Scyzoryk Victorinox Outrider 111 mm Nylon czarny

0.8513.3
001001737

Jeśli lubisz majsterkować, a drobne usterki naprawiasz z uśmiechem na twarzy, wypróbuj znakomity szwajcarski scyzoryk Victorinox Outrider Slider Lock w kolorze czarnym. W jego wnętrzu znajdziesz ostrze o gładkiej powierzchni tnącej, piłę, nożyczki, śrubokręt Philips oraz wiele więcej.

  • Długość [mm]: 111
  • EAN: 7611160012234
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 0.8513.3
  • Kolor: Czarny
  • Kolor ostrza: Srebrny
Przewiń do pełnej specyfikacji
269,99 zł
noze

Scyzoryk Victorinox Outrider 111 mm Nylon czarny

Wypróbuj duży scyzoryk Victorinox Outrider 111 mm w kolorze czarnym. Zaprojektowano go i stworzono w Szwajcarii, dzięki czemu będziesz miał pewność, że nie zawiedzie Cię w potrzebie.

Jego duża rękojeść, kryje w swoim wnętrzu kilka solidnych narzędzi, stworzonych ze stali nierdzewnej. Ostrze o gładkiej krawędzi tnącej radzi sobie z twardymi materiałami, a piła do drewna, pomoże Ci przygotować opał na ognisko w czasie wyprawy na łono przyrody.

Sprawdź, jak Scyzoryk Victorinox Outrider 111 mm Nylon czarny wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
wytrzymałość

Solidne narzędzia gotowe do pracy

Tnij, piłuj, otwieraj i odkręcaj z dużym scyzorykiem od firmy Victorinox. Znajdujące się w jego wnętrzu ostrze z blokadą ma gładką krawędź tnącą i wgłębienie ułatwiające otwieranie. Spore nożyczki, pracują płynnie i są wystarczająco ostre, aby precyzyjnie ciąć i wycinać.

Niewielkie śrubokręty pomogą Ci odkręcić śruby, a po skończonej pracy możesz skorzystać z korkociągu lub otwieracza do kapsli, aby zrelaksować się po pracy. Ponadto, wewnątrz znajdziesz przyrząd do zdejmowania izolacji, piłę do drewna, otwieracz do puszek, rozwiertak, szpikulec, mały śrubokręt gwiazdkowy Philips, nożyczki, pęsetę, wykałaczkę, kółko do kluczy.

Mężczyzna pracujący przy motocyklu

łatwa obsługa

Duży i wytrzymały scyzoryk Victorinox Outrider

Szwajcarska jakość scyzoryka Victorinox Outrider przejawia się w szczegółach. Doskonałe spasowanie wszystkich narzędzi oraz blokady ostrza, było możliwe, dzięki wieloetapowej kontroli jakości. Dzięki temu przyrządy robocze pracują płynnie i nie zacinają się.

Rękojeść scyzoryka została stworzona z poliamidu, który jest przyjemny w dotyku i elegancki. Czarna, błyszcząca powierzchnia okładzin doskonale współgra z białym logo producenta.

Scyzoryk na stole

Specyfikacja

Więcej informacji
Długość [mm] 111
EAN 7611160012234
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 0.8513.3
Kolor Czarny
Kolor ostrza Srebrny
Marka Victorinox
Materiał rękojeści Poliamid
Nożyczki Tak
Ostrze Tak
Otwieracz do kapsli Tak
Otwieracz do puszek Tak
Pilnik Nie
Piła Tak
Producent Victorinox
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali Nierdzewna
Waga [g] 158
Śrubokręt Tak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Scyzoryk Victorinox Outrider 111 mm Nylon czarny
Polecane produkty: