Scyzoryk Victorinox Ranger 91 mm Celidor czerwony

1.3763
001001763

Scyzoryki z serii o czerwonej polimerowej rękojeści to klasyka wśród marki Victorinox. Stworzone na bazie szwajcarskich noży oficerskich, są ich nowoczesnym wcieleniem. Scyzoryk Ranger 91 sprawdzi się nawet w najcięższych warunkach.

  • Kolor: Czerwony
  • Długość [mm]: 91
  • EAN: 7611160100368
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 1.3763
  • Kolor ostrza: Srebrny
Przewiń do pełnej specyfikacji
255,00 zł
DostępnyDostępny
001001763
noze

Scyzoryk Victorinox Ranger 91 mm Celidor czerwony

Szwajcarskie scyzoryki z serii o polimerowym chwycie, to nowoczesne konstrukcje będące flagowymi modelami marki Victorinox. Model Ranger 91 mm charakteryzuje czerwona obła konstrukcja z oryginalnym sygnowaniem marki. Scyzoryk ten jest skierowany dla każdego, kto ceni sobie elegancję oraz wielozadaniowość zakupionego narzędzia. Ze względu na zastosowanie stali nierdzewnej oraz polimeru Celidor, scyzoryk jest bardzo wytrzymały na uderzenia i nagłe zmiany temperatury. 

Jeśli lubisz spacerować po lesie, interesujesz się tematyką bushcraftową czy też po prostu jesteś fanem survivalu powinieneś się zaopatrzyć w model Ranger 91 mm.  Sprawdź, jak Scyzoryk Victorinox Ranger 91 mm Celidor czerwony wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

wytrzymałość

Wiele przydatnych funkcji 

Model Victorinox Ranger 91 mm to scyzoryk posiadający wiele funkcji poszerzających jego możliwości. W skład scyzoryka wchodzą: 1 duże ostrze, 1 małe ostrze, otwieracz do puszek, śrubokręt 3 mm, otwieracz do kapsli, śrubokręt 6 mm, przyrząd do zdejmowania izolacji, rozwiertak, szpikulec i szydło, korkociąg, nożyczki, piła do drewna, pilniczek do paznokci, przyrząd do czyszczenia paznokci, piła do metalu, pilnik do metalu, śrubokręt 2,5 mm, dłutko 4 mm, hak wielofunkcyjny, wykałaczka, pęseta oraz kółko do kluczy bądź smyczy. 

Mnogość narzędzi sprawia, że scyzoryk Ranger 91 mm jest jednym z najbardziej uniwersalnych wśród tej grupy.

Scyzoryk Victorinox Ranger, 91mm, Celidor, czerwony

łatwa obsługa

Solidna konstrukcja modelu Victorinox Ranger 91 mm

Każdy produkt szwajcarskiej firmy Victorinox przed produkcją jest poddany szeregu testom. Mają za zadanie zweryfikować one solidność oraz niezawodność konstrukcji. Polimer z jakiego wykonano chwyt modelu Ranger 91 mm oraz użyta stal nierdzewna INOX przeszły te testy pomyślnie. Co więcej, udało się uzyskać niewielkie wymiary i wagę narzędzia - 118 gramów przy wysokości 23 mm.

Czyni to model Ranger niezwykle kompaktowym elementem EDC.

Czerwony Scyzoryk Victorinox na stole

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzerwony
Długość [mm]91
EAN7611160100368
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta1.3763
Kolor ostrzaSrebrny
MarkaVictorinox
Materiał rękojeściCelidor / ABS
NożyczkiTak
OstrzeTak
Otwieracz do kapsliTak
Otwieracz do puszekTak
PilnikTak
PiłaTak
ProducentVictorinox
Rodzaj ostrzaGładkie (plain)
Rodzaj staliNierdzewna
Waga [g]118
ŚrubokrętTak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Scyzoryk Victorinox Ranger 91 mm Celidor czerwony
Polecane produkty: