Scyzoryk Victorinox Explorer 91 mm Celidor czerwony

1.6703
001001740

Jesteś pasjonatem podróży? Lubisz adrenalinę i często szukasz nowych wyzwań? Mamy dla Ciebie idealny scyzoryk produkcji szwajcarskiej marki Victorinox. Explorer 91 mm to wielozadaniowe narzędzie, które sprawdzi się w ekstremalnych warunkach.

  • Długość [mm]: 91
  • EAN: 7611160100542
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 1.6703
  • Kolor: Czerwono - biały
  • Kolor ostrza: Srebrny
Przewiń do pełnej specyfikacji
199,99 zł
Produkt dostępny
001001740
noze

Scyzoryk Victorinox Explorer 91 mm Celidor czerwony

Szwajcarskie noże oficerskie to klasyka znana wśród znawców broni białej. Ich wysoka jakość oraz duża precyzja znana jest na całym świecie. Scyzoryk Victorinox Explorer 91 mm to klasyczny wielozadaniowy scyzoryk oficerski wykonany z twardego polimeru zwanego Celidorem wraz z eleganckim sygnowaniem marki. Jest to jedna z najprostszych konstrukcji dostępnych w portfolio firmy Victorinox. Explorer jest dedykowany przede wszystkim podróżnikom i osobom interesującym się survivalem, ale też wędkarzom czy grzybiarzom.

Sprawdź, jak Scyzoryk Victorinox Explorer 91 mm Celidor czerwony wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

wytrzymałość

Mnogość rozmaitych narzędzi

Vicotrinox Explorer 91 mm został tak zaprojektowany, aby sprostał każdemu wyzwaniu. Ze względu na swoje zastosowanie, niezbędnym stało się, aby wyposażony był on w większość narzędzi, które potrzebne są w terenie. W skład scyzoryka wchodzą: 1 duże ostrze oraz 1 małe, otwieracz do puszek, śrubokręt 3 mm, otwieracz do kapsli, śrubokręt 6 mm, przyrząd do zdejmowania izolacji, rozwiertak ze szpikulcem i szydłem, korkociąg, nożyczki, szkło powiększające, duży śrubokręt gwiazdkowy, hak wielofunkcyjny, wykałaczka, pęseta oraz kółko do kluczy. Tak bogata ilość narzędzi sprawi, że twój scyzoryk nie zawiedzie Cię, gdy będziesz musiał szybko coś naprawić.

Scyzoryk przy sznurze

łatwa obsługa

Wysoka trwałość scyzoryka Victorinox Explorer 91 mm

Elegancja oraz trwałość to cechy szwajcarskich scyzoryków. Materiał, z którego stworzono rękojeść - Celidor cechuje się bardzo dobrymi parametrami, zarówno pod względem wytrzymałości, jak i odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne. Nierdzewna stal INOX wykorzystana do produkcji narzędzi łatwo się ostrzy i nie koroduje. Dzięki tym cechom scyzoryk Victorinox Explorer 91 mm potrafi służyć przez wiele lat przy minimalnej trosce. Scyzoryk ma wysokość 22 mm i waży 101 gramów. Scyzoryk Victorinox Explorer, 91 mm, Celidor, czerwony

Specyfikacja

Więcej informacji
Długość [mm] 91
EAN 7611160100542
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 1.6703
Kolor Czerwono - biały
Kolor ostrza Srebrny
Marka Victorinox
Materiał rękojeści Celidor / ABS
Nożyczki Tak
Ostrze Tak
Otwieracz do kapsli Tak
Otwieracz do puszek Tak
Pilnik Nie
Piła Nie
Producent Victorinox
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali Nierdzewna
Waga [g] 101
Śrubokręt Tak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Scyzoryk Victorinox Explorer 91 mm Celidor czerwony
Polecane produkty: