Scyzoryk Victorinox Forester 111 mm Nylon czarny

0.8363.3
001001743

Scyzoryk Victorinox Forester 111 mm w kolorze czarnym to szwajcarska jakość i doskonała technologia, która nigdy Cię nie zawiedzie. W jego wnętrzu znajdziesz wiele przydatnych narzędzi, które zrobiono ze stali nierdzewnej odpornej na korozję.

  • Kolor: Czarny
  • Długość [mm]: 111
  • EAN: 7611160012128
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 0.8363.3
  • Kolor ostrza: Srebrny
Przewiń do pełnej specyfikacji
209,00 zł
DostępnyDostępny
001001743
noze

Scyzoryk Victorinox Forester 111 mm Nylon czarny

Ruszaj w drogę i nie martw się problemami. Ze scyzorykiem Victroinox Forester 111 mm poradzisz sobie w każdej sytuacji. Dzięki wielu funkcjom, uda Ci się przemierzyć wytyczony szlak bez kłopotów.

Ten szwajcarski model wielofunkcyjnego scyzoryka, powstał z myślą o ludziach żądnych przygód. Wszystkie 12 narzędzi, znajdujących się w jego wnętrzu, wykonano ze stali nierdzewnej, której niestraszna wilgoć. Okładziny z poliamidu i solidne ostrze z blokadą liner lock, gwarantują niezawodną pracę przez długie lata.

Sprawdź, jak Scyzoryk Victorinox Forester 111 mm Nylon czarny wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

wytrzymałość

Ostrze, któremu możesz zaufać

Scyzoryk Forester to przede wszystkim solidne narzędzie do cięcia. Klasyczna głownia posiada gładka krawędź tnącą, przez co doskonale radzi sobie z twardymi materiałami o zwartej strukturze.

Za Twoje bezpieczeństwo odpowiada blokada typu liner lock. Jest to sprawdzony system, stosowany w nożach składanych od wielu lat. Aby złożyć ostrze wystarczy docisną matalowy element, delikatnie wystający z korpusu.

Grzybiarz ze scyzorykiem

łatwa obsługa

Funkcje, które pomogą Ci w potrzebie

Oprócz klasycznego ostrza, we wnętrzu modelu Forester znajdziesz inne przyrządy, które docenisz w czasie leśnej wędrówki. Są to: otwieracz do kapsli, śrubokręt 5 mm blokowany, przyrząd do zdejmowania izolacji, piła do drewna, otwieracz do puszek, śrubokręt 3 mm, rozwiertak, szpikulec, korkociąg, pęseta, wykałaczka, kółko do kluczy.

Scyzoryk Victorinox Forester, 111 mm, Nylon, czarny

łatwa obsługa

Duży scyzoryk Victorinox Forester 111 mm – szwajcarskie korzenie

Scyzoryk Victorinox Forester 111 mm nawiązuje do noży oficerskich stosowanych od lat w armii szwajcarskiej. Zbudowano go ze stali nierdzewnej, której niestraszna wilgoć, woda i błoto. Okładziny rękojeści mają przyjemną w dotyku powierzchnię, o doskonałej przyczepności. Wykonano je z poliamidu w kolorze czarnym.

Zbieranie grzybów w lesie

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
Długość [mm]111
EAN7611160012128
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta0.8363.3
Kolor ostrzaSrebrny
MarkaVictorinox
Materiał rękojeściPoliamid
NożyczkiNie
OstrzeTak
Otwieracz do kapsliTak
Otwieracz do puszekTak
PilnikNie
PiłaTak
ProducentVictorinox
Rodzaj ostrzaGładkie (plain)
Rodzaj staliNierdzewna
Waga [g]128
ŚrubokrętTak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Scyzoryk Victorinox Forester 111 mm Nylon czarny
Polecane produkty: