Lornetka Delta Optical Titanium 9x63

DO-1408
001001849

Jeśli od zawsze marzyłeś o masywnej lornetce o dużym przybliżeniu i szerokim polu widzenia to model Titanium 9 × 63 będzie świetnym rozwiązaniem. Lornetka jest polecana do obserwacji astronomicznych, do obserwacji zwierzyny łownej czy podczas wyjazdów turystycznych.

  • Kolor: Czarno - zielony
  • Materiał wykonania pryzmatu: BaK4
  • Wielokrotność powiększenia: 9.00
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Długość [mm]: 225.00
  • Kątowe pole widzenia: 5.80
Przewiń do pełnej specyfikacji
999,00 zł

Lornetka Delta Optical Titanium 9 × 63

Specjalne lornetki porropryzmatyczne, do których zalicza się model Delta Optical Titanium 9 × 63 to flagowe produkty marki Delta Optical. Duża ilość konstrukcji wchodzących do kategorii Titanium cechuje duża precyzja wykonania, doskonałe soczewki i dostosowanie zarówno do obserwacji nocnych, jak i dziennych. Z całej kategorii lornetek Titanium bez problemu wybierzesz sobie model od najprostszej lornetki turystycznej aż do lornetki astronomicznej czy myśliwskiej.

Lornetka Delta Optical Titanium 9x63

regulacja

Masywna konstrukcja lornetki

Model Delta Optical Titanium 9 × 63 to duża lornetka do zadań specjalnych. Z całej rodziny Titanium posiada ona największe gabaryty, chociaż jest tylko o 160 gramów cięższa niż jej bliźniaczy model Titanium 8 × 56. Obiektywy tej lornetki posiadają średnicę aż 63 mm i dziewięciokrotne powiększenie. Sprawia to, że świetne nada się ona na nocne polowania czy obserwacji rozgwieżdżonego nieba. Duże obiektywy mają jeszcze jedną zaletę, otóż doskonale zbierają i skupiają 27% więcej światła w stosunku do klasycznych lornetek. Powoduje to, że obraz jest jaśniejszy i lepiej widoczny. Jeśli nie zależy Ci na dużych gabarytach a chcesz mieć lornetkę o dużym powiększeniu, powinieneś wybrać ten model. 

Osoba trzymająca lornetkę na pasie

Dobre właściwości optyczne

Lornetka Delta Optical Titanium 9 × 63 posiada ponadprzeciętne właściwości optyczne. Zastosowanie szkieł BaK4 i powłok przeciwodbiciowych FMC o wielu warstwach gwarantują jasne i ostre obrazy bez przekłamań w kolorystyce otoczenia. Modele z rodziny Titanium są chwalone za bardzo małą ilość wad optycznych jak aberracja chromatyczna, astygmatyzm, czy koma, które towarzyszom klasycznym lornetkom. Do lornetki możesz w każdym momencie dołączyć statyw dzięki złączu na adapter 1/4 cala.  

Lornetka z opakowaniem Delta Optical titanium 9x63

regulacja

Trwałe wykonanie lornetki Delta Optical Titanium 9 × 63

Cechą charakterystyczną większości lornetek porropryzmatycznych od marki Delta Optical jest ich wytrzymałość będąca efektem zastosowania aluminiowej obudowy wzmacnianej polimerem. Korpus lornetki jest pokryty chropowatą fakturą z tworzywa, co przekłada się na wygodę podczas używania w niskich temperaturach, lub gdy ręce są mokre bądź zatłuszczone. Muszle oczne zostały obłożone gumą co gwarantuje komfort przy obserwacji. Każdy model z serii Titanium posiada wodoszczelną konstrukcję a środek pryzmatów i soczewek wypełnia azot. Zapobiega on parowaniu szkieł przy gwałtownych zmianach ciśnienia na zewnątrz. 

Osoba z lornetką na wzgórzu

Specyfikacja

Więcej informacji
Kolor Czarno - zielony
Materiał wykonania pryzmatu BaK4
Producent Delta Optical
Kod producenta DO-1408
Wielokrotność powiększenia 9.00
Gwarancja 24 miesiące
Długość [mm] 225.00
Kątowe pole widzenia 5.80
Regulacja rozstawu 54-73mm
Rodzaj pryzmatów Porro
Średnica obiektywu 63.00
Korekcja dioptażu okularu 5.00
Liniowe pole widzenia na 1000m 102.00
Sprawność zmierzchowa 23.80
Jasność względna 49.00

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lornetka Delta Optical Titanium 9x63