Scyzoryk Victorinox Huntsman Wood 91 mm orzech

1.3711.63
001001724

Poznaj legendę szwajcarskiej marki Victorinox - wypróbuj scyzoryk Huntsman Wood 91 mm orzech. Jego elegancki wygląd zachwyci Cię i sprawi, że poczujesz się wyjątkowo. Zbudowano go z połączenia drewna i stali nierdzewnej. W jego wnętrzu znajdziesz aż 13 narzędzi niezbędnych w czasie codziennej pracy.

  • Marka: Victorinox
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: Nierdzewna
  • Kolor ostrza: Srebrny
  • Materiał rękojeści: Drewno
  • Waga [g]: 95.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
219,00 zł
Produkt dostępny
001001724
noze

Scyzoryk Victorinox Huntsman Wood 91 mm orzech

Chcesz poczuć się wyjątkowo? Cenisz najwyższą jakość, elegancję i klasyczny design? Wypróbuj scyzoryk Victorinox Wood 91 mm orzech. Ten zaprojektowany i wyprodukowany w Szwajcarii nóż, jest kieszonkowym narzędziem, które pomoże Ci w pracy.

Zbudowano go ze stali nierdzewnej i drewna orzechowego. Posiada 13 podstawowych funkcji, dzięki którym poradzisz sobie z codziennymi wyzwaniami. Niewielkie, stalowe kółko, zainstalowane na skraju rękojeści pozwoli Ci przypiąć scyzoryk do kluczy.

Sprawdź, jak Scyzoryk Victorinox Huntsman Wood 91 mm wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
wytrzymałość

Szlachetne materiały

Lubisz proste rozwiązania i doceniasz naturalne materiały? Okładziny modelu Huntsman Wood powstały z naturalnego drewna orzechowego. Delikatne słoje i przyjemna w dotyku faktura, nadają całości szlachetnego wyglądu.

Wewnętrzny szkielet o długości 91 mm, wykonany ze stali nierdzewnej, utrzymuje wszystkie narzędzia na miejscu, zapewniając Ci wysoki komfort pracy.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

łatwa obsługa

13 funkcji, które pomogą Ci w pracy

Średniej wielkości scyzoryk Huntsman Wood to przydatny multitool. Zmieści się Twojej kieszeni i ułatwi Ci pokonywanie przeszkód w czasie podróży i wędrówek. W jego wnętrzu znajdziesz solidne, duże ostrze, małe ostrze, kompaktowy otwieracz do puszek, śrubokręt 3 mm, otwieracz do kapsli, śrubokręt 6 mm, przyrząd do zdejmowania izolacji, rozwiertak, szpikulec i szydło, korkociąg, nożyczki, piłę do drewna, hak wielofunkcyjny, kółko do kluczy.

Scyzoryk z otwartym ostrzem

łatwa obsługa

Narzędzia ze stali nierdzewnej w scyzoryku Victorinox Huntsman Wood

Unikatowy układ słojów, znajdujący się na okładzinach każdego scyzoryka Victorinox Huntsman Wood to jeden z elementów wyróżniających go spośród innych noży.

Jednak najważniejsze są narzędzia. Każdy z elementów wewnętrznych, powstał z wytrzymałej stali nierdzewnej. Dzięki temu Twój scyzoryk nie pokryje się rdzą w czasie pracy. Ostrza noży, długo trzymają ostrość i są stosunkowo łatwe w ostrzeniu.

Nóż victorinox Huntsman Wood na stole

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Victorinox
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali Nierdzewna
Kolor ostrza Srebrny
Materiał rękojeści Drewno
Waga [g] 95.00
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 1.3711.63
Nożyczki Tak
Ostrze Tak
Otwieracz do kapsli Tak
Otwieracz do puszek Tak
Pilnik Nie
Piła Tak
Producent Victorinox
Śrubokręt Tak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Scyzoryk Victorinox Huntsman Wood 91 mm orzech
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.