Scyzoryk Victorinox Hercules 111 mm czerwony

0.8543
001001753

Hercules Slider Lock to jeden z największych scyzoryków pod względem ilości, wyprodukowanych przez markę Victorinox. Kryje on w sobie aż 18 różnych narzędzi i posiada powłokę z odpornego Celidoru. Sprawdzi się dla każdego, kto potrzebuje wielozadaniowego narzędzia.

  • Długość [mm]: 111
  • EAN: 7611160009883
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 0.8543
  • Kolor: Czerwony
  • Kolor ostrza: Srebrny
Przewiń do pełnej specyfikacji
369,00 zł
noze

Scyzoryk Victorinox Hercules 111 mm czerwony

Prezentujemy scyzoryk Hercules 111 mm będący częścią kultowej serii noży od marki Victorinox. Są to wysokiej jakości scyzoryki, wykonane ze stali nierdzewnej oraz chropowatego polimeru o dużej wytrzymałości. Hercules został stworzony z myślą o podróżnikach, pasjonatach tematyki survivalowej, wędkarzach czy jako niestandardowe narzędzie do codziennego noszenia (EDC).

Prestiżu konstrukcji dodaje oryginalne sygnowanie marki Victorinox.

Sprawdź, jak Scyzoryk Victorinox Hercules 111 mm czerwony wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

wytrzymałość

Ogromny wybór narzędzi

Scyzoryk Hercules 111 mm to wielozadaniowe narzędzie i z taką myślą było ono projektowane. Producent wyposażył Hercules Slider Lock w wiele mikonarzędzi, za pomocą których możesz coś naprawić lub wykonać. Konstrukcja kryje w sobie aż 18 różnych funkcji co poszerza jej wszechstronność do maksimum. W ich skład wchodzą elementy takie jak:  1 duże ostrze, otwieracz do butelek, śrubokręt 5 mm, przyrząd do zdejmowania izolacji, piła do drewna, otwieracz do puszek, śrubokręt 3 mm, rozwiertak, korkociąg, śrubokręt gwiazdkowy, nożyczki, śrubokręt gwiazdkowy duży, kombinerki, przecinak do drutu, zaciska do ciężarków, pęseta, wykałaczka oraz kółko do kluczy. 

Scyzoryk na szafce

łatwa obsługa

Elegancka czerwona obudowa scyzoryka Victorinox Hercules 111 mm

Tym, co wyróżnia scyzoryk Victorinox Hercules 111 mm to masywna konstrukcja chwytu, wykonana z odpornego polimeru waz z grawerowaniem oraz teksturowaniem. Chroni ono dłoń użytkownika przed ześlizgnięciem się w sytuacji, gdy jego ręka jest mokra bądź zatłuszczona. 

Scyzoryk waży 200 gramów i ma wysokość 27 mm. 

Scyzoryk na szarym tle

Specyfikacja

Więcej informacji
Długość [mm] 111
EAN 7611160009883
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 0.8543
Kolor Czerwony
Kolor ostrza Srebrny
Marka Victorinox
Materiał rękojeści Poliamid
Na raty Tak
Nożyczki Tak
Ostrze Tak
Otwieracz do kapsli Tak
Otwieracz do puszek Tak
Pilnik Nie
Piła Tak
Producent Victorinox
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali Nierdzewna
Waga [g] 200
Śrubokręt Tak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Scyzoryk Victorinox Hercules 111 mm czerwony
Polecane produkty: