Scyzoryk Victorinox Camper 91 mm Celidor czerwony

1.3613
001001726

Pokaż innym swój charakter i wybierz scyzoryk Victorinox Camper 91 mm Celidor w kolorze czerwonym. Ten klasyczny model został wykonany w Szwajcarii i nawiązuje do noży oficerskich, produkowanych od lat dla wojska. Wykonano go z solidnej stali nierdzewnej i pokryto okładzinami z celidoru.

  • Marka: Victorinox
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: Nierdzewna
  • Kolor ostrza: Srebrny
  • Materiał rękojeści: Celidor / ABS
  • Kolor: Czerwony
Przewiń do pełnej specyfikacji
105,00 zł
Produkt dostępny
001001726
noze

Scyzoryk Victorinox Camper 91 mm Celidor czerwony

Poznaj legendę, którą zna cały świat. Scyzoryk Victorinox Camper 91 mm Celidor w kolorze czerwony, to klasyczny wielofunkcyjny nóż, wyprodukowany w Szwajcarii. Dzięki kompaktowym wymiarom zabierzesz go ze sobą na każdy spacer i na długą wyprawę.

Wykonany ze stali nierdzewnej, odpornej na korozję korpus, połączono z solidnym celidorem. Umieszczono w nim aż 13 narzędzi, które ułatwią Ci pracę. Lekka konstrukcja posiada małe kółeczko, pozwalające przyczepić scyzoryk do kluczy.

Sprawdź, jak Scyzoryk Victorinox Camper 91 mm Celidor czerwony wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

wytrzymałość

Narzędzia, które Cię nie zawiodą

Nie zawsze możesz zabrać ze sobą duży multitool. Ograniczone miejsce w plecaku, niewielka kieszeń, czy pośpiech sprawiają, że szybko docenisz scyzoryk Camper. Dzięki niewielkim wymiarom i wadzę, która nie przekracza 74 gramów, możesz mieć go zawsze przy sobie.

We wnętrzu, oprócz klasycznego duże ostrza, znajdziesz szereg potrzebnych narzędzi, takich jak małe ostrze, otwieracz do puszek, śrubokręt 3 mm, otwieracz do kapsli, śrubokręt 6 mm, przyrząd do zdejmowania izolacji, rozwiertak, szpikulec i szydło, korkociąg, piła do drewna, wykałaczka, pęseta, kółko do kluczy.

Scyzoryk Victorinox wbity w drzewo

łatwa obsługa

Solidna budowa scyzoryka Victorinox Camper

Chyba każdy zna, charakterystyczny kształt szwajcarskich scyzoryków. Ich design kształtował się przez lata, dzięki staraniom najlepszych specjalistów. Model Victorinox Camper również nawiązuje do szwajcarskich noży oficerskich.

Stal nierdzewna wykorzystania do budowy kluczowych elementów jest niezwykle odporna na warunki atmosferyczne. Dzięki temu możesz pracować w każdych warunkach bez strachu o swoje narzędzie. Obudowa w kolorze czerwonym, zbudowana jest z celidoru i posiada białe logo producenta.

Scyzoryk Victorinox w dłoni

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Victorinox
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali Nierdzewna
Kolor ostrza Srebrny
Materiał rękojeści Celidor / ABS
Kolor Czerwony
Waga [g] 74.00
Długość [mm] 91.00
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 1.3613
Nożyczki Nie
Ostrze Tak
Otwieracz do kapsli Tak
Otwieracz do puszek Tak
Pilnik Nie
Piła Tak
Producent Victorinox
Śrubokręt Tak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Scyzoryk Victorinox Camper 91 mm Celidor czerwony
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.