Latarka czołowa Black Diamond Spot 325 Black

BD6206410002ALL1
001001819

Doskonała, prosta i wytrzymała. Taka jest latarka czołowa Spot 325 Black od marki Black Diamond. Została stworzona z myślą o osobach spędzających czas aktywnie jak sportowcy, grotołazi, czy eksploratorzy.

  • Marka: Black Diamond
  • Waga [g]: 86.00
  • Czas pracy w najmocniejszym trybie [h]: 4
  • Czas pracy w najsłabszym trybie [h]: 200
  • Dołączone akcesoria: Baterie
  • Długość [mm]: 12.00
Przewiń do pełnej specyfikacji
129,00 zł
Produkt dostępny
001001819
latarka

Latarka czołowa Black Diamond Spot 325 Black

Latarka czołowa Black Diamond Spot 325 Black to tradycyjna i kompaktowa lampa czołowa w ciemnym kolorze. Ze względu na swoje zastosowanie, doskonale nada się długie wycieczki późną porą, podczas biegania, na rowerową wyprawę czy jako element wyposażenia grotołazów. Dzięki silnemu snopowi światła model ten ma też zastosowanie jak alternatywne źródło światła w namiocie. Latarka Spot 325 Black zaopatrzona została w wygodny gumowy pasek z regulacją, pozwalającą na dostosowanie go do szerokości głowy.

Czołówkę obsługuje się za pomocą dwóch niewielkich przycisków. Ułatwia to pracę z nią nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Sprawdź, jak Latarnia kempingowa COAST EAL12 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
Dioda LED

Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań

Black Diamond Spot 325 Black charakteryzuje się również inteligentnym systemem zarządzania energią. Dzięki funkcji PowerTap masz możliwość płynnego przejścia między największą a najmniejszą mocą latarki. Znacząco podnosi to żywotność zastosowanej tu diody LED. Istnieje możliwość użycia pełnej mocy w trybie blisko i dalekodystansowym. Solidna wodoodporna obudowa konstrukcji powoduje, że lampa nada się ona na wszelkie rodzaje wypraw. Latarka generuje snop światła osiągający długość 80 metrów.

Dzięki płynnemu przyciemnianiu wiązki światła możesz w każdym momencie z łatwością przyciemnić lub rozjaśnić latarkę w zależności od potrzeby.

Mężczyzna w jaskini

Dioda LED

Nietypowe funkcje latarki Black Diamond Spot 325 Black

Niewątpliwymi zaletami czołówki Black Diamond Spot 325 jest mnogość funkcji, jakie posiada. Zaliczanym do nich: diodę LED generującą światło o mocy do 325 lumenów, pełna moc świecenia na różnych dystansach, tryb pulsacyjny (stroboskop), płynne ściemnianie snopu światła, system blokowania cyfrowego przed przypadkowym włączeniem się czołówki, diodowy wskaźnik zużycia baterii, pamięć ostatniego używanego trybu, 2 przyciski do wygodnej obsługi, zasilanie standardowymi bateriami AAA, matowa osłona rozprowadzająca światło oraz kompaktowa obudowa. 

Dodatkowo latarka posiada wodoszczelną obudowę w standardzie IPX8. Jej wszechstronność i niezawodność docenisz już przy pierwszym użyciu. 

Kobieta z czołówką

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Black Diamond
Waga [g] 86.00
Czas pracy w najmocniejszym trybie [h] 4
Czas pracy w najsłabszym trybie [h] 200
Dołączone akcesoria Baterie
Długość [mm] 12.00
EAN 793661402220
Gwarancja 24 miesiące
Klasa odporności IPX8
Kod producenta BD6206410002ALL1
Materiał korpusu Polimerowy
Producent Black Diamond
Rodzaj zasilania AAA
Strumień światła [lm] 325.00
Wiązka światła Regulowana
Zasięg maksymalny [m] 83.00
Źródło światła LED

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Latarka czołowa Black Diamond Spot 325 Black
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.