Scyzoryk Victorinox Spartan 91 mm Celidor czerwony

1.3603
001001730

Jeśli niespodziewana usterka przeszkodzi Ci w pracy, skorzystaj ze szwajcarskiego scyzoryka Vicorinox Spartan 91 mm Celidor w kolorze czerwonym. Dzięki niemu uporasz się z problemem szybko i sprawnie. Wykonany ze stali nierdzewnej i celidoru, nóż wielofunkcyjny, ma kompaktową budowę i smukły kształt.

  • Kolor: Czerwony
  • Długość [mm]: 91
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 1.3603
  • Kolor ostrza: Srebrny
  • Marka: Victorinox
Przewiń do pełnej specyfikacji
104,00 zł
DostępnyDostępny
001001730
noze

Scyzoryk Vicorinox Spartan 91 mm Celidor czerwony

W ofercie szwajcarskiego producenta noży i narzędzi wielofunkcyjnych każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli szukasz klasycznego designu i podstawowych funkcji, przydatnych w czasie codziennych obowiązków, wypróbuj scyzoryk Vicorinox Spartan 91 mm Celidor w kolorze czerwonym.

Jak większość modeli, wzorowanych na nożach oficerskich, Spartan powstał z połączenia stali nierdzewnej i Celidoru. Otrzymał również okładziny w klasycznym, czerwonym kolorze, który przyciąga wzrok i zwraca uwagę. W jego wnętrzu znajduje się aż 12 przydatnych funkcji.

Sprawdź, jak Scyzoryk Victorinox Spartan 91 mm Celidor czerwony wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

wydajność

Wiele narzędzi – jeden scyzoryk

Tym, co wyróżnia szwajcarskie scyzoryki, spośród innych narzędzi są funkcje, jakie umieszczono w ich wnętrzu. Dwa ostrza o różnych wymiarach, to tylko początek tego, co znajdziesz w środku kompaktowej obudowy.

Model Spartan posiada również otwieracz do puszek, śrubokręt 3 mm, otwieracz do kapsli, śrubokręt 6 mm, przyrząd do zdejmowania izolacji, rozwiertak, szpikulec i szydło, korkociąg, wykałaczkę, pęsetę, kółko do kluczy, które pomoże Ci zabezpieczyć scyzoryk opcjonalną linką lub smyczą.

Szwajcarski scyzoryk victorinox na stole

łatwa obsługa

Solidna konstrukcja modelu Victorinox Spartan 91 mm

Jak każdy produkt szwajcarskiej firmy Victorinox, model Spartan 91 mm przeszedł przez szereg badań i testów, aby mógł rozpocząć pracę wspólnie z Tobą. Stal nierdzewna, którą wykorzystano do stworzenia narzędzi, jest odporna na korozję. Wszystkie mechanizmy odpowiedzialne za płynne rozkładanie poszczególnych elementów, działają płynnie i bez oporów.

Okładziny to klasyczny celidor w kolorze czerwonym. Niewielkie logo producenta w kolorze białym podkreśla wyjątkowy charakter tego doskonałego scyzoryka.

Scyzoryk Vicorinox Spartan, 91 mm, Celidor, czerwony

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzerwony
Długość [mm]91
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta1.3603
Kolor ostrzaSrebrny
MarkaVictorinox
Materiał rękojeściCelidor / ABS
NożyczkiNie
OstrzeTak
Otwieracz do kapsliTak
Otwieracz do puszekTak
PilnikNie
PiłaNie
ProducentVictorinox
Rodzaj ostrzaGładkie (plain)
Rodzaj staliNierdzewna
Waga [g]59
ŚrubokrętTak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Scyzoryk Victorinox Spartan 91 mm Celidor czerwony
Polecane produkty: