Scyzoryk Victorinox Camper 91 mm Celidor czerwony

1.3613
001001726

Pokaż innym swój charakter i wybierz scyzoryk Victorinox Camper 91 mm Celidor w kolorze czerwonym. Ten klasyczny model został wykonany w Szwajcarii i nawiązuje do noży oficerskich, produkowanych od lat dla wojska. Wykonano go z solidnej stali nierdzewnej i pokryto okładzinami z celidoru.

  • Kolor: Czerwony
  • Długość [mm]: 91
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 1.3613
  • Kolor ostrza: Srebrny
  • Marka: Victorinox
Przewiń do pełnej specyfikacji
123,00 zł
DostępnyDostępny
001001726
noze

Scyzoryk Victorinox Camper 91 mm Celidor czerwony

Poznaj legendę, którą zna cały świat. Scyzoryk Victorinox Camper 91 mm Celidor w kolorze czerwony, to klasyczny wielofunkcyjny nóż, wyprodukowany w Szwajcarii. Dzięki kompaktowym wymiarom zabierzesz go ze sobą na każdy spacer i na długą wyprawę.

Wykonany ze stali nierdzewnej, odpornej na korozję korpus, połączono z solidnym celidorem. Umieszczono w nim aż 13 narzędzi, które ułatwią Ci pracę. Lekka konstrukcja posiada małe kółeczko, pozwalające przyczepić scyzoryk do kluczy.

Sprawdź, jak Scyzoryk Victorinox Camper 91 mm Celidor czerwony wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

wytrzymałość

Narzędzia, które Cię nie zawiodą

Nie zawsze możesz zabrać ze sobą duży multitool. Ograniczone miejsce w plecaku, niewielka kieszeń, czy pośpiech sprawiają, że szybko docenisz scyzoryk Camper. Dzięki niewielkim wymiarom i wadzę, która nie przekracza 74 gramów, możesz mieć go zawsze przy sobie.

We wnętrzu, oprócz klasycznego duże ostrza, znajdziesz szereg potrzebnych narzędzi, takich jak małe ostrze, otwieracz do puszek, śrubokręt 3 mm, otwieracz do kapsli, śrubokręt 6 mm, przyrząd do zdejmowania izolacji, rozwiertak, szpikulec i szydło, korkociąg, piła do drewna, wykałaczka, pęseta, kółko do kluczy.

Scyzoryk Victorinox wbity w drzewo

łatwa obsługa

Solidna budowa scyzoryka Victorinox Camper

Chyba każdy zna, charakterystyczny kształt szwajcarskich scyzoryków. Ich design kształtował się przez lata, dzięki staraniom najlepszych specjalistów. Model Victorinox Camper również nawiązuje do szwajcarskich noży oficerskich.

Stal nierdzewna wykorzystania do budowy kluczowych elementów jest niezwykle odporna na warunki atmosferyczne. Dzięki temu możesz pracować w każdych warunkach bez strachu o swoje narzędzie. Obudowa w kolorze czerwonym, zbudowana jest z celidoru i posiada białe logo producenta.

Scyzoryk Victorinox w dłoni

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzerwony
Długość [mm]91
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta1.3613
Kolor ostrzaSrebrny
MarkaVictorinox
Materiał rękojeściCelidor / ABS
NożyczkiNie
OstrzeTak
Otwieracz do kapsliTak
Otwieracz do puszekTak
PilnikNie
PiłaTak
ProducentVictorinox
Rodzaj ostrzaGładkie (plain)
Rodzaj staliNierdzewna
Waga [g]74
ŚrubokrętTak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Scyzoryk Victorinox Camper 91 mm Celidor czerwony
Polecane produkty: