Scyzoryk Victorinox Tinker 91 mm Celidor czerwony

1.4603
001001738

Scyzoryk Victorinox Tinker 91 mm Celidor w kolorze czerwonym to doskonały pomocnik w codziennych obowiązkach. 12 narzędzi ze stali nierdzewnej, sprawdza się w czasie drobnych napraw i wypraw na łono natury.

  • Marka: Victorinox
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: Nierdzewna
  • Kolor ostrza: Srebrny
  • Materiał rękojeści: Celidor / ABS
  • Kolor: Czerwony
Przewiń do pełnej specyfikacji
85,99 zł
Produkt dostępny
001001738
noze

Scyzoryk Victorinox Tinker 91 mm Celidor czerwony

Chcesz wzbogacić swoje wyposażenie typu EDC o dodatkowe akcesoria? Wypróbuj scyzoryk Victorinox Tinker 91 mm w kolorze czerwonym. Dzięki zwartej konstrukcji i niewielkim wymiarom będziesz mógł zabrać go ze sobą w każdą podróż.

Nie straszna mu woda i błoto, dzięki wykonaniu wszystkich kluczowych elementów ze stali nierdzewnej. Eleganckie okładziny w kolorze czerwonym, doskonale leżą w dłoni i pozwalają na sprawne i precyzyjne operowanie poszczególnymi przyrządami.

Sprawdź, jak Scyzoryk Victorinox Tinker 91 mm Celidor czerwony wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
wytrzymałość

Kilka przyrządów przydatnych w pracy

Wyposażenie typu Everyday Carry powinno zawierać najpotrzebniejsze przedmioty, które mogą przydać Ci się w ciągu całego dnia. W te założenia doskonale wpasował się model Tinker, stworzony przez szwajcarską markę Victorinox.

W jego wnętrzu odnajdziesz 12 narzędzi takich jak dwa ostrza, otwieracz do puszek, śrubokręt 3 mm, otwieracz do kapsli, śrubokręt 6 mm, przyrząd do zdejmowania izolacji, rozwiertak, szpikulec i szydło, duży śrubokręt gwiazdkowy Philips, wykałaczka, pęseta, kółko do kluczy.

Wyposażenie wyprawowe

łatwa obsługa

Klasyczny design scyzoryka Victorinox Tinker

Szwajcarskie noże oficerskie to synonim precyzji i doskonałego wykonania. Model Victorinox Tinker czerpie z najlepszych wzorców, dzięki czemu jest trwały i odporny. Wszystkie narzędzia i elementy odpowiedzialne za płynną pracę, zostały wykonane ze stali nierdzewnej, która doskonale opiera się korozji.

Klasyczne okładziny z celidoru mają kolor czerwony. Niewielkie logo producenta podkreśla wyjątkowy charakter znanego na całym świecie scyzoryka.

Scyzoryk na drzewie

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Victorinox
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali Nierdzewna
Kolor ostrza Srebrny
Materiał rękojeści Celidor / ABS
Kolor Czerwony
Waga [g] 62.00
Długość [mm] 91.00
EAN 7611160100399
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 1.4603
Nożyczki Nie
Ostrze Tak
Otwieracz do kapsli Tak
Otwieracz do puszek Tak
Pilnik Nie
Piła Nie
Producent Victorinox
Śrubokręt Tak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Scyzoryk Victorinox Tinker 91 mm Celidor czerwony
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.