Scyzoryk Victorinox Handyman 91 mm Celidor czerwony

1.3773
001001736

Przekonaj się jakie możliwości daje scyzoryk Handyman 91 mm Celidor w kolorze czerwonym. To szwajcarskie narzędzie wykonane przez firmę Victroinox ze stali nierdzewnej, posiada aż 24 funkcje, przydatne w czasie pracy. W jego wnętrzu znajdziesz m.in. dwa ostrza, piłę do drewna, nożyczki, kombinerki oraz śrubokręt.

  • Marka: Victorinox
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: Nierdzewna
  • Kolor ostrza: Srebrny
  • Materiał rękojeści: Celidor / ABS
  • Kolor: Czerwony
Przewiń do pełnej specyfikacji
270,00 zł
Produkt dostępny
001001736
noze

Scyzoryk Victorinox Handyman 91 mm Celidor czerwony

Szwajcarskie noże oficerskie to klasyka gatunku, a ich wysoką jakość zna cały świat. Z ich dorobku czerpie znakomity scyzoryk Victorinox Handyman 91 mm, zaprojektowany i stworzony w całości z elementów powstałych w Szwajcarii.

W jego wnętrzu znajdują się aż 24 narzędzia, które doceni każdy majsterkowicz. Wykonane ze stali nierdzewnej przyrządy, są perfekcyjnie przygotowane do działania. Białe logo producenta, naniesione na boczną powierzchnię okładzin, doskonale wygląda na czerwonej powierzchni scyzoryka.

Sprawdź, Scyzoryk Victorinox Handyman 91 mm Celidor czerwony wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

wytrzymałość

24 narzędzia, z którymi stawisz czoła wyzwaniom

Nigdy nie wiesz, kiedy złośliwa usterka pokrzyżuje Twoje plany. Właśnie dlatego zrób wszystko, aby przygotować się do działania. Szwajcarski scyzoryk Handyman został wyposażony w najważniejsze przyrządy ułatwiające Ci pracę.

W jego wnętrzu znajdziesz dwa ostrza, otwieracz do puszek, śrubokręt 3 mm, otwieracz do kapsli, śrubokręt 6 mm, przyrząd do zdejmowania izolacji, rozwiertak, szpikulec i szydło, korkociąg, nożyczki, kombinerki, przecinak do drutu, zaciskacz do ciężarków, piłę do drewna, pilniczek do paznokci, przyrząd do czyszczenia paznokci, piła do metalu, pilnik do metalu, śrubokręt 2,5 mm, dłuto 4 mm, hak wielofunkcyjny, wykałaczkę, pęsetę, kółko do kluczy.

Ojciec z synem w czasie majsterkowania

łatwa obsługa

Szwajcarska jakość noża Handyman gwarantowana przez markę Victorinox

Victorinox to firma, która od wielu lat produkuje narzędzia zgodnie z najwyższymi standardami. Każdy element, wchodzący w skład scyzoryka Handyman 91 mm Celidor, przeszedł wymagającą kontrolę jakości. Stal nierdzewna została wykorzystana do stworzenia wszystkich, kluczowych części tego znakomitego przyrządu.

Okładziny to klasyczny celidor stosowany do produkcji rękojeści. Nadano mu elegancki czerwony kolor i wykończono błyszczącą warstwą ochroną.

Scyzoryk Victorinox Handyman, 91 mm, Celidor czerwony

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Victorinox
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali Nierdzewna
Kolor ostrza Srebrny
Materiał rękojeści Celidor / ABS
Kolor Czerwony
Waga [g] 155.00
Długość [mm] 91.00
EAN 7611160100382
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 1.3773
Nożyczki Tak
Ostrze Tak
Otwieracz do kapsli Tak
Otwieracz do puszek Tak
Pilnik Tak
Piła Tak
Producent Victorinox
Śrubokręt Tak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Scyzoryk Victorinox Handyman 91 mm Celidor czerwony
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.