Scyzoryk Victorinox SwissChamp 91 mm Celidor czarny

1.6795
001001744

Jeśli pasjonujesz się bushcraftem i survivalem i potrzebujesz doskonałego scyzoryka, to powinieneś spróbować model SwissChamp 91 mm. To kompaktowy multitool o ogromnej liczbie dodatkowych narzędzi. Za jego pomocą będziesz w stanie naprawić praktycznie wszystko.

  • Marka: Victorinox
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: Nierdzewna
  • Kolor ostrza: Srebrny
  • Materiał rękojeści: Celidor / ABS
  • Kolor: Czerwono - Biały
Przewiń do pełnej specyfikacji
369,00 zł
noze

Scyzoryk Victorinox SwissChamp 91 mm Celidor czarny

Gdy pada hasło ,,szwajcarski nóż oficerski" większość ludzi kojarzy go jako klasyczny scyzoryk szwajcarski z charakterystycznym logiem marki Victorinox. Model SwissChamp 91 mm to średniej wielkości scyzoryk, który wyposażono aż w 33 funkcje. Dedykowany jest on wszystkim pasjonatom pieszych wypraw w plener, osobom zajmującym się survivalem czy bushcraftem. Za jego pomocą będziesz mógł przygotować obozowe ognisko czy wykonać pomniejsze konstrukcje z drewna. 

Bez względu na to, w jakie warunki trafisz, scyzoryk Swiss Champ pozwoli Ci mieć przewagę nad sytuacją i ułatwi uporanie się z każdym zadaniem.

Sprawdź, jak scyzoryk Victorinox wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
wytrzymałość

Bogaty zestaw mikronarzędzi

Model Victorinox SwissChamp 91 mm podtrzymuje szwajcarską tradycję na wielozadaniowe i masywne noże wojskowe. Bogaty zestaw narzędzi, jaki znajdziesz w tym modelu, zadowoli nawet najwybredniejszego fana multitooli. W skład mikronarzędzi dostępnych wraz ze scyzorykiem wchodzą: 1 ostrze duże, 1 ostrze małe, otwieracz do puszek, śrubokręt 3 mm, otwieracz do kapsli, śrubokręt 6 mm, przyrząd do ściągania izolacji, rozwiertak, szpikulec z szydłem, korkociąg, nożyczki, kombinerki, przecinak do drutu, zaciskacz do ciężarków, skrobak do ryb, przyrząd do wyhaczania, linijka w calach i centymetrach, piła do drewna, pilnik do paznokci, przyrząd do czyszczenia, piła do metalu, pilnik do metalu, szkło powiększające, duży śrubokręt, dłuto 4 mm, hak wielofunkcyjny, wykałaczka, pęseta, długopis, miniśrubokręt, szpilka ze stali nierdzewnej oraz kółko do kluczy.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

łatwa obsługa

Solidna budowa scyzoryka Victorinox SwissChamp 91 mm

Scyzoryk SwissChamp 91 mm został tak zaprojektowany, aby był wytrzymały w każdych warunkach klimatycznych. Celidor, z którego wykonano rękojeść jest odporny na zmiany temperatury oraz otarcia. Zestaw narzędzi został wykonany ze stali nierdzewnej. 

Waga scyzoryka to 185 gramów, jego wysokość to 33 mm.

scyzoryk Swiss Champ, 91mm, Celidor, czarny

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Victorinox
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali Nierdzewna
Kolor ostrza Srebrny
Materiał rękojeści Celidor / ABS
Kolor Czerwono - Biały
Waga [g] 185.00
Długość [mm] 91.00
EAN 7611160100641
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 1.6795
Nożyczki Tak
Ostrze Tak
Otwieracz do kapsli Tak
Otwieracz do puszek Tak
Pilnik Tak
Piła Tak
Producent Victorinox

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Scyzoryk Victorinox SwissChamp 91 mm Celidor czarny
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.