Kołnierz Polandex membrana i ochrona klatki piersiowej L

Polandex
MC5.L
001001868

Przedstawiamy nowoczesną i termoaktywną kominiarkę renomowanej marki Polandex. Wykonana w technologii STOPWIND doskonale chroni klatkę piersiową przed wiatrem. Sprawdzi się wśród osób uprawiających narciarstwo czy też jazdę na motorze.

  • Marka: Polandex
  • Kolor: Czarny
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Materiał wykonania: Bawełna, Polar, Lycra
  • Właściwości termoaktywne: Tak
Przewiń do pełnej specyfikacji
64,99 zł
Produkt dostępny
001001868
zestaw

Kołnierz Polandex membrana i ochrona klatki piersiowej L

Kołnierze (kominy) to bardzo przydatna część ubioru, stworzona jako ocieplające uzupełnienie odzieży. Model Polandex MC5 L to doskonały i wielofunkcyjny element odzieży. Sprawdzi się szczególnie podczas chłodnych dni w roku, kiedy dodatkowa ochrona na twarz, ramiona okaże się niezbędna. Dzięki zastosowaniu powłoki termoaktywnej nie dopuszcza on wiatru do kontaktu ze skórą. Wykonanie z bawełny, poliestru oraz polaru powoduje, że kołnierz świetnie odprowadza wilgoć na zewnątrz. Polecany jest szczególnie osobom aktywnym fizycznie jak narciarze czy rowerzyści, osoby uprawiające biegi czy wspinaczkę. Kołnierz nie wywołuje również reakcji alergicznych i posiada właściwości antystatyczne.

Kołnierz Polandex membrana i ochrona klatki piersiowej L
zestaw

Niezawodny kołnierz Polandex z membraną i ochroną klatki piersiowej w rozmiarze L

To co, cechuje kołnierze Polandex to ich trwała konstrukcja, która sprawdza się nawet przez lata używania. Jego rozciągliwy materiał sprawdza się podczas intensywnej aktywności fizycznej, gdzie idealnie dopasuje się do ciała. Kołnierz ma tę główną zaletę nad kominiarkami, że nie osłania całej głowy, a więc nie wpływa na dyskomfort ciała przez krępowanie ruchów. Zastosowanie niewielkich nanocząsteczek srebra zapewnia właściwości przeciwbakteryjne i wysoką higienę - nawet po całym dniu noszenia go na sobie. 

Człowiek na nartach w kominiarce

 

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Polandex
Kolor Czarny
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta MC5.L
Materiał wykonania Bawełna, Polar, Lycra
Producent Polandex
Właściwości termoaktywne Tak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kołnierz Polandex membrana i ochrona klatki piersiowej L
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.