Scyzoryk Victorinox Rally 58 mm Celidor czerwony

0.6163
001001741

Scyzoryk Victorinox Rally 58 mm Celidor w kolorze czerwonym to kompaktowe narzędzie stworzone w Szwajcarii. Zmieści się w każdej kieszeni i pomoże Ci w drobnych pracach, które spotkasz na swojej drodze. Jest idealny do EDC. Wszystkie narzędzia wykonano ze stali nierdzewnej.

  • Marka: Victorinox
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: Nierdzewna
  • Kolor ostrza: Srebrny
  • Materiał rękojeści: Celidor / ABS
  • Kolor: Czerwony
Przewiń do pełnej specyfikacji
49,99 zł
Produkt dostępny
001001741
noze

Scyzoryk Victorinox Rally 58 mm Celidor czerwony

Jeśli lubisz majsterkować, a sporty motorowe to Twoje hobby, sprawdź scyzoryk Victorinox Rally 58 mm w kolorze czerwonym. To niewielkie narzędzie, może zastąpić kilka przyrządów i pomóc Ci w codziennych naprawach.

W jego kompaktowym wnętrzu znajdziesz aż 9 funkcji. Wszystkie ważne elementy, wykonano ze stali nierdzewnej, z której słynie szwajcarska firma Victorinox. Jeśli chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojego scyzoryka, przypnij go do kluczy lub zainstalują opcjonalną smycz, przy pomocy niewielkiego stalowego kółka.

Sprawdź, jak Scyzoryk Victorinox Rally 58 mm Celidor wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
wytrzymałość

Wytrzymałe narzędzia w smukłej obudowie

Szwajcarski scyzoryk Rally to model, który spełnia rolę małego multitoola. Narzędzia znajdujące się w jego wnętrzu, pozwolą Ci szybko uporać się z usterkami, które spotkasz na swojej drodze.

Producent zdecydował się umieścić w nim małe ostrze, otwieracz do kapsli, śrubokręt Phillips screwdriver 0 / 1, magnetisch, przyrząd do zdejmowania izolacji, pilniczek do paznokci, śrubokręt 2,5 mm, kółko do kluczy, wykałaczkę, pęsetę.

Ojciec z synem w czasie majsterkowania

łatwa obsługa

Solidna budowa scyzoryka Victorinox Rally 58 mm Celidor,

Szwajcarska jakość noży i wyposażenia jest znana do lat. Doświadczenie zdobyte przez inżynierów i projektantów przekłada się na doskonałe narzędzia. Model Victorinox Rally 58 mm produkowany jest ze stali nierdzewnej, która skutecznie opiera się rdzy.

Okładziny to klasyczny celidor w kolorze czerwonym. Ma on gładką powierzchnię, która przyciąga wzrok. Niewielkie logo producenta, w kolorze białym, wskazuje pochodzenie tego doskonałego scyzoryka.

Naprawa motocykla

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Victorinox
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali Nierdzewna
Kolor ostrza Srebrny
Materiał rękojeści Celidor / ABS
Kolor Czerwony
Waga [g] 22.00
Długość [mm] 58.00
EAN 7611160009869
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 0.6163
Nożyczki Nie
Ostrze Tak
Otwieracz do kapsli Tak
Otwieracz do puszek Nie
Pilnik Tak
Piła Nie
Producent Victorinox
Śrubokręt Tak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Scyzoryk Victorinox Rally 58 mm Celidor czerwony
Polecane produkty: