Mikroskop Delta Optical BioLight 200

DO-3200
001002337

Jeśli jestem pasjonatem przyrody i od zawsze chciałeś prowadzić obserwacje otaczającego Cię świata, to dzięki mikroskopowi Delta Optical BioLight 200 stanie się to łatwiejsze niż kiedykolwiek. Łatwa obsługa oraz duże powiększenie to jego główne zalety. Nada się ona zarówno do amatorskich jak precyzyjnych obserwacji zebranych próbek.

  • EAN: 6097210023374
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Głowica: Monokularowa
  • Klasa optyki: Achromatyczna
  • Kod producenta: DO-3200
  • Marka: Delta Optical
Przewiń do pełnej specyfikacji
Cena promocyjna 259,00 zł Regular Price 299,00 zł
Icon/24/Status/check_circle_24 Copy
Brak w magazynie
Zapytaj o podobne produkty
001002337
oko

Mikroskop Delta Optical BioLight 200 

Jeśli lubisz poznawać tajemnice otaczającego Cię świata to powinieneś wypróbować tradycyjny mikroskop renomowanej polskiej marki Delta Optical - model BioLight 200. Posiada on regulowane powiększenie w zakresie od 40 do 400x z opcją zainstalowania okularu nawet do 640x. Aby badanie próbki było łatwiejsze w słabych warunkach oświetleniowych, dodatkowo zainstalowano do mikroskopu silną lampę LED z oświetleniem przechodzącym i odbitym. 

Mikroskop zawiera solidny statyw, wykonany z metalu. Na nim również zamocowano specjalny stolik na preparaty, który posiada bardzo precyzyjną regulację z podziałką. Znacząco ułatwia to badanie próbki bez konieczności jej ręcznego przestawiania. Do mikroskopu dołączono zestaw rozmaitych akcesoriów, które urozmaicą badanie świata zaraz po wyjęciu z pudełka.

Sprawdź, jak mikroskop Delta Optical BioLight 200 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
regulacja

Możliwość prowadzenia dokładnych obserwacji 

Mikroskop Delta Optical BioLight 200 to proste, a zarazem skuteczne narzędzie dedykowane głównie dla początkujących. Jednak dzięki swoim niewielkim wymiarom i możliwość użycia w plenerze, sprawdzi się również wśród zaawansowanych użytkowników. W tym modelu zastosowano trzy achromatyczne obiektywy zamocowane na obrotnicy rewolwerowej. Za ich pomocą możesz uzyskać powiększenie w zakresie od 40 do 400/640x. Mikroskop można również wyposażyć w opcjonalny moduł świetlny z zasilaniem z baterii, dzięki czemu zwiększa się jego mobilność. 

Pod stolikiem kołowym na próbki umieszczono specjalne filtry pozwalające na obserwację próbki w różnych barwach. Dzięki tej technologii masz możliwość zaobserwowania szczegółów, w których są zastosowane różne metody barwienia. Umieszczone pod spodem stolika filtry kołowe, pozwolą Ci  prowadzić obserwacje w świetle o różnej barwie. Umożliwia to wyraźniejsze dostrzeżenie szczegółów w preparatach, w których zastosowano różne metody barwienia. To, co również cechuje model BioLight 200 to dwie współosiowe śruby mikro oraz makro z podziałką przybliżenia, oraz dużą precyzją ruchów.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

dioda led

Podświetlenie LED oraz zasilanie

Podczas obserwacji badanych próbek pod mikroskopem, bardzo ważną cechą jest możliwość ich podświetlenia w celu uchwycenia lepszych szczegółów. Mikroskop BioLight 200 jest wyposażony w mocną diodę LED z pryzmatami kierującymi światło od spodu próbki oraz z góry. Może być on zasilany na dwa sposoby - za pomocą standardowego kabla zasilającego przy użyciu gniazdka elektrycznego lub adaptera na klasyczne baterie 2xAA. 

Próbka pod mikroskopem

Różnorodne akcesoria w modelu Delta Optical BioLight 200

Do zestawu z prezentowanym mikroskopem BioLight 200, otrzymujesz profesjonalny zestaw akcesoriów. Ułatwią ci one dogłębne badanie otaczającego świata i poszerzania swojej wiedzy. W ich skład wchodzą: 1 patyczek preparacyjny, 5 gotowych preparatów, 5 szkiełek przedmiotowych, 10 szkiełek nakrywkowych, plastikowe pudełko na preparaty, plastikowy pojemnik z nakrywką, pęseta, pipeta, próbówka, igła preparacyjna, papier do czyszczenia optyki, przylepne etykiety do opisów, pokrowiec oraz zasilacz sieciowy.

Zestaw akcesoriów dołączonych do mikroskopu BioLight 200

Specyfikacja

Więcej informacji
EAN6097210023374
Gwarancja24 miesiące
GłowicaMonokularowa
Klasa optykiAchromatyczna
Kod producentaDO-3200
MarkaDelta Optical
Pole widzenia okularów16 mm
Powiększenie640
ProducentDelta Optical
Regulacja ostrościmikro / makro
Rewolwer obiektywowyTrójobiektywowy
Rodzaj zasilaniaZasilanie sieciowe
Stolik mikroskopowy90 x 90 mm
Technika obserwacjiJasne pole
Źródło światłaLED

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mikroskop Delta Optical BioLight 200