Scyzoryk Victorinox Rucksack 111 mm czerwony

0.8863
001001733

Scyzoryk Victorinox Rucksack w kolorze czerwonym to idealny towarzysz podróży. Wyprodukowany w Szwajcarii nóż oficerski, pomoże Ci w trakcie dalekich wycieczek i ułatwi pracę w czasie wyprawy na łono natury. Jego narzędzia ze stali nierdzewnej to m.in. nóż o gładki ostrzu, piła i otwieracz do konserw.

  • Marka: Victorinox
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: Nierdzewna
  • Kolor ostrza: Srebrny
  • Materiał rękojeści: Celidor / ABS
  • Kolor: Czerwony
Przewiń do pełnej specyfikacji
159,99 zł
Produkt dostępny
001001733
noze

Scyzoryk Victorinox Rucksack Czerwony

Przekonaj się, czym jest szwajcarska jakość ze scyzorykiem Victorinox Rucksack kolorze czerwonym. Wyprodukowany z doskonałych materiałów, jest znakomitą alternatywą dla multitoola. Dzięki niemu wszystkie Twoje przygody na łonie natury zakończą się sukcesem.

Stworzony ze stali nierdzewnej, jest odporny na wodę i wilgoć. Każde z narzędzi, obecnych w jego wnętrzu, pracuje płynnie i bez zacięć. Okładziny, którym nadano czerwony kolor, doskonale leżą w dłoni, zapewniając Ci komfort pracy w każdych warunkach.

Sprawdź, jak Scyzoryk Victorinox Rucksack czerwony wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

wydajnosc

12 narzędzi, które ułatwią każde zadanie

Victorinox Rucksack to wielofunkcyjne narzędzie, które zmieści się w każdym plecaku. Wyposażenie, które szwajcarski producent umieścił wewnątrz, jest uniwersalne i pomoże w czasie pikników, biwaków i długich wypraw w teren.

W środku znajdziesz solidne ostrze o gładkiej krawędzi tnącej, posiadające wygodną blokadę, piłę do drewna, korkociąg, otwieracz do puszek, mały śrubokręt płaski, otwieracz do butelek, śrubokręt płaski, ściągacz do izolacji, szpikulec, szydło i rozwiertak, kółko do kluczy, pęsetę, wykałaczkę.

Obóz w lesie nad jeziorem

łatwa obsługa

Znajdź miejsce w plecaku dla scyzoryka Victorinox Rucksack

Victorinox Rucksack to kompaktowy scyzoryk oficerski, który zachwyci Cię designem i funkcjonalnością. Wykonane ze stali nierdzewnej narzędzia, przeszły drobiazgową kontrolę jakości. Dzięki temu masz pewność, że scyzoryk nie zawiedzie cię w czasie pracy.

Okładziny, wyprofilowane w taki sposób, aby zapewnić Ci komfort użytkowania, doskonale leżą w dłoni. Wykonano je w kolorze czerwonym i naniesiono na jedną z nich małe, białe logo producenta. Jeśli nie chcesz zgubić swojego cennego scyzoryka, skorzystaj z niewielkiego stalowego kółka i zainstaluj opcjonalną linkę lub smycz.

Narzedzia Rucksack Slider Lock

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Victorinox
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali Nierdzewna
Kolor ostrza Srebrny
Materiał rękojeści Celidor / ABS
Kolor Czerwony
Waga [g] 102.00
Długość [mm] 111.00
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 0.8863
Nożyczki Nie
Ostrze Tak
Otwieracz do kapsli Tak
Otwieracz do puszek Tak
Pilnik Nie
Piła Tak
Producent Victorinox
Śrubokręt Tak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Scyzoryk Victorinox Rucksack 111 mm czerwony
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.