Scyzoryk Victorinox Huntsman 91 mm Celidor czarny

1.3713.3
001001722

Scyzoryk Victorinox Huntsman 91 mm Celidor czarny to klasyczny, szwajcarski scyzoryk, który nie zawiedzie Cię w żadnej sytuacji. Zbudowano go z połączenia celidoru z odporną na korozję stalą nierdzewną. W jego wnętrzu zainstalowano wiele użytecznych przyrządów, ułatwiających codzienną pracę.

  • Marka: Victorinox
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: Nierdzewna
  • Kolor ostrza: Srebrny
  • Materiał rękojeści: Celidor / ABS
  • Kolor: Czarny
Przewiń do pełnej specyfikacji
149,99 zł
Produkt dostępny
001001722
noze

Scyzoryk Victorinox Huntsman 91 mm Celidor czarny

Chcesz sprawdzić, czym jest legendarna, szwajcarska precyzja? Wypróbuj scyzoryk Victorinox Huntsman 91 mm Celidor w kolorze czarnym. Dzięki niemu poradzisz sobie z każdym wyzwaniem, które napotkasz w czasie pracy.

Zbudowany ze stali nierdzewnej i wytrzymałego Celidoru nóż, został wyposażony w szereg niezbędnych narzędzi. Czarna obudowa z logo szwajcarskiego producenta nadaje całości wyjątkowego charakteru. Niewielkie stalowe kółko, pozwoli Ci zabezpieczyć całość opcjonalną smyczą lub przypiąć scyzoryk do kluczy. 

Sprawdź, jak Scyzoryk Victorinox Huntsman 91 mm Celidor czarny wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
wytrzymałość

Klasyczny wygląd i elegancja

Szwajcarska jakość i klasyczny wygląd, który nawiązuje do scyzoryków wykorzystywanych od lat w armii szwajcarskiej, to coś, co wyróżnia model Huntsman. Jego stabilny i trwały korpus ma długość 91 mm i powstał ze stali nierdzewnej.

Okładziny zostały stworzone z odpornego ABS-u i Celidoru, dzięki czemu wytrzymują upadki i długie użytkowanie. Na jednym z boków, naniesiono białe logo producenta, które idealnie kontrastuje z błyszczącym wykończeniem obudowy.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

łatwa obsługa

Wyposażenie, które nigdy nie zawodzi

Nigdy nie wiesz jakich narzędzi będziesz potrzebował w awaryjnej sytuacji. Jeśli duży multitool, nie spełnia Twoich wymagań, sprawdź co oferuje scyzoryk Victorinox Huntsman. W jego wnętrzu znajdziesz klasyczne duże ostrze, małe ostrze do precyzyjnych prac, otwieracz do puszek, śrubokręt 3 mm, otwieracz do kapsli, śrubokręt 6 mm, przyrząd do zdejmowania izolacji, rozwiertak, szpikulec i szydło, korkociąg, nożyczki, piła do drewna, hak wielofunkcyjny, wykałaczka, pęseta, kółko do kluczy.

Scyzoryk Victorinox 91 mm Celidor czarny

łatwa obsługa

Odporność i wytrzymałość scyzoryka Victorinox Huntsman 91 mm Celidor

Każde narzędzie, znajdujące się wewnątrzu korpusu modelu Victorinox Huntsman 91 mm Celidor, powstało z nierdzewnej stali. Dzięki temu możesz pracować bez strachu, że korozja zniszczy Twój scyzoryk. Mechanizmy odpowiedzialne za ruch poszczególnych narzędzi zostały wielokrotnie przetestowane. Wieloetapowa kontrola jakości spowodowała, że żaden z 15 elementów wyposażenia, nie zawiedzie Cię w czasie pracy.

Człowiek ze szwajcarskim scyzorykiem w dłoni

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Victorinox
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali Nierdzewna
Kolor ostrza Srebrny
Materiał rękojeści Celidor / ABS
Kolor Czarny
Waga [g] 97.00
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 1.3713.3
Nożyczki Tak
Ostrze Tak
Otwieracz do kapsli Tak
Otwieracz do puszek Tak
Pilnik Nie
Piła Tak
Producent Victorinox
Śrubokręt Tak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Scyzoryk Victorinox Huntsman 91 mm Celidor czarny
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.