Scyzoryk Victorinox Swiss Soldier's, 111 mm zielono-czarny

0.8461.MWCH
001001781

Szwajcarska jakość scyzoryków w kompaktowej wersji. Oto Swiss Soldier's, jeden z najpopularniejszych scyzoryków na świecie. Jego wytrzymała konstrukcja i eleganckie wykonanie zostały docenione przez wielu użytkowników. Dołącz i Ty do tego grona.

  • Kolor: Czarno - zielony
  • Długość ostrza [mm]: 80
  • EAN: 7611160017055
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 0.8461.MWCH
  • Kolor ostrza: Srebrny
Przewiń do pełnej specyfikacji
245,00 zł
DostępnyDostępny
001001781
noze

Scyzoryk Victorinox Swiss Soldier's, 111 mm zielono-czarny

Prezentujemy doskonały scyzoryk składany Swiss Soldier's o długości 111 mm i wykonany w całości przez renomowaną markę Victorinox. Jest to konstrukcja ze stali nierdzewnej oraz okładzinach z tłoczonego polimeru. Podczas produkcji scyzoryka zadbano, aby każdy jego element był wykonany zgodnie z najwyższą jakością wyznaczoną przez markę Victorinox. 

Antypoślizgowa rękojeść oraz duża lekkość sprawi, że scyzoryk sprawdzi się podczas każdej wyprawy. Nóż jest dedykowanym osobom parającym się survivalem oraz tematyką bushcraftową. 

Sprawdź, jak Scyzoryk Victorinox Swiss Soldier, 111 mm zielono-czarny wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Wiele unikalnych funkcji scyzoryka

Scyzoryk Victorinox Swiss Soldier's to wielofunkcyjne narzędzie o cechach multitoola. Posiada on 10 różnych funkcji takich jak: śrubokręt 5 mm oraz 3 mm, otwieracz do butelek, piłę do drewna, nożyczki, szpikulec, rozwiertak, przyrząd do zdejmowania izolacji, ostrze ząbkowanie oraz kółko na klucze bądź smycz. 

Dzięki mnogości funkcji scyzoryk Swiss Soldier's sprawdzi się w wielu trudnych zadaniach. Możesz spokojnie zastosować go jako element swojego wyposażenia EDC lub przytroczyć do kluczy, aby móc go użyć w sytuacji awaryjnej. 

Praca nożem przy drewnie

łatwa obsługa

Kompaktowe wymiary scyzoryka Swiss Soldier's 111 mm

Scyzoryk Victorinox Swiss Soldier's to małe i kompaktowe narzędzie. Jego długość wynosi zaledwie 111 mm,  a wysokość 18 mm. Dodatkowo niewielka waga w granicach 131 gramów powoduje, że jest on niewyczuwalny, nawet kiedy nosisz go w kieszeni. Dodatkowo rękojeść o profilowanym anatomicznie chwycie pozwoli na operowanie scyzorykiem w trudnych warunkach pogodowych jak deszcz czy błoto. 

Na konstrukcję naniesiono oryginalne sygnowania marki Victorinox.Złożony nóż Swiss Soldier's

Specyfikacja

Więcej informacji
KolorCzarno - zielony
Długość ostrza [mm]80
EAN7611160017055
Gwarancja24 miesiące
Kod producenta 0.8461.MWCH
Kolor ostrzaSrebrny
MarkaVictorinox
Materiał rękojeściNylon
OstrzeTak
Otwieracz do kapsliTak
Otwieracz do puszekNie
PilnikNie
PiłaTak
ProducentVictorinox
Rodzaj ostrzaGładkie (plain)
Rodzaj staliNierdzewna
Waga [g]130

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Scyzoryk Victorinox Swiss Soldier's, 111 mm zielono-czarny
Polecane produkty: