Airsoft Rewolwer Elite Force H8R Gen 2 6 mm ASG CO2

Elite Force
2.6446
001002464

Sprawdź możliwości rewolweru Airsoft Elite Force H8R Gen 2 6 mm ASG CO2. Dzięki jego wydajnemu zasilaniu, będziesz mógł przez długi czas cieszyć się rozgrywką. System DA/SA pozwala Ci wybrać tryb pracy spustu. Trzy magazynki znajdujące się w zestawie są pojemne i lekkie.

  • Marka: Elite Force
  • Rodzaj napędu: CO2 12 g
  • Kaliber [mm]: 6.00
  • Waga [g]: 689.00
  • Bezpiecznik: Manualny
  • Dołączone akcesoria: 3 magazynki wianuszkowe
Przewiń do pełnej specyfikacji
219,00 zł
Produkt dostępny
001002464
rewolwer

Airsoft Rewolwer Elite Force H8R Gen 2 6 mm ASG CO2

Poczuj moc, jaką daje Ci rewolwer Airsoft Elite Force H8R Gen 2 6 mm ASG CO2. Ten zaprojektowany przez niemieckiego producenta model, pozwoli Ci osiągną na przewagę na polu walki, w czasie Airsoft-owych rozgrywek z przyjaciółmi.

Stworzona z polimerów broń, ma solidną konstrukcję, która kryje w sobie metalową lufę. Jej design nawiązuje do innych modeli marki Umarex. Magazynek wianuszkowy, mieści w sobie 10 kulek typu BB w kalibrze 6 mm. Wydajny napęd, oparty na sprężonym dwutlenku węgla, doskonale współpracuje ze spustem działającym w trybie Single Action / Double Action. Szyna montażowa, pozwoli Ci wyposażyć broń w opcjonalne akcesoria montażowe, dostępne w sklepie Combat.pl. W zestawie otrzymasz 3 magazynki wianuszkowe, które przyspiesza Twoją rozgrywkę.

Sprawdź, jak Rewolwer Elite Force H8R Gen 2 6 mm ASG Green Gas wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
ikona

Single Action/Double Action - sam decydujesz

Chcesz sam decydować, jak pracuje Twoja broń? Dzięki nowoczesnemu mechanizmowi spustowemu, zastosowanemu w modelu H8R Gen2, będziesz mógł dostosować jego działanie do warunków, w jakich trenujesz.

Tryb Single Action, pozwoli Ci oddawać precyzyjne strzały po ręcznym naciągnięciu kurka, znajdującego się nad rękojeścią. W trybie Double Action cały proces odbywa się automatycznie – najpierw napina się kurek, następnie zostaje oddany strzał. Dla Twojego bezpieczeństwa, pod kurkiem zainstalowano bezpiecznik.

Człowiek z tarczą
DA

Moc w Twoich rękach

W czasie rozgrywek ASG ważna jest duża moc, która pozwoli Ci pokonać każdego przeciwnika. Elite Force H8R Gen 2 został wyposażony w napęd gazowy. Sprężony dwutlenek węgla, magazynowany w wymiennych kapsułach o wadze 12 gramów, pozwala wypchnąć kulkę typu BB z prędkością dochodzącą do 100 m/s.

Wymiana kapsuł jest niezwykle prosta. Wystarczy odchylić okładziny rękojeści, aby zainstalować nową butlę CO2. Ponadto, autorski system Shoot Up, opracowany przez markę Umarex, pozwala na regulacje podkręcenia kulki, zwiększając jej celność.

Airsoft Rewolwer Elite Force H8R Gen 2 6 mm ASG CO2

Elite Force H8R Gen 2 6 mm ASG - konstrukcja, która przetrwa na polu walki

Rewolwer H8R Gen jest wzorowany na broni obronno-treningowej, opracowanej przez firmę Umarex. Jej masywny design, przekłada się jakość wykonania. Solidne polimeru użyte do produkcji są dokładnie spasowane. Rękojeść, posiada chropowatą powierzchnię i przetłoczenia, które zapewniają pewność chwytu. Aby ułatwić Ci celowanie, w górnej części broni umieszczono muszkę i szczerbinę.

Chcesz wzbogacić swoją broń o dodatkowe akcesoria? Wykorzystaj dwie szyny akcesoryjne umieszczone w górnej i dolnej części broni. To właśnie one pozwolą Ci zainstalować opcjonalny kolimator, latarkę lub celownik laserowy.

Kulki BB na stole

Specyfikacja

Więcej informacji
Marka Elite Force
Rodzaj napędu CO2 12 g
Kaliber [mm] 6.00
Waga [g] 689.00
Bezpiecznik Manualny
Dołączone akcesoria 3 magazynki wianuszkowe
Długość [mm] 260.00
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Hop-Up Tak
Kod producenta 2.6446
Materiał korpusu Polimerowy
Pojemność magazynka [szt.] 10.00
Producent Umarex
Przeładowanie Półautomatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 100.00
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynka Bęben
System spustowy SA/DA
Szyna akcesoryjna Tak

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Rewolwer Elite Force H8R Gen 2 6 mm ASG CO2
Polecane produkty:
AGE VERIFICATION
You must be older than 18 years old to enter this page.