Scyzoryk Victorinox Picknicker 111 mm Nylon czarny

0.8353.3
001001749

Wybierasz się na biwak? A może lubisz podróżować? Niezależnie od sytuacji, w jakiej się znajdziesz, pomoże Ci szwajcarski scyzoryk Victorinox Picknicker 111 mm Nylon w kolorze czarnym. W jego wnętrzu znajdziesz solidne ostrze, otwieracz do kapsli, śrubokręt 5 mm blokowany, przyrząd do zdejmowania izolacji, otwieracz do puszek, śrubokręt 3 mm, rozwiertak, szpikulec, korkociąg, pęseta, wykałaczka, kółko do kluczy.

  • Kolor: Czarny
  • Długość [mm]: 111
  • EAN: 7611160012135
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 0.8353.3
  • Kolor ostrza: Srebrny
Przewiń do pełnej specyfikacji
187,00 zł
DostępnyDostępny
001001749
noze

Scyzoryk Victorinox Picknicker 111 mm Nylon czarny

Jeśli lubisz wypoczywać na łonie natury, a przygotowywanie posiłków w warunkach polowych nie stanowi dla Ciebie problemu, wypróbuj scyzoryk Victorinox Picknicker 111 mm. Dzięki niemu szybko poradzisz sobie kulinarnymi wyzwaniami.

Ten znakomity model wyprodukowany w Szwajcarii, jest solidny i elegancki. Zastosowanie stali nierdzewnej do produkcji wszystkich znajdujących się w jego wnętrzu narzędzi sprawia, że jest on odporny na korozję. Niewielkie kółeczko, zainstalowane na brzegu obudowy, pozwala zabezpieczyć całość smyczą lub linką.

Sprawdź, jak Scyzoryk Victorinox Picknicker 111 mm Nylon czarny wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

wytrzymałość

Narzędzia przydatne na biwaku

W czasie każdej wyprawy przychodzi moment, aby przygotować posiłek i odpocząć po trudach wędrówki. Właśnie wtedy docenisz model Victorinox Picknicker. W jego wnętrzu znajduję się aż 11 narzędzi, przydatnych w pracach kuchennych.

Wśród nich są: duże ostrze o gładkiej krawędzi tnącej, otwieracz do kapsli, śrubokręt 5 mm blokowany, przyrząd do zdejmowania izolacji, otwieracz do puszek, śrubokręt 3 mm, rozwiertak, szpikulec, korkociąg, pęseta, wykałaczka, kółko do kluczy.

Ojciec z synem przy ognisku

łatwa obsługa

Zaufaj możliwością scyzoryka Victorinox Picknicker

Wyprodukowany w Szwajcarii scyzoryk Victorinox Picknicker został wykonany ze stali nierdzewnej. Takie rozwiązanie sprawia, że cała konstrukcja jest odporna na korozję, co jest szczególnie ważne w czasie prac z jedzeniem. Gładka powierzchnia ułatwia również utrzymanie każdego elementu w należytej czystości.

Okładziny to elegancko wykończony nylon, odporny na uszkodzenia, któremu nadano czarny kolor.

Scyzoryk Victorinox Picknicker, 111 mm, Nylon, czarny

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarny
Długość [mm]111
EAN7611160012135
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta0.8353.3
Kolor ostrzaSrebrny
MarkaVictorinox
Materiał rękojeściPoliamid
NożyczkiNie
OstrzeTak
Otwieracz do kapsliTak
Otwieracz do puszekTak
PilnikNie
PiłaNie
ProducentVictorinox
Rodzaj ostrzaGładkie (plain)
Rodzaj staliNierdzewna
Waga [g]103
ŚrubokrętTak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Scyzoryk Victorinox Picknicker 111 mm Nylon czarny
Polecane produkty: