Scyzoryk Victorinox Hiker 91 mm Celidor czerwony

1.4613
001001725

Scyzoryk Victorinox Hiker 91 mm Celidor w kolorze czerwony to klasyczny nóż oficerski, stworzony w całości w Szwajcarii. Wyposażono go w 13 narzędzi ze stali nierdzewnej, które ułatwią Ci pracę i pomogą przetrwać na łonie natury.

  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 1.4613
  • Kolor: Czerwony
  • Kolor ostrza: Srebrny
  • Marka: Victorinox
  • Materiał rękojeści: Celidor / ABS
Przewiń do pełnej specyfikacji
119,00 zł
Brak w magazynie
001001725
noze

Scyzoryk Victorinox Hiker 91 mm Celidor czerwony

Poznaj scyzoryk Victorinox Hiker 91 mm Celidor w kolorze czerwonym, który jest kontynuatorem tradycyjnych, legendarnych noży oficerskich, stosowanych w armii szwajcarskiej.

Wykonano go w Szwajcarii z solidnej stali nierdzewnej i celidoru. Wszystko to sprawia, że wytrzyma każde wyzwanie. W jego wnętrzu, oprócz klasycznego noża, znajdziesz m.in.: śrubokręt, pęsetę, i piłę do drewna. Niewielkie kółko ze stali pozwoli Ci przypiąć scyzoryk do kluczy.

Scyzoryk Victorinox Hiker, 91 mm, Celidor, czerwony

wytrzymałość

Wiele narzędzi w jednym miejscu

Jeśli lubisz klasyczne rozwiązania i nie chcesz nosić przy sobie dużego multitoola, skorzystaj z narzędzi znajdujących się we wnętrzu modelu Hiker. Dzięki wielu testom i wieloetapowej kontroli jakości możesz mieć pewność, że każde z 13 narzędzi będzie pracowało płynnie przez cały czas.

W jego wnętrzu znajdziesz duże ostrze, małe ostrze o precyzyjnych prac, otwieracz do puszek, śrubokręt 3 mm, otwieracz do kapsli, śrubokręt 6 mm, przyrząd do zdejmowania izolacji, rozwiertak, szpikulec i szydło, duży śrubokręt gwiazdkowy Philips, piłę do drewna, wykałaczkę, pęsetę, kółko do kluczy.

Szwajcarski scyzoryk na klawiaturze

łatwa obsługa

Tradycyjny design scyzoryka Victorinox Hiker 91 mm Celidor

Noże oficerskie produkowane przez firmę Victorinox, to ponad 100 lat tradycji. Scyzoryk Hiker jest klasycznym modelem, który czerpie z najlepszych wzorców. Korpus oraz znajdujące się w jego wnętrzu narzędzia, powstały z doskonale wykończonej stali nierdzewnej.

Okładziny w kolorze czerwonym, stworzono z celidoru, który jest niezwykle odpornym tworzywem sztucznym. Na jednej z powierzchni umieszczono eleganckie logo producenta.

Scyzoryk w dłoni

Specyfikacja

Więcej informacji
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 1.4613
Kolor Czerwony
Kolor ostrza Srebrny
Marka Victorinox
Materiał rękojeści Celidor / ABS
Nożyczki Nie
Ostrze Tak
Otwieracz do kapsli Tak
Otwieracz do puszek Tak
Pilnik Tak
Piła Tak
Producent Victorinox
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali Nierdzewna
Waga [g] 77
Śrubokręt Tak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Scyzoryk Victorinox Hiker 91 mm Celidor czerwony
Polecane produkty: