Scyzoryk Victorinox Climber 91mm Celidor niebieski

1.3703.T2
001001735

Każda górska wyprawa to wyzwanie. Jeśli chcesz być gotowy na niespodziewane sytuacje, wypróbuj scyzoryk Victorinox Climber 91 mm Celidor w kolorze niebieskim. W jego wnętrzu znajdziesz m.in. dwa klasyczne ostrza o różnych wymiarach oraz śrubokręt i nożyczki. Wszystkie narzędzia powstały ze stali nierdzewnej.

  • Długość [mm]: 91
  • EAN: 7611160105981
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 1.3703.T2
  • Kolor: Niebieski
  • Kolor ostrza: Srebrny
Przewiń do pełnej specyfikacji
149,99 zł
Produkt dostępny
001001735
noze

Scyzoryk Victorinox Climber 91 mm Celidor niebieski

Przedstawiamy kolejną odsłonę modelu, który dedykowany jest wszystkim miłośnikom górskich wypraw. Scyzoryk Victorinox Climber 91 mm Celidor w kolorze transparentny niebieski, został wykonany w Szwajcarii z najlepszych materiałów.

Kluczowe elementy scyzoryka, powstały ze stali nierdzewnej, która jest niezwykle odporna na ciężkie i zmienne warunki, panujące na górskich szlakach. Wewnątrz, znajdziesz narzędzia spełniające aż 14 funkcji. W celu zabezpieczenia swojego niezbędnika skorzystaj z niewielkiego kółka, które pozwoli Ci przypiąć go do kluczy.

Sprawdź, jak Scyzoryk Victorinox Climber 91mm Celidor niebieski wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

wytrzymałość

Bądź gotowy do pracy

W czasie długich sesji wspinaczkowych lub wypraw górskich, każdy element Twojego wyposażenia może wpłynąć na sukces lub porażkę. Abyś był gotowy na każdą sytuację i nie musiał obciążać się dodatkowym sprzętem, model Climber wyposażono w szereg skutecznych narzędzi.

W jego wnętrzu znajdują się dwa klasyczne ostrza o różnych wymiarach. Oprócz nich będziesz mógł skorzystać z otwieracza do puszek, śrubokrętu 3 mm, otwieracza do kapsli, śrubokrętu 6 mm, przyrządu do zdejmowania izolacji, rozwiertaka, szpikulca i szydła, korkociągu, nożyczek, haka wielofunkcyjnego, wykałaczki, pęsety i kółka do kluczy.

Wspinacz w górach

łatwa obsługa

Elegancka, niebieska obudowa scyzoryka Victorinox Climber 91 mm

Tym, co wyróżnia scyzoryk Victorinox Climber 91 mm z całej serii, jest jego transparentna obudowa w kolorze niebieskim. Wykonano ją z celidoru, który jest odporny na uderzenia i upadki, co jest ważne w czasie górskich wędrówek.

Wszystkie narzędzia, przeszły gruntowną kontrolę jakości, charakterystyczną dla tego szwajcarskiego producenta. Wykonano je ze stali nierdzewnej, która charakteryzuje się odpornością na wpływ czynników atmosferycznych.

Scyzoryk Victorinox Climber, 91 mm, Celidor,

Specyfikacja

Więcej informacji
Długość [mm] 91
EAN 7611160105981
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 1.3703.T2
Kolor Niebieski
Kolor ostrza Srebrny
Marka Victorinox
Materiał rękojeści Celidor / ABS
Nożyczki Tak
Ostrze Tak
Otwieracz do kapsli Tak
Otwieracz do puszek Tak
Pilnik Nie
Piła Nie
Producent Victorinox
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali Nierdzewna
Waga [g] 82
Śrubokręt Tak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Scyzoryk Victorinox Climber 91mm Celidor niebieski
Polecane produkty: