Scyzoryk Victorinox Climber 91 mm Celidor czerwony

1.3703
001001734

Jeśli nie lubisz siedzieć w miejscu, a wędrówki po górach to Twoje ukochane hobby, wypróbuj szwajcarski scyzoryk Victorinox Climber 91 mm Celidor w kolorze czerwonym. Mimo kompaktowego kształtu, w jego wnętrzu znajdziesz aż 14 uniwersalnych narzędzi, przydatnych w czasie wypraw. Wszystkie postały ze stali nierdzewnej odpornej na korozję.

  • Marka: Victorinox
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: Nierdzewna
  • Kolor ostrza: Srebrny
  • Materiał rękojeści: Celidor / ABS
  • Kolor: Czerwony
Przewiń do pełnej specyfikacji
134,99 zł
Produkt dostępny
001001734
noze

Scyzoryk Victorinox Climber 91 mm Celidor czerwony

Masz duszę wędrowca? Lubisz adrenalinę, która towarzyszy górskim wyprawom? Przygotuj się i wybierz znakomity szwajcarski scyzoryk Victorinox Climber 91 mm Celidor w kolorze czerwonym. To właśnie on pomoże Ci wspiąć się na szczyt i osiągnąć sukces.

Wszystkie elementy noża powstały z trwałej stali nierdzewnej, odpornej na trudne warunki panujące w górach. W jego wnętrzu znajdziesz narzędzia spełniające aż 14 funkcji, przydatnych w czasie podróży. Nie chcesz zgubić swojego cennego scyzoryka? Skorzystaj z niewielkiego kółka, które pozwoli Ci zabezpieczyć całość opcjonalną smyczą.

Scyzoryk Victorinox Climber, 91 mm, Celidor, czerwonyy

wytrzymałość

Wyposażenia przydatne w czasie wyprawy

W czasie wycieczek górskich lub długich sesji wspinaczkowych każdy gram wyposażenia ma znaczenie. Jeśli nie chcesz obciążać się multitoolem, skorzystaj ze scyzoryka Climber, który skutecznie zastąpi 14 pełnowymiarowych narzędzi.

W jego wnętrzu znajdują się dwa klasyczne ostrza o różnych wymiarach. Oprócz nich będziesz mógł skorzystać z otwieracza do puszek, śrubokrętu 3 mm, otwieracza do kapsli, śrubokrętu 6 mm, przyrządu do zdejmowania izolacji, rozwiertaka, szpikulca i szydła, korkociągu, nożyczek, haka wielofunkcyjnego, wykałaczki, pęsety i kółka do kluczy.

Szwajcarski scyzoryk i lina

łatwa obsługa

Szwajcarska niezawodność scyzoryka Victorinox Climber 91 mm

Szwajcarska precyzja znana jest od wieków. Widać ją również w scyzoryku Victorinox Climber 91 mm w kolorze czerwonym. Każdy element mechanizmu wewnętrznego został doskonale i precyzyjnie wycięty ze stali nierdzewnej. Wszystkie narzędzia rozkładają się płynnie i bez oporów.

Okładziny to solidny celidor. Ten syntetyczny materiał jest twardy i elegancki. Czerwony kolor nawiązuje do tradycyjnych modeli, produkowanych dla armii szwajcarskiej. Białe logo producenta naniesione na jedną z powierzchni rękojeści sprawi, że na pewno wyróżniasz się na górskim szlaku.

Scyzoryk Victorinox Climber, 91 mm, Celidor, czerwony

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Victorinox
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali Nierdzewna
Kolor ostrza Srebrny
Materiał rękojeści Celidor / ABS
Kolor Czerwony
Waga [g] 82.00
Długość [mm] 91.00
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 1.3703
Nożyczki Tak
Ostrze Tak
Otwieracz do kapsli Tak
Otwieracz do puszek Tak
Pilnik Nie
Piła Nie
Producent Victorinox
Śrubokręt Tak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Scyzoryk Victorinox Climber 91 mm Celidor czerwony
Polecane produkty: