Scyzoryk Victorinox Evolution S557 85 mm Celidor czerwony

2.5223.SE
001001747

Pasjonujesz się majsterkowaniem? A może lubisz praktyczne gadżety? Wypróbuj scyzoryk Victorinox Evolution S557 85 mm Celidor w kolorze czerwonym. Jego 21 narzędzi ze stali nierdzewnej sprawi, że poradzisz sobie z każdym zadaniem, które spotka Cię w ciągu ciężkiego dnia pracy.

  • Kolor: Czerwony
  • Długość [mm]: 85
  • EAN: 7611160044983
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 2.5223.SE
  • Kolor ostrza: Srebrny
Przewiń do pełnej specyfikacji
408,00 zł
DostępnyDostępny
001001747
noze

Scyzoryk Victorinox Evolution S557 85 mm Celidor czerwony

Kompaktowa budowa, niezwykła elegancji i bogaty zestaw narzędzi – te słowa najlepiej opisują szwajcarski scyzoryk Victorinox Evolution S557 85 mm, wykonany w klasycznym dla marki, kolorze czerwonym. To właśnie on pomoże Ci przetrwać w dziczy lub ułatwi pokonywanie przeszkód stojących na drodze do zwycięstwa.

W jego wnętrzu znajduje się wiele narzędzi, które oddają do Twojej dyspozycji aż 21 różnych funkcji. Dzięki użyciu stali nierdzewnej, połączonej z celidorem, udało się stworzyć przyrządy o ponadprzeciętnej wytrzymałości. Jeśli nie chcesz zgubić swojego cennego scyzoryka, skorzystaj z kółka, które pozwala zabezpieczyć całość, opcjonalną linką lub smyczą.

Scyzoryk Victorinox Evolution S557 85 mm Celidor czerwony

wydajnosc

Kombinerki, nożyczki i klucz uniwersalny

Życie przynosi wiele niespodzianek i problemów, z którymi musisz sobie poradzić. Część z nich pomoże Ci rozwiązać bogate w wyposażenie scyzoryka Evolution S557. Znajdujące się we wnętrzu nożyczki są ostre i doskonalone tną papier oraz cienką tekturę. Klucz uniwersalny, pozwoli Ci dokręcić śruby w różnym rozmiarze, a precyzyjne kombinerki umożliwią wykonywanie precyzyjnych prac.

Ojciec z synem w trakcie pracy

łatwa obsługa

Klasyczne narzędzia

Szczypce, klucz uniwersalny i nożyczki to nie całe wyposażenia scyzoryka marki Victorinox. Inżynierowie postanowili zainstalować w jego wnętrzu szereg innych przyrządów, podkreślając wielofunkcyjny charakter szwajcarskiego narzędzia do zadań specjalnych.

We wnętrzu znajdziesz kółko do kluczy, wykałaczkę, pęsetę, duże ostrze, pilniczek do paznokci, przyrząd do czyszczenia paznokci, korkociąg, otwieracz do kapsli, śrubokręt 5 mm, przyrząd do zdejmowania izolacji, otwieracz do puszek, śrubokręt 3 mm, rozwiertak, szpikulec i szydło, duży śrubokręt gwiazdkowy Philips, klucz uniwersalny M3, M4, M5, zaciskacz do ciężarków, przecinak do drutu, klucz płaski.

Scyzoryk Victorinox Evolution S557, 85 mm, Celidor, czerwony

łatwa obsługa

Scyzoryk Victorinox Evolution S557 – wielkie możliwości w kompaktowym wydaniu

Scyzoryk Victorinox Evolution S557 to kontynuator tradycji noży oficerskich używanych w armii szwajcarskiej. Właśnie dlatego, każdy element został wykonany z dbałością o szczegóły. Stal nierdzewna to doskonały materiał, idealnie pasujący do charakteru i przeznaczenia scyzoryka. Okładziny o gładkiej powierzchni zostały wykonane z celidoru w kolorze czerwonym. Zwieńczeniem całości jest niewielkie logo producenta umieszczone na obudowie.

Naprawa motocykla

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzerwony
Długość [mm]85
EAN7611160044983
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta2.5223.SE
Kolor ostrzaSrebrny
MarkaVictorinox
Materiał rękojeściCelidor / ABS
NożyczkiTak
OstrzeTak
Otwieracz do kapsliTak
Otwieracz do puszekTak
PilnikNie
PiłaNie
ProducentVictorinox
Rodzaj ostrzaGładkie (plain)
Rodzaj staliNierdzewna
Waga [g]128
ŚrubokrętTak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Scyzoryk Victorinox Evolution S557 85 mm Celidor czerwony
Polecane produkty: