Zestaw myśliwski Gerber Gear Pursuit Hunting Kit

1024435
001001875

Zestaw myśliwski Gerber Gear Pursuit Hunting Kit to doskonale dobrane narzędzia amerykańskiej marki Gerber Gear. W jego składzie znajdziesz maczetę Kukri, piłę Sliding Saw oraz nóż z głownią stałąFreeman Guide.

  • Marka: Gerber Gear
  • Rodzaj głowni: Stała
  • Rodzaj ostrza: Gładkie (plain)
  • Rodzaj stali: 1055
  • Kolor ostrza: Czarny
  • Materiał rękojeści: Polimer
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 169,99 zł Regular Price 399,00 zł
Produkt dostępny
001001875
noze

Zestaw myśliwski Gerber Gear Pursuit Hunting Kit

Zestaw myśliwski Gerber Gear Pursuit Hunting Kit to propozycja dla każdego myśliwego i miłośnika survivalu. Obejmuje on najważniejsze narzędzia, niezbędne w czasie biwaku na łonie natury.

Maczeta wchodząca w skład zestawu to model Gerber Gator Kukri, która charakteryzuje się doskonale zaprojektowaną głownią i konstrukcją full tang. Dzięki niej żadne zarośla nie staną na drodze do Twojego celu. Z grubszymi gałęziami poradzisz sobie przy pomocy piły ręcznej Gerber Sliding Saw. Ma ona wysnuwany z polimerowej rękojeści, ząbkowany brzeszczot, pozwalający na wygodne piłowanie. Dopełnieniem zestawu jest solidny nóż - Gerber Freeman Guide. Jego stała głownia, ma gładka powierzchnie tnącą i radzi sobie z cięciem twardych i włóknistych materiałów.

Zestaw myśliwski Gerber Gear Pursuit Hunting Kit: maczeta Gerber Kukri, piła Gerber Sliding Saw, nóż Gerber Freeman Guide

wytrzymałość

Solidna maczeta z ostrzem kukri

W czasie biwaków na łonie natury lub działań w ogrodzie dobrze zaprojektowana maczeta jest w stanie pomóc Ci w pracy. Model Kukri wyposażono w solidne ostrze ze stali 1055, które zabezpieczono czarną warstwą ochronną. Doskonałe wyważenie pozwoli Ci, zadawać silne cisy i wykonywać mocne zamachy.

Konstrukcja full tang sprawia, że maczeta jest wytrzymała i może pracować pod dużym obciążeniem. Rękojeść wykonana w technologii Gator Grip doskonale leży w dłoni. Zainstalowana na końcu pętla, pozwoli Ci ustabilizować chwyt i uchroni Cię przed wytrąceniem maczety w czasie pracy.

Gerber Gator Kukri

wytrzymałość

Nowoczesna piła ręczna Sliding Saw

Maczeta to doskonałe narzędzie. Jeśli jednak chcesz przeciąć grubsze kawałki drewna, wykorzystaj dołączoną do zestawu piłę Gerber Gear Sliding Saw. Jej solidna konstrukcja została wykonana z polimeru w technologii Gator Grip. Zapewnia to doskonałą przyczepność w czasie pracy, niezależnie od warunków.

Wysuwany brzeszczot, wykonany ze stali SK5, ma głęboko zaznaczone zęby, które bez trudu tną drewno o różnej twardości. Waga wynosząca 142 gramy sprawia, że przenoszenie jej nie sprawi Ci trudności.

Piła ręczna Sliding Swa

łatwa obsługa

Nóż Gerber Freeman Guide

Dopełnieniem zestawu myśliwskiego Gerber Gear Pursuit Hunting Kit jest znakomity nóż. Model Gerber Freeman Guide posiada stałą głownię typu Drop point i gładka krawędź tnącą. Konstrukcja full tang gwarantuje bezproblemowe działanie przez długi czas.

Okładziny, które pokrywają trzpień ze stali, wykonano z tworzywa TacHide onlay. Jest ono przyjemne w dotyku i zapewnia doskonałą przyczepność. Grzbiet rękojeści posiada nacięcia i żłobienia. W zestawie z nożem znajduje się pokrowiec z nylonu w kolorze czarnym.

Nóż Gerber Freeman Guide

Wielozadaniowość

Zestaw myśliwski Gerber Gear Pursuit Hunting Kit – wiele narzędzi do pracy

Zestaw myśliwski Gerber Gear Pursuit Hunting Kit został przygotowany z myślą o ludziach, którzy chcą być gotowi do działania. Doświadczenie amerykańskiej marki Gerber, pozwoliło dobrać narzędzia wchodzące w jego skład, w sposób przemyślany i rozsądny.

Doceni go każdy myśliwy, spędzający wolne chwile na polowaniach, jak również miłośnik długi wypraw bushcraftowych.

Wyposażenie myśliwego

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Gerber Gear
Rodzaj głowni Stała
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali 1055
Kolor ostrza Czarny
Materiał rękojeści Polimer
Kolor Czarny
Waga [g] 408.00
Długość [mm] 483.00
Długość ostrza [mm] 305.00
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 1024435
Pochwa Nylonowa
Producent Fiskars

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zestaw myśliwski Gerber Gear Pursuit Hunting Kit
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.