakomity scyzoryk wielofunkcyjny, oprócz klasycznego ostrza posiada wiele przydatnych narzędzi, które pomogą Ci podczas codziennych czynności. Nożyczki, otwieracz do puszek i piła to tylko kilka elementów, znajdujących się w kompaktowym wnętrzu, czerwonego scyzoryka szwajcarskiej firmy Victorinox.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

wytrzymałość

Wygląd, który zna cały świat

Wielofunkcyjny scyzoryk średniej wielkości Huntsman nawiązuje swym charakterem do klasycznych, szwajcarskich noży oficerskich. Jego szkielet ma 91 mm długości i powstał ze stali nierdzewnej, a obudowa to połączenie ABS-u oraz Celidoru. 

Elegancki, czerwony kolor podkreśla szwajcarski rodowód narzędzia. Na jednej z okładzin, znajduje się białe logo producenta.

scyzoryk victorinox na kamieniu z otwartym ostrzem

łatwa obsługa

Bogate wyposażenie

Scyzoryk Victorinox Huntsman to wielofunkcyjny multitool. Jego bogate wnętrze to zbiór narzędzi, niezbędnych w czasie domowych obowiązków i biwakowych zadań. Wewnątrz znajdziesz klasyczne duże ostrze, małe ostrze, otwieracz do puszek, śrubokręt 3 mm, otwieracz do kapsli, śrubokręt 6 mm, przyrząd do zdejmowania izolacji, rozwiertak, szpikulec i szydło, korkociąg, nożyczki, piłę do drewna, hak wielofunkcyjny, wykałaczkę, pęsetę, kółko do kluczy.

Scyzoryk Victorinox 91 mm Celidor czerwony

łatwa obsługa

Scyzoryk Victorinox Huntsman 91 mm Celidor – precyzja i wytrzymałość

Wyruszasz w podróż? Zabierz ze sobą wielofunkcyjny scyzoryk Victorinox Huntsman 91 mm Celidor. Jego zwarta konstrukcja i niewielka waga, nie obciążą Twojego wyposażenia. Wszystkie narzędzia znajdujące się w jego wnętrzu powstały z wytrzymałej stali nierdzewnej, której niestraszne trudne warunki atmosferyczne i ciężka praca.

Szwajcarski scyzoryk na kamieniu

Specyfikacja

Więcej informacji
Piła Tak
Kolor Czerwony
Producent Victorinox
Kod producenta 1.3713
Kolor ostrza Srebrny
Nożyczki Tak
Ostrze Tak
Otwieracz do kapsli Tak
Otwieracz do puszek Tak
Pilnik Nie
Gwarancja 24 miesiące
Dołączone akcesoria Brak
Waga [g] 97.00
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali Nierdzewna

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Scyzoryk Victorinox Huntsman 91 mm Celidor czerwony