Kominiarka Polandex termoaktywna 1 otwór na twarz

Polandex
MT-04
001001859

Kominiarka Polandex termoaktywna 1 otwór na twarz to znakomite rozwiązanie dla każdego, kto szukasz skutecznej ochrony przed chłodem. Stworzono ją z materiału, który doskonale odprowadza pot i wilgoć, zatrzymując ciepło w środku.

  • Kod producenta: MT-04
  • Kolor: Czarny
  • Marka: Polandex
  • Materiał wykonania: Bawełna i Lycra
  • Producent: Polandex
  • Rozmiar: Uniwersalny
Przewiń do pełnej specyfikacji
39,99 zł
Produkt dostępny
001001859
zestaw

Kominiarka Polandex termoaktywna 1 otwór na twarz

Niezależnie od pory roku są sytuacje, w których przyda Ci się wielofunkcyjna balaclava. Jeśli chcesz być gotowy, wybierz kominiarkę Polandex termoaktywną 1 otwór na twarz. Dzięki niej ochronisz swoją głowę przed chłodem w czasie pracy na świeżym powietrzu, lub zapewnisz sobie komfortowe warunki w czasie jazdy na motocyklu.

Doskonale wykonana kominiarka w kolorze, czarnym posiada pojedynczy otwór na twarz. Takie rozwiązanie nie ogranicza ruchów i komunikacji. Materiał wykorzystany do jej produkcji posiada cząsteczki srebra, które tworzą powłokę antybakteryjną. Dzięki temu pot oraz para wodna szybko odprowadzana jest na zewnątrz.

Kominiarka Polandex MT04
zestaw

Powłoka antybakteryjna

Seria kominiarek termoaktywnych marki Polandex charakteryzuje się wysoką jakością i precyzją wykonania. Materiał wykorzystywany w procesie produkcji, posiada nanocząsteczki srebra. To właśnie one tworzą warstwę antybakteryjną. Dzięki niej i specjalnemu splotowi balaclava MT-04 zatrzymuje ciepło, odprowadzając pot i wilgoć na zewnątrz.

Człowiek na quadzie zimą

zestaw

Kominiarka Polandex termoaktywna, 1 otwór na twarz – doskonałe wykonanie

Dobra kominiarka powinna być wykonana z doskonale spasowanych elementów, które nie uciskają Twojej głowy. Kominiarka Polandex termoaktywna, posiada pojedynczy otwór na twarz, który został obszyty precyzyjnymi szwami.

Elastyczny materiał dopasuje się do Twojej głowy, zapewniając komfort w czasie pracy. Docenisz to, jeżdżąc na motocyklu, quadzie czy biorąc udział w dynamicznej, zimowej rozgrywce ASG.

Szybka jazda na motorze

Specyfikacja

Więcej informacji
Kod producenta MT-04
KolorCzarny
MarkaPolandex
Materiał wykonaniaBawełna i Lycra
ProducentPolandex
RozmiarUniwersalny
Właściwości termoaktywneTak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kominiarka Polandex termoaktywna 1 otwór na twarz