Scyzoryk Victorinox Hiker 91 mm Celidor czerwony

1.4613
001001725

Scyzoryk Victorinox Hiker 91 mm Celidor w kolorze czerwony to klasyczny nóż oficerski, stworzony w całości w Szwajcarii. Wyposażono go w 13 narzędzi ze stali nierdzewnej, które ułatwią Ci pracę i pomogą przetrwać na łonie natury.

  • Kolor: Czerwony
  • EAN: 7611160100412
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 1.4613
  • Kolor ostrza: Srebrny
  • Marka: Victorinox
Przewiń do pełnej specyfikacji
123,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001001725
noze

Scyzoryk Victorinox Hiker 91 mm Celidor czerwony

Poznaj scyzoryk Victorinox Hiker 91 mm Celidor w kolorze czerwonym, który jest kontynuatorem tradycyjnych, legendarnych noży oficerskich, stosowanych w armii szwajcarskiej.

Wykonano go w Szwajcarii z solidnej stali nierdzewnej i celidoru. Wszystko to sprawia, że wytrzyma każde wyzwanie. W jego wnętrzu, oprócz klasycznego noża, znajdziesz m.in.: śrubokręt, pęsetę, i piłę do drewna. Niewielkie kółko ze stali pozwoli Ci przypiąć scyzoryk do kluczy.

Scyzoryk Victorinox Hiker, 91 mm, Celidor, czerwony

wytrzymałość

Wiele narzędzi w jednym miejscu

Jeśli lubisz klasyczne rozwiązania i nie chcesz nosić przy sobie dużego multitoola, skorzystaj z narzędzi znajdujących się we wnętrzu modelu Hiker. Dzięki wielu testom i wieloetapowej kontroli jakości możesz mieć pewność, że każde z 13 narzędzi będzie pracowało płynnie przez cały czas.

W jego wnętrzu znajdziesz duże ostrze, małe ostrze o precyzyjnych prac, otwieracz do puszek, śrubokręt 3 mm, otwieracz do kapsli, śrubokręt 6 mm, przyrząd do zdejmowania izolacji, rozwiertak, szpikulec i szydło, duży śrubokręt gwiazdkowy Philips, piłę do drewna, wykałaczkę, pęsetę, kółko do kluczy.

Szwajcarski scyzoryk na klawiaturze

łatwa obsługa

Tradycyjny design scyzoryka Victorinox Hiker 91 mm Celidor

Noże oficerskie produkowane przez firmę Victorinox, to ponad 100 lat tradycji. Scyzoryk Hiker jest klasycznym modelem, który czerpie z najlepszych wzorców. Korpus oraz znajdujące się w jego wnętrzu narzędzia, powstały z doskonale wykończonej stali nierdzewnej.

Okładziny w kolorze czerwonym, stworzono z celidoru, który jest niezwykle odpornym tworzywem sztucznym. Na jednej z powierzchni umieszczono eleganckie logo producenta.

Scyzoryk w dłoni

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzerwony
EAN7611160100412
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta1.4613
Kolor ostrzaSrebrny
MarkaVictorinox
Materiał rękojeściCelidor / ABS
NożyczkiNie
OstrzeTak
Otwieracz do kapsliTak
Otwieracz do puszekTak
PilnikTak
PiłaTak
ProducentVictorinox
Rodzaj ostrzaGładkie (plain)
Rodzaj staliNierdzewna
Waga [g]77
ŚrubokrętTak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Scyzoryk Victorinox Hiker 91 mm Celidor czerwony
Polecane produkty: