Scyzoryk Victorinox Forester 111 mm Nylon czarny

0.8363.3
001001743

Scyzoryk Victorinox Forester 111 mm w kolorze czarnym to szwajcarska jakość i doskonała technologia, która nigdy Cię nie zawiedzie. W jego wnętrzu znajdziesz wiele przydatnych narzędzi, które zrobiono ze stali nierdzewnej odpornej na korozję.

  • Długość [mm]: 111
  • EAN: 7611160012128
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 0.8363.3
  • Kolor: Czarny
  • Kolor ostrza: Srebrny
Przewiń do pełnej specyfikacji
209,00 zł
noze

Scyzoryk Victorinox Forester 111 mm Nylon czarny

Ruszaj w drogę i nie martw się problemami. Ze scyzorykiem Victroinox Forester 111 mm poradzisz sobie w każdej sytuacji. Dzięki wielu funkcjom, uda Ci się przemierzyć wytyczony szlak bez kłopotów.

Ten szwajcarski model wielofunkcyjnego scyzoryka, powstał z myślą o ludziach żądnych przygód. Wszystkie 12 narzędzi, znajdujących się w jego wnętrzu, wykonano ze stali nierdzewnej, której niestraszna wilgoć. Okładziny z poliamidu i solidne ostrze z blokadą liner lock, gwarantują niezawodną pracę przez długie lata.

Sprawdź, jak Scyzoryk Victorinox Forester 111 mm Nylon czarny wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

wytrzymałość

Ostrze, któremu możesz zaufać

Scyzoryk Forester to przede wszystkim solidne narzędzie do cięcia. Klasyczna głownia posiada gładka krawędź tnącą, przez co doskonale radzi sobie z twardymi materiałami o zwartej strukturze.

Za Twoje bezpieczeństwo odpowiada blokada typu liner lock. Jest to sprawdzony system, stosowany w nożach składanych od wielu lat. Aby złożyć ostrze wystarczy docisną matalowy element, delikatnie wystający z korpusu.

Grzybiarz ze scyzorykiem

łatwa obsługa

Funkcje, które pomogą Ci w potrzebie

Oprócz klasycznego ostrza, we wnętrzu modelu Forester znajdziesz inne przyrządy, które docenisz w czasie leśnej wędrówki. Są to: otwieracz do kapsli, śrubokręt 5 mm blokowany, przyrząd do zdejmowania izolacji, piła do drewna, otwieracz do puszek, śrubokręt 3 mm, rozwiertak, szpikulec, korkociąg, pęseta, wykałaczka, kółko do kluczy.

Scyzoryk Victorinox Forester, 111 mm, Nylon, czarny

łatwa obsługa

Duży scyzoryk Victorinox Forester 111 mm – szwajcarskie korzenie

Scyzoryk Victorinox Forester 111 mm nawiązuje do noży oficerskich stosowanych od lat w armii szwajcarskiej. Zbudowano go ze stali nierdzewnej, której niestraszna wilgoć, woda i błoto. Okładziny rękojeści mają przyjemną w dotyku powierzchnię, o doskonałej przyczepności. Wykonano je z poliamidu w kolorze czarnym.

Zbieranie grzybów w lesie

Specyfikacja

Więcej informacji
Długość [mm] 111
EAN 7611160012128
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 0.8363.3
Kolor Czarny
Kolor ostrza Srebrny
Marka Victorinox
Materiał rękojeści Poliamid
Nożyczki Nie
Ostrze Tak
Otwieracz do kapsli Tak
Otwieracz do puszek Tak
Pilnik Nie
Piła Tak
Producent Victorinox
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali Nierdzewna
Waga [g] 128
Śrubokręt Tak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Scyzoryk Victorinox Forester 111 mm Nylon czarny
Polecane produkty: