Scyzoryk Victorinox Climber 91 mm Celidor czerwony

1.3703
001001734

Jeśli nie lubisz siedzieć w miejscu, a wędrówki po górach to Twoje ukochane hobby, wypróbuj szwajcarski scyzoryk Victorinox Climber 91 mm Celidor w kolorze czerwonym. Mimo kompaktowego kształtu, w jego wnętrzu znajdziesz aż 14 uniwersalnych narzędzi, przydatnych w czasie wypraw. Wszystkie postały ze stali nierdzewnej odpornej na korozję.

  • Kolor: Czerwony
  • Długość [mm]: 91
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 1.3703
  • Kolor ostrza: Srebrny
  • Marka: Victorinox
Przewiń do pełnej specyfikacji
159,00 zł
DostępnyDostępny
001001734
noze

Scyzoryk Victorinox Climber 91 mm Celidor czerwony

Masz duszę wędrowca? Lubisz adrenalinę, która towarzyszy górskim wyprawom? Przygotuj się i wybierz znakomity szwajcarski scyzoryk Victorinox Climber 91 mm Celidor w kolorze czerwonym. To właśnie on pomoże Ci wspiąć się na szczyt i osiągnąć sukces.

Wszystkie elementy noża powstały z trwałej stali nierdzewnej, odpornej na trudne warunki panujące w górach. W jego wnętrzu znajdziesz narzędzia spełniające aż 14 funkcji, przydatnych w czasie podróży. Nie chcesz zgubić swojego cennego scyzoryka? Skorzystaj z niewielkiego kółka, które pozwoli Ci zabezpieczyć całość opcjonalną smyczą.

Scyzoryk Victorinox Climber, 91 mm, Celidor, czerwonyy

wytrzymałość

Wyposażenia przydatne w czasie wyprawy

W czasie wycieczek górskich lub długich sesji wspinaczkowych każdy gram wyposażenia ma znaczenie. Jeśli nie chcesz obciążać się multitoolem, skorzystaj ze scyzoryka Climber, który skutecznie zastąpi 14 pełnowymiarowych narzędzi.

W jego wnętrzu znajdują się dwa klasyczne ostrza o różnych wymiarach. Oprócz nich będziesz mógł skorzystać z otwieracza do puszek, śrubokrętu 3 mm, otwieracza do kapsli, śrubokrętu 6 mm, przyrządu do zdejmowania izolacji, rozwiertaka, szpikulca i szydła, korkociągu, nożyczek, haka wielofunkcyjnego, wykałaczki, pęsety i kółka do kluczy.

Szwajcarski scyzoryk i lina

łatwa obsługa

Szwajcarska niezawodność scyzoryka Victorinox Climber 91 mm

Szwajcarska precyzja znana jest od wieków. Widać ją również w scyzoryku Victorinox Climber 91 mm w kolorze czerwonym. Każdy element mechanizmu wewnętrznego został doskonale i precyzyjnie wycięty ze stali nierdzewnej. Wszystkie narzędzia rozkładają się płynnie i bez oporów.

Okładziny to solidny celidor. Ten syntetyczny materiał jest twardy i elegancki. Czerwony kolor nawiązuje do tradycyjnych modeli, produkowanych dla armii szwajcarskiej. Białe logo producenta naniesione na jedną z powierzchni rękojeści sprawi, że na pewno wyróżniasz się na górskim szlaku.

Scyzoryk Victorinox Climber, 91 mm, Celidor, czerwony

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzerwony
Długość [mm]91
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta1.3703
Kolor ostrzaSrebrny
MarkaVictorinox
Materiał rękojeściCelidor / ABS
NożyczkiTak
OstrzeTak
Otwieracz do kapsliTak
Otwieracz do puszekTak
PilnikNie
PiłaNie
ProducentVictorinox
Rodzaj ostrzaGładkie (plain)
Rodzaj staliNierdzewna
Waga [g]82
ŚrubokrętTak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Scyzoryk Victorinox Climber 91 mm Celidor czerwony
Polecane produkty: