Lornetka Delta Optical Titanium 10x56

DO-1401
001001848

Jeśli potrzebujesz masywnej lornetki do prowadzenia obserwacji dziennych lub nocnych na dużych dystansach to model titaniu 10 x 56 będzie odpowiedzią na Twoje oczekiwania. Jest to solidna i prosta w obsłudze lornetka, którą doceniło wiele osób na świecie.

  • Dołączone akcesoria: Pokrowiec, pas nośny, ściereczka, osłonki na okular i obiektyw, instrukcja PL, karta gwarancyjna
  • Długość [mm]: 200
  • EAN: 5901691614017
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Jasność względna: 31.40
  • Kod producenta: DO-1401
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 098,99 zł

Lornetka Delta Optical Titanium 10 × 56

Doskonałe lornetki porropryzmatyczne serii Titanium to nietypowe konstrukcje do prowadzenia obserwacji, wykonane przez markę Delta Optical. Model Titanium 10 × 56  to jeden z flagowych produktów marki Delta Optical. Szeroka gama modeli wchodzących w skład rodziny Titanium cechuje się wysoką precyzją wykonania, nietypowymi soczewkami i możliwością prowadzenia obserwacji nawet w nocy. Z całej szerokiej gamy produktów z pewnością wybierzesz sobie tę, która będzie idealnie spełniała Twoje oczekiwania. 

Lornetka Delta Optical Titanium 10x56

regulacja

Solidna konstrukcja lornetki

Cechą charakterystyczną modelu Delta Optical Titanium 10 × 56 jest jej masywna konstrukcja, niewiele mniejsza od bliźniaczej konstrukcji Titanium 9 × 63. Duża wielkość była podyktowana przeznaczeniem do zadań specjalnych. Obiektyw tego modelu ma szerokość 56 mm wraz z dziesięciokrotnym powiększeniem. Nad zakupem tego modelu powinni zastanowić się zwłaszcza pasjonaci strzelectwa długodystansowego, jak i myśliwi, preferujący lepszy obraz o dużym kontraście. Duże obiektywy mają jeszcze jedną zaletę. Większy okular pozwala na skupienie aż do 27% więcej światła niż klasyczna konstrukcja. 

Człowiek z lornetką

Doskonałe właściwości optyczne

Model Delta Optical Titanium 10 × 56 posiada nietypowe właściwości optyczne. Zastosowanie pryzmatów BaK4 wraz z wielowarstwowymi powłokami przeciwodbiciowymi typu FMC czynią obserwowany obraz bardzo jasnym i nie powodują przekłamań w kolorystyce otoczenia. Modele z rodziny Titanium są cenione na rynku z uwagi na znikomą ilość wad optycznych takich jak aberracja chromatyczna, astygmatyzm, czy koma. Wady te są bardzo często spotykane w klasycznych lornetkach. 

Lornetka z opakowaniem Delta Optical titanium 10x56

regulacja

Trwałe konstrukcja lornetki Delta Optical Titanium 10 × 56

Lornetki z serii Titanium cechują się bardzo solidnym wykonaniem i odpornością na warunki atmosferyczne. Jest to efekt zastosowania aluminiowej obudowy wzmocnionej polimerem. Korpus lornetki Titanium jest pokryty chropowatą fakturą. Ma ona zapobiegać przesuwaniu się lornetki w dłoni, nawet gdy będzie ona mokra lub śliska. Na muszlach ocznych zamocowano gumę poprawiającą wygodę podczas prowadzenia obserwacji. Puste przestrzenie wewnątrz tubusu lornetki zostały wypełnione azotem. Zapobiega on parowaniu szkieł przy gwałtownych zmianach ciśnienia. 

Człowiek obserwujący przez lornetkę

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Pokrowiec, pas nośny, ściereczka, osłonki na okular i obiektyw, instrukcja PL, karta gwarancyjna
Długość [mm] 200
EAN 5901691614017
Gwarancja 24 miesiące
Jasność względna 31.40
Kod producenta DO-1401
Kolor Czarno - zielony
Kątowe pole widzenia 6.00
Liniowe pole widzenia na 1000m 105
Marka DeltaOptical
Materiał wykonania pryzmatu BaK4
Powiększenie 10
Powłoki przeciwodbiciowe FMC
Producent Delta Optical
Regulacja rozstawu 54-73mm
Rodzaj pryzmatów Porro
Sprawność zmierzchowa 23.70
Waga [g] 1040
Wielokrotność powiększenia 10
Średnica obiektywu 56

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lornetka Delta Optical Titanium 10x56
Polecane produkty: