Airsoft Pistolet Legends P.08 6 mm ASG CO2

2.5874
001002470

Jeśli od zawsze marzyłeś o historycznej replice ASG, to teraz masz niepowtarzalną okazję, by to osiągnąć. Pistolet Legends P.08 to wierna replika palnego pistoletu Georga Lugera z początku XIX w. Sprawdzi się ona doskonale na krótkie oraz średnie dystanse.

  • Bezpiecznik: Manualny
  • Długość [mm]: 216
  • EAN: 4000844529510
  • Energia kinetyczna [J]: Poniżej 17
  • Gwarancja: 24 miesiące
  • Ilość strzałów z jednostki zasilania: 60
Przewiń do pełnej specyfikacji
299,00 zł
Brak w magazynie
001002470
pistolet

Airsoft Pistolet Legends P.08 6 mm ASG CO2

Airsoft Pistolet Legends P.08 6 mm ASG CO2 to klasyczna konstrukcja, której rodowód sięga jeszcze czasów z okresu przed I wojną światową. Pierwowzorem do wykonania tej repliki był pistolet samopowtarzalny wykonany przez niemieckiego inżyniera Georga Lugera na potrzeby ówczesnej armii Niemieckiej. Dzisiaj i Ty możesz poznać bliżej tę niezwykłą konstrukcję oraz przetestować swoje umiejętności bojowe podczas rozgrywki airsoftowej.

Szkielet repliki został wykonany w całości z polimeru uzupełnionego elementami metalowymi. Wszelkie manipulatory oraz przyciski na broni działają identycznie jak w palnym pierwowzorze. Replika nie posiada ruchomego zamka, dzięki czemu cała energia jest skierowana na wystrzelenie kulki. 

Sprawdź, jak Airsoft Pistolet Legends P.08 6 mm ASG CO2 wygląda w rzeczywistości. Chwyć zdjęcie poniżej i przeciągnij je w lewo lub prawo, aby obrócić produkt lub skorzystaj z przycisków nawigacyjnych.

 
stoper

Poznaj Pistolet LEGENDS P08 ASG

Chciałbyś lepiej poznać Pistolet LEGENDS P08 ASG? Oglądając poniższy materiał wideo, w zaledwie 60 sekund odkryjesz wszystkie cechy, jakie posiada ten produkt.

*Specyfikacja może się różnić w zależności od modelu i/lub regionu.

Celownik, spust oraz zasilanie

Replika ASG pistoletu Legends P.08 6 mm została wyposażona w system spustowy wyłącznie podwójnego działania. Charakteryzuje się on długą drogą do momentu pełnego ściągnięcia i padnięcia strzału. Jest to efekt braku zastosowania automatycznego mechanizmu napinającego wewnętrzny kurek. Przy odrobinie wprawy będziesz jednak w stanie oddawać z repliki szybkie i powtarzalne strzały. Zastosowano tutaj również klasyczne przyrządy celownicze z epoki w postaci muszki oraz nieregulowanej szczerbinki. 

Legends P.08 jest zasilany ze standardowej kapsułki CO2 o wadze 12 gramów. Umiejscowiono ją w chwycie, dzięki czemu idealnie wkomponowuje się w zarys broni. Generuje ona moc kulki dochodzącą nawet do 440 FPSów. 

Luger za szybą

Bezpiecznik w replice pistoletu Legends P.08 6 mm ASG CO2

Replika Umarex Legends P.08 6 mm BB została wyposażona w nastawny bezpiecznik skrzydełkowy, umiejscowiony po lewej stronie szkieletu, tuż nad kciukiem strzelca. W pozycji zabezpieczonej blokuje on całkowicie spust i uniemożliwia oddanie strzału. Dodatkowo polimerowe okładziny chwytu zwiększają wygodę podczas strzelania i zapewniają stabilne celowanie. Replika jest dedykowana zwłaszcza do rozgrywek w formie rekonstrukcji historycznych. 

Pistolet ASG CO2 P08 Legends

Specyfikacja

Więcej informacji
Bezpiecznik Manualny
Długość [mm] 216
EAN 4000844529510
Energia kinetyczna [J] Poniżej 17
Gwarancja 24 miesiące
Ilość strzałów z jednostki zasilania 60
Kaliber [mm] 6
Kod producenta 2.5874
Marka Umarex
Materiał korpusu Metalowo - polimerowy
Na raty Tak
Napięcie akumulatora 1
Pojemność magazynka [szt.] 15
Producent Umarex
Przeładowanie Automatyczne
Przyrządy celownicze Stałe
Prędkość początkowa [m/s] 135
Rodzaj amunicji Kule BB (okrągłe)
Rodzaj magazynka Rzędowy
Rodzaj napędu CO2 12 g
Ruchomy zamek [BLOW BACK] Nie
System spustowy Double Action Only
Szyna akcesoryjna Nie
Tryb ognia Pojedynczy
Waga [g] 818

Opinie

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Airsoft Pistolet Legends P.08 6 mm ASG CO2
Polecane produkty: