Monokular noktowizyjny NachtJager NH-1 6x50

Delta Optical
01650
001001940

Noktowizory to sprytne urządzenia wykorzystujące naturalne światło i zwiększającego jego moc podczas obserwacji nocnych. Model NH-1 to niewielkie i kompaktowe urządzenie, dzięki któremu bez problemu będziesz mógł poruszać się wieczorami po lesie lub swoim gospodarstwie. Polecany zwłaszcza myśliwym oraz agentom ochrony i jednostkom poszukiwawczym.

  • Dołączone akcesoria: Pasek na rękę, Instrukcja obsługi, Materiał do czyszczenia optyki, Kabel video, Pokrowiec, Kabel Mini USB, Zakrywka na obiektyw
  • Długość [mm]: 62
  • Ekran: Brak
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Kod producenta: 01650
  • Kolor: Zielony
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 289,99 zł

Monokular noktowizyjny NachtJager NH-1 6 × 50

Prezentujemy profesjonalny monokular noktowizyjny NachtJager NH-1 o przybliżeniu 6 × 50. Jest to cyfrowa i specjalistyczna wersja klasycznych noktowizorów do obserwacji nocnych. Jest to też pierwszy ogólnodostępny noktowizor z kolorowym obrazem. NachtJager NH-1 wykorzystuje do działania kolorową cyfrową matrycę z sensorem światła o rozdzielczości aż 5 megapikseli (2592 × 1944), a dzięki aż 6 krotnemu powiększeniu gwarantuje obraz o największej szczegółowości. Co więcej, noktowizor jest zupełnie odporny na jasne światło dzienne i możesz go używać nawet za dnia w formie prostej lornetki. 

Sprawdź, jak Monokular noktowizyjny NachtJager NH-1 6 × 50 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 

Płynny zoom i funkcja monokularu

Monokular noktowizyjny NachtJager NH-1 dzięki powiększeniu bazowemu, pozwoli Ci na prowadzenie obserwacji zarówno w ciągu dnia, jak i nocy. Zastosowanie cyfrowego zoomu oscylującego między powiększeniem od 1x do 5x pozwoli osiągnąć łączne powiększenie wynoszące aż 30x. Za dnia przyrząd będzie służył jako prosta lornetka w formie monokularu. W nocy zasięg maksymalny widoczności obrazu wynosi aż 350 metrów a dzięki zastosowaniu diodowego iliminatora podczerwieni o szerokości wiązki 850 nm możesz regulować jasnośc w 3 stopniach. Co więcej, zastosowano tu też funkcję zwiększania czułości podobną do techniki sumowania klatek. Przekłada się to na mniejszą ilość szumów oraz wzrost czułości i zasięgu noktowizora. 

Obraz noktowizyjny w ciemności

Dodatkowe funkcje monokularu noktowizyjnego Nachtjäger NH-1 6 × 50

Ciekawym elementem nonokularu Nachtjager NH-1 jest możliwość nagrywania w kolorze obserwowanego obrazu w jakości HD o rozdzielczości 1280 × 720 pikseli oraz robienia zdjęć w jakości 5 megapikseli. Monokular posiada wejścia na karty SD do 32 GB. Możesz również zasilać urządzenie poprzez zewnętrzny Power Bank dzięki wbudowanemu portowi mini USB lub klasycznie dzięki czterem bateriom AA. Nachtjager NH-1 jest dostępny z Polskim menu a jego przybliżony czas działania to 4 godziny. 

Zestaw z monokularem noktowizyjnym Nachtjäger NH-1 6x50
play klip

Dokonaj najlepszego wyboru

Zobacz film ukazujący zalety i najdrobniejsze szczegóły monokularu noktowizyjnego NachtJager NH-1 6x50. Dowiedz się więcej i poznaj najważniejsze cechy, oglądając poniższy materiał wideo.

Specyfikacja

Więcej informacji
Dołączone akcesoria Pasek na rękę, Instrukcja obsługi, Materiał do czyszczenia optyki, Kabel video, Pokrowiec, Kabel Mini USB, Zakrywka na obiektyw
Długość [mm] 62
Ekran Brak
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 01650
Kolor Zielony
Kolorystyka obrazu Kolorowa
Kątowe pole widzenia 3.90
Liniowe pole widzenia na 100 m [m] 6,8
Maksymalna rozdzielczość filmów 1280x720 piks. przy 30 kl./s
Marka Delta Optical
Materiał korpusu Polimerowy
Powiększenie 30
Producent Delta Optical
Rodzaj wyświetlacza Podświetlany LCD
Rodzaj zasilania AA
Temperatura pracy [°C] -30...+55
Waga [g] 765
Zasięg maksymalny [m] 350
Średnica obiektywu 50
Źródło światła Dioda IR

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Monokular noktowizyjny NachtJager NH-1 6x50