Scyzoryk Victorinox Handyman 91 mm Celidor czerwony

1.3773
001001736

Przekonaj się jakie możliwości daje scyzoryk Handyman 91 mm Celidor w kolorze czerwonym. To szwajcarskie narzędzie wykonane przez firmę Victroinox ze stali nierdzewnej, posiada aż 24 funkcje, przydatne w czasie pracy. W jego wnętrzu znajdziesz m.in. dwa ostrza, piłę do drewna, nożyczki, kombinerki oraz śrubokręt.

  • Kolor: Czerwony
  • Długość [mm]: 91
  • EAN: 7611160100382
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 1.3773
  • Kolor ostrza: Srebrny
Przewiń do pełnej specyfikacji
323,00 zł
DostępnyDostępny
001001736
noze

Scyzoryk Victorinox Handyman 91 mm Celidor czerwony

Szwajcarskie noże oficerskie to klasyka gatunku, a ich wysoką jakość zna cały świat. Z ich dorobku czerpie znakomity scyzoryk Victorinox Handyman 91 mm, zaprojektowany i stworzony w całości z elementów powstałych w Szwajcarii.

W jego wnętrzu znajdują się aż 24 narzędzia, które doceni każdy majsterkowicz. Wykonane ze stali nierdzewnej przyrządy, są perfekcyjnie przygotowane do działania. Białe logo producenta, naniesione na boczną powierzchnię okładzin, doskonale wygląda na czerwonej powierzchni scyzoryka.

Sprawdź, Scyzoryk Victorinox Handyman 91 mm Celidor czerwony wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

wytrzymałość

24 narzędzia, z którymi stawisz czoła wyzwaniom

Nigdy nie wiesz, kiedy złośliwa usterka pokrzyżuje Twoje plany. Właśnie dlatego zrób wszystko, aby przygotować się do działania. Szwajcarski scyzoryk Handyman został wyposażony w najważniejsze przyrządy ułatwiające Ci pracę.

W jego wnętrzu znajdziesz dwa ostrza, otwieracz do puszek, śrubokręt 3 mm, otwieracz do kapsli, śrubokręt 6 mm, przyrząd do zdejmowania izolacji, rozwiertak, szpikulec i szydło, korkociąg, nożyczki, kombinerki, przecinak do drutu, zaciskacz do ciężarków, piłę do drewna, pilniczek do paznokci, przyrząd do czyszczenia paznokci, piła do metalu, pilnik do metalu, śrubokręt 2,5 mm, dłuto 4 mm, hak wielofunkcyjny, wykałaczkę, pęsetę, kółko do kluczy.

Ojciec z synem w czasie majsterkowania

łatwa obsługa

Szwajcarska jakość noża Handyman gwarantowana przez markę Victorinox

Victorinox to firma, która od wielu lat produkuje narzędzia zgodnie z najwyższymi standardami. Każdy element, wchodzący w skład scyzoryka Handyman 91 mm Celidor, przeszedł wymagającą kontrolę jakości. Stal nierdzewna została wykorzystana do stworzenia wszystkich, kluczowych części tego znakomitego przyrządu.

Okładziny to klasyczny celidor stosowany do produkcji rękojeści. Nadano mu elegancki czerwony kolor i wykończono błyszczącą warstwą ochroną.

Scyzoryk Victorinox Handyman, 91 mm, Celidor czerwony

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzerwony
Długość [mm]91
EAN7611160100382
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta1.3773
Kolor ostrzaSrebrny
MarkaVictorinox
Materiał rękojeściCelidor / ABS
NożyczkiTak
OstrzeTak
Otwieracz do kapsliTak
Otwieracz do puszekTak
PilnikTak
PiłaTak
ProducentVictorinox
Rodzaj ostrzaGładkie (plain)
Rodzaj staliNierdzewna
Waga [g]155
ŚrubokrętTak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Scyzoryk Victorinox Handyman 91 mm Celidor czerwony
Polecane produkty: